USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Дубнівській - ДТП: збили жінку на переході

15 Лютого 2017 14:16
Поблизу залізничного переїзду на вулиці Дубнівській збили пішохода, інформує ВолиньPost.

Жінка саме переходила дорогу на пішохідному переході.

Аварія сталась близько 13:30 год.

Постраждалу жінку госпіталізовано, а правоохоронці з'ясовують обставини трагедії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ангст Показати IP 15 Лютого 2017 14:42
Там постійно летять як навіжені. Ввечері взагалі дорогу перейти неможливо.
Саша до ангст Показати IP 16 Лютого 2017 08:05
Прошу вибачення, а ввчері у вас світлоповертаюча стрічка є? Пункт 4.4 ПДР? Чи тільки водії порушують, а пішоходи - НІІІ, НІКОООЛИ!!! Думаю, що ні. То що ви хотіли, коли ввечері за лобовим склом нічогісінько не видно. Особливо, якщо ви в темному одязі.
Саша Показати IP 15 Лютого 2017 15:17
А хіба у нас в Луцьку облаштовані переходи? Лише знаки понаставляли. Ні розмітки, ні освітлення. Я впевнений, що пішоходом було порушено ПДР ст. 4.10 або (і) 4.14. У нас же немає культури переходу дороги. "Я на переході - я правий" - так міркують і цим керуються пішоходи. Памятайте: "помираючи на пішоходному переході, ЗНАЙ- ТИ ПРАВИЙ!!!" А ще - хочеться нагадати фізику: гальмівний шлях легкового автомобіля з швидкості 40 км/год - 14,7 метра!!! А ще - добавте до цього час реакції водія (2 сек), стан дорожнього покриття. Так що - зупинити своє тільце вагою 80-100 кг з шв. 3 км/год на переході - набагато простіше, ніж автомобіль вагою 1-1,5 т зі шв. 60 км/год. Будьте пильними і уважними. Входьте і положення один одного. Всім удачі.
Згідний до Саша Показати IP 15 Лютого 2017 16:05
Золоті слова!!!
івапро до Саша Показати IP 15 Лютого 2017 16:08
"А хіба у нас в Луцьку облаштовані переходи?" а чого не хватає? Розмітка є, фонарікі навіть є над розміткою, знаки є. Те що пішоходи правил не знають, це да, клініка.
Саша до івапро Показати IP 16 Лютого 2017 07:55
А на якому переході розмітка є, наприклад, на Володимирстькій? Чи може на Відродження? Чи на вул. Гордіюк десь є? Чи може на Соборності на всіх переходах? Якщо на десятку переходів на весь Луцьк наберется - то добре... І розмітка має бути не лише маленькими поперечними полосками, а нормальною читабельною зеброю. Щоб її здалеку було видно!
Петюня Показати IP 15 Лютого 2017 15:35
Якби в цій державі хтось відповідав за щось то боялися а то такі Закони що роби що хочеш а знайдуть і підставлять нормальну людину або постраждає черед дурників хтось!
Володимир87 Показати IP 15 Лютого 2017 21:02
А у водіїів у свою чергу немає ні культури ні звички пропускати пішоходів. Об'їждждають з різних боків,не пригальмовують навіть,коли здалека бачать,що людина вийшла на пішохідний.А про те,щоб перед пішоходним скидати швидкість,то й мови нема,летять 70-80,а потім пішохід винен.От процент таких водіїв значно вищий,ніж процент пішоходів ,в яких є бажання перти напролом через дорогу,наражаючи себе на небезпеку.
Саша до Володимир87 Показати IP 16 Лютого 2017 08:02
Всерівно - смерть кожного третього пішохода - то його вина. Може й не пригальмовують. А ви - під колеса кидайтесь. Будете праві. Інвалідом, правда, якщо повезе. Але - правим. Водій своїх три роки відсидить. І вийде. А ви - ПРАВИЙ!!! Хоч і в каласці. Або в якщику. Зрозумійте - водій не завжди може зупинити автомобіль. Хоч і хамів теж вистачає. Зі свого досвіду - якщо стати на пішоходному переході з наміром перейти дорогу - більше 15 сек не постоїш. Обовя'зково автомобілі зупиняться. Далі - зупинитись на роздільчій полосі, щоб тебе побачили - відразу зупиняються. Переконуйтесь - що вас бачать і дають перейти дорогу. Тоді і на ліки витрачатись не прийдеться і спізнення на 15 сек це нічого, порівняно з роками лікування. Удачі всім. Будьте уважні!
Роман Показати IP 15 Лютого 2017 21:07
Епічний факт. То мужчина. 28 років. Я і мої червоні кросівки
вася Показати IP 15 Лютого 2017 23:23
що за "брєд" пишуть волинські новини. потерпілий - чоловік родом із рожищенського району. перевіряйте факти!!!