USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Заповідаємо вам небо» – у Луцьку виставка до річниці авіації

31 Березня 2018 12:48
Презентація фотовиставки "Заповідаємо Вам небо" відбудеться у неділю, 1-го квітня, о 14-й годині в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок, інформує Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ".

Глядачам презентують понад сотню унікальних історичних фотографій, які охоплюють весь період авіаційної історії Волинського краю, починаючи з 1914 року і до наших днів.

Особливий інтерес представляють фотографії періоду Першої та Другої Світових воєн, а також міжвоєнного "польського" періоду.

Також під час заходу відбудеться презентація документального фільму "Право на крила", знятого на Луцькому військовому аеродромі видатним кінорежисером Олексієм Габриловичем у 1970 році.



На презентації будуть присутні ветерани та авіатори Військово-Повітряних Сил та Цивільного Повітряного Флоту, любителі авіації, історики, краєзнавці та представники органів державної влади Волині.

Запрошуються всі охочі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Богдан Сташинський Показати IP 31 Березня 2018 13:21
Млять !!! Куди дивляться справжні патріоти України ... Як таке можна допускати ... А якже декомунізація ???
Крук до Богдан Сташинський Показати IP 31 Березня 2018 21:52
Дійсно! Що ж це коїться таке?! Не можна допускати, щоб люди знали про минуле своєї країни. Потрібно заборонити викладати історію України 1922 - 1991 рр., а краще взагалі стерти людям пам'ять!!! Ууууу!!
Богдан Сташинський до Крук Показати IP 1 Квітня 2018 12:14
Справжній патріот має бути з каструлею на вумної голові та з дерев'яною палицею у руці, або смолоскипом...
789 Показати IP 31 Березня 2018 13:36
В листопаді минулого року з приводу демонстрації цього фільму був скандал. Що планується в цьому році?
Лучанка Показати IP 31 Березня 2018 15:58
Якщо патріотам щось знову не сподобається, то робимо висновки, що справжній українець має сапати буряки, вирощувати картоплю і вигодовувати свиней. Авіація - це не наше...(декомунізували, значить це не наше):((
До лучанки Показати IP 31 Березня 2018 16:59
Ы ше бухати по чорному як бухали мобілізовані в 51 омбр , стільки пяних і обдоблених як в 51 омбр то я за 30 років в армії не бачив.
Причетний Показати IP 1 Квітня 2018 12:11
Обдолблених не бачив, звозили всіх, кого спіймали. А от літуни 806 бап ховались, одиниці призвались по мобілізації