USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький активіст зламав палець муніципалу Арестовичу

15 Липня 2022 16:26
Чоловік луцької адвокатки, місцевий активіст зламав палець працівникові муніципальної варти.

Інцидент трапився у Луцьку 14 липня, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Муніципал хотів виписати водієві авто протокол за неправильну парковку. Проте, мабуть, останньому це не зовсім сподобалося, і той зламав працівникові муніципальної варти палець. Порушником виявився Ігор Кінах – чоловік луцької адвокатки, місцевий активіст.

«Ти замахувався, я відбивався. Я нічого не робив», – виправдовувався Кінах у відповідь на демонстрацію зламаного пальця.

Потім Ігор Кінах сів в автомобіль і почав утікати. Зловмисника впіймали на блокпосту.

Як розповів постраждалий інспектор департаменту муніципальної варти Луцької міськради Іван Арестович, він видав припис за неправильно припаркований автомобіль. Водій наздогнав його уже за добрий кілометр від місця події, запитав, чи справді він його оштрафував, та почав бити.

У результаті в працівника муніципальної варти – перелом пальця зі зміщенням. Лікар одразу попередив: зламаний палець уже ніколи не буде таким, як раніше. А Іван Арестович, до слова, 13 років грав на баяні.

«Він вхопив мене за палець і почав його крутити. Перше враження було, що нічого серйозного немає, але коли відпустив, то побачив, що палець вивернутий. У мене перелом зі зміщенням. Я сказав, що викликаю патрульних, а він зібрався та поїхав з шаленою швидкістю. Я ж дочекався екіпажу поліції, швидку. Я не знав, хто це, я вперше його бачив, він не показав документи. Він був дуже агресивний, я не очікував такої реакції. Його спіймали на блокпосту десь за 30-40 хвилин», – розповів Іван Арестович.
Зазначимо, сім’я Кінахів у Луцьку доволі відома. Дружина Ігоря – адвокатка. А родина не раз потрапляла у скандальні історії. Зокрема, кілька років невідомі спалили автомобілі подружжя. Потім Ігоря Кінаха побили.

Напад на Кінаха трапився у 2019 році. Що стало причиною підпалів і побиття – невідомо. За побиття навіть затримали підозрюваного, але той у суді повністю довів свою невинуватість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 15 Липня 2022 18:25
Кінах молодий, а вже схожий на брудну, вгодовану свиню. Висячий живіт, тонкі ноги як сірники, зухвалий. А дружина ще перещеголяла його. Цікаво, хто користується пслугами цієї так званої адвокатки?
666 до Анонім Показати IP 16 Липня 2022 07:56
О, ціла черга! Вона ж безпринципна та всіядна
Бувалий до Анонім Показати IP 16 Липня 2022 11:18
Та ти що? Послугами дружини користуються навіть покійники, які як показували по Аверсу повернулися з того світу тільки для того щоб укласти договір з Я Кінах про її представництво в суді. Єдина в світі адвоката яка не боїться укладати угоди з покійниками))).
неСуд Показати IP 15 Липня 2022 19:26
Будь який позов від Яни Кінах і ко - це знак "якості", тільки навпаки. А чоловіку, певно, нічого не буде, в нього справка полюбому.
суд Показати IP 15 Липня 2022 20:12
Чому цей жирний кнур не штовхає гармати в Сєверодонецьку? Де воєнком!? Всі стали волонтерами, аби не піти на війну. Сволочі.
Просто Показати IP 15 Липня 2022 20:33
Феєрія ска луцької юриспруденції....
Угу Показати IP 15 Липня 2022 21:16
Бачив як його 103 забирала, уколи робила якісь, щось мотала на той палець. Могли і самі в травмпункт заїхати.
Лучанин Показати IP 15 Липня 2022 22:06
Тепер ясно за що спалили авто та побили, якщо людина "гі*но", то вона така по життю, ось у 2019 і отримав відповідь за свою "філософію життя".
Мишка Показати IP 16 Липня 2022 02:50
Не можу про того «активіста» нічого доброго сказати, але й про працівників муніципальної варти також важко знайти позитив, тим більше, що кілька разів їх вже ловили за штрафи при нормальній парковці без жодних порушень. Хіба що - Й зіткнулося дві доволі «цікаві» контори.
РобінГуд Показати IP 16 Липня 2022 10:19
Волинські новини. До вас притензії. Що за ... Луцький АКТИВІСТ? Цим висловом ви виправдовуєте цього недоумка Кінаха.
Антон до РобінГуд Показати IP 16 Липня 2022 11:14
Теж цікаво в чому заключається його так звана активність)?
Суду Показати IP 16 Липня 2022 13:42
Ви шо собі самі придумали що ВСУ виправна колонія ?!?! Да нахєра там такі як ти та кінах??? Один скиглитеме зрада інший все пропало.. заї..али збльовкі
Цікавий Показати IP 17 Липня 2022 08:40
А що таке "муніципальна варта"? Чи є закон України про її діяльність? Правильно - немає? Її створення, діяльність, фінансування за рахунок місцевої влади давно має бути предметом розгляду правоохоронних органів.
Роман Показати IP 17 Липня 2022 10:16
Нехай їде в Донецьк і Луганськ виписує постанови