USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Екснардепка Чорновол перелізла через паркан ДБР, їй загрожує від 2 до 5 років. Відео

29 Січня 2020 08:14
Народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол незаконно потрапила на територію Державного бюро розслідувань і спробувала кинути мобільний телефон у заступника директора Олександра Бабікова.

Про це повідомляє ДБР.

«Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом можливого порушення народним депутатом VIII скликання громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства.

(Її дії – ред.) супроводжувалися особливою зухвалістю, пов’язаною з опором представникові влади, який припиняв хуліганські дії зазначеної особи (ч.3 ст.296 Кримінального кодексу)».

28 січня об 11:00 ексдепутатка перелізла через паркан із колючим дротом і потрапила на охоронювану територію ДБР.

Потім зайшла до актової зали, де відбувався брифінг першого заступника директора ДБР Бабікова.

Під час його виступу Чорновол спробувала кинути в працівника відомства мобільний телефон. Коли її супроводжували до виходу, Чорновол чинила опір правоохоронцям.

У разі доведення вини екснардепці загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
777 Показати IP 29 Січня 2020 08:39
не,у нее справка,даже круче,чем у парубия,ее не закроют,а вот изолировать от людей в спецучереждение лет на 5,давно пора.
Йван до 777 Показати IP 29 Січня 2020 11:53
Якщо це охоронювана територія державного правоохоронного органу, то для її охорони і захисту повинно фактично діяти право несення караульної служби. Перший постріл вгору — попереджувальний, а якщо порушник не припиняє скоювати порушення, а тим більше ще й чинить опір, то ведеться вогонь на ураження. В даному випадку явно можна було б скористатися цим правом, оскільки правопорушниця завершила акт правопорушення, безпосередньо проникши на територію, та умудрилася начудити там безпосередньо.
Пятаченко Показати IP 29 Січня 2020 08:42
А чому до мене не хоче лізти? Я хіба не демократичніший за Яника?
Комісар Жибер Показати IP 29 Січня 2020 08:53
я щитаю шта еі еще наградить тре..))))
Павлик Морозов Показати IP 29 Січня 2020 08:56
По цій Чорновол Танькі, давно вже колонія для жінок плаче та наші ковєрялки її дочекатись ніяк не можуть.
Цікавий до Павлик Морозов Показати IP 29 Січня 2020 10:14
вона до Пашинського лізе ч/з забор!
Догоридригом Показати IP 29 Січня 2020 09:02
можна назвати ролік " Втача Чорновол з псіхушки"
Оптимістка Показати IP 29 Січня 2020 09:14
В мене таке враження, що їй щось бракує.
псих Показати IP 29 Січня 2020 09:30
я також так вмію а вцьому склианні вр також доста людей з відхиленнями від норми
Раїса Показати IP 29 Січня 2020 09:31
І ці люди нами керували , чому її не лікують ? Чи може комусь вигідно прикриватись хворою людиною?
Євробидло Показати IP 29 Січня 2020 09:39
Та нічого їй не бракує. Ви б за такі гранти на ходу з літака випригнули би, не то шо через паркан перелізти.
лучанин Показати IP 29 Січня 2020 10:26
хворе...)
Пилип Орлик Показати IP 29 Січня 2020 10:41
Чистою води показуха. Вона коли йшла кандидатом в депутати України, то казала виборцям: виберите мене не пожалкуєте, побачите чим буду займатись, будите чути та бачити мене по телевірозу кожний день. А то, що Чорновол Т., за велики гроші робить замовні ролики та викладає у ефір це й так зрозуміло. Що сказати, кожному своє. Думаю, що її скоро, щось чекає.
Черноротая звезда Показати IP 29 Січня 2020 10:50
Лёгкая придурь ей к лицу. Типа изюминки.
ло Показати IP 29 Січня 2020 11:57
якщо ЇЇ не покарають - то це дууууууже поганий приклад. Влада цим покаже -що можна проникнути будь куди на закриту територію любій людині теж, (бо чого одним можна , бо ніби якась важна персона , а просто вкарсти теж можна, тіпа РОбін Гуд.)
Андрей Показати IP 29 Січня 2020 14:37
У меня вопрос к Государственному бюро расследований. Если вы знали, что у вас в ведомстве есть забор, почему своевременно не закупили белых халатов с длинными рукавами? Вы не знали, что наличие забора предполагает, что член Европейской Солидарности Черновол к вам через него рано или поздно залезет? Теперь решений немного - или закупать халаты самим или идти на прямой договор с диспансером.
Народна прокуратура Показати IP 29 Січня 2020 16:30
"НУ, сумасшедший, что возьмеш..." В.Висоцький. Як кажуть в народі, з хама не буде пана. Вже й нардепом зробили, а як була гопником так ним і залишилась. Ніяк не зрозуміє, що свої погляди можна виражати в безліч нормальних і цивілізованих способів