USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У костюмі Gucci на авто за €200 тис.: ексзаступник керівника УБОЗу Волині хотів відкупитись за п'яне водіння. Відео

12 Січня 2022 13:46
Колишнього заступника начальника Волинського УБОЗу, а нині – полковника Одеської поліції, спіймали в нетверезому стані чернівецькі патрульні. Правоохоронець був п’яним за кермом елітного авто і намагався все вирішити «полюбовно».

Про це повідомляє Цензор.Нет. Інцидент стався 8 січня у Чернівцях близько 1.30 ночі. Того вечора патрульна поліція зупинила нетверезого водія – ним виявився полковник поліції В'ячеслав Єфтеній, який нині очолює Управління стратегічних розслідувань Одеської області.

Водій авто марки MERCEDES-BENZ G 63 AMG порушив правила дорожнього руху – вимоги дорожнього знаку 3.21 «В’їзд заборонено». Після зупинки виявилося, що водій перебуває у стані алкогольного сп'яніння.

Чоловік не захотів проходити тест за допомогою газоаналізатора «Драгер», а також відмовився від огляду в Чернівецькому обласному наркологічному диспансері.

Порушником виявився начальник УСР Одещини В'ячеслав Єфтеній. Полковник пропонував патрульним «піти йому назустріч» та «вирішити питання», а також «правильно оформити Зеленського». Також він розповів, як не раз відпускав правопорушників, зокрема з кола «своїх», «і вони не сиділи».
На оприлюдненому ролику видно, як Єфтеній намагався переконати поліцейських відпустити його, розповівши про свою посаду і звання. Крім того, він заявив, що «країну всерли в гівно».

Поліцейські оформили протоколи за ч. 1 ст. 122 (проїзд на заборонний знак) та ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.

За інформацією видання «Думская», Єфтеній був за кермом нового Mercedes G 63 AMG 2020 року випуску, вартістю близько 200 тисяч євро, який не вказаний у його декларації.

Цікаво, що Єфтеній був одягнений у доволі помітний костюм з жакардовим візерунком від Gucci. Якщо це не підробка, то куртка і джогери, в яких був правохоронець, на офіційному сайті бренду коштують понад 3 тисячі євро.

У Нацполіції Одеси заявили, що зараз Євтеній перебуває у відпустці для догляду за дитиною.

Раніше він був заступником начальника волинського управління боротьби з організованою злочинністю, згодом очолював житомирське і рівненське управління боротьби з організованою злочинністю. Як стверджують активісти, неофіційно Єфтенія називали «бурштиновим бароном». За даними Слідства.Інфо, з волинської міліції Єфтеній звільнився після затримання його підлеглого під час отримання хабара у 10 тисяч доларів за «кришування» контрабанди. У Рівненській області Єфтеній за винагороди заплющував очі на незаконний видобуток бурштину, а під час роботи на Одещині його ім'я пов'язують із діяльністю незаконних АЗС та контрабандою цигарок.

У 2016 році він не потрапив під переатестацію. Спочатку правоохоронець пішов на лікарняний, пізніше атестаційна комісія рекомендувала його звільнити, але той через суд оскаржив це рішення і повернувся на службу.

Автомобіль, на якому затримали п’яного Єфтенія, має волинську реєстрацію (номерний знак AC0007KK). Родина правоохоронця мешкає в селі Забороль під Луцьком. Популярний блогер під псевдо Павло Верещагін, який публікує інсайди про митницю, зазначає, що сусідом правоохоронця є відомий в тісних колах контрабандист Михайло Смолка, він є його дуже близьким товаришем і «кришою». І саме Смолка подарував новенький мерседес скандальному сусіду.

«Всі нові фірми, які з‘являлися на митному посту Луцьк і які складали конкуренцію Смолці, зазнавали тиску з боку тоді ще Управління боротьби з економічними злочинами, а зараз департаменту так званих стратегічних розслідувань. Всі мутки з ПДВ йому рішав Славік (Єфтеній)», – ідеться у дописі.

Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 14:18
Бабло переможе зло
друг Показати IP 12 Січня 2022 14:32
в 90 роки. був рекетом.
Ден до друг Показати IP 12 Січня 2022 14:59
Він в 90х в школу ходив
Таксист Показати IP 12 Січня 2022 14:42
А оцей яйцеслав справній ніщєброд, викликати таксі, за 100грн жаба задушить.
Петро Показати IP 12 Січня 2022 14:51
Воно ще й нехтує державною мовою(((((....
Гордон до Петро Показати IP 12 Січня 2022 15:38
А він що на службі, щоб йому державною розмовляти?
Борис Клімчук Показати IP 12 Січня 2022 14:55
Глянемо , як ви в суді підтвердите вищенаведений брєд…
Романюк до Борис Клімчук Показати IP 15 Січня 2022 20:45
Клімчук помер!
В. Показати IP 12 Січня 2022 15:13
Вод.удостовирение отнимут это факт.А остальное на уровне слухов и притянуто сильно за уши
церковна миш Показати IP 12 Січня 2022 15:52
дякуемо панам ща дорогу заасвальтували
Шляпа Показати IP 12 Січня 2022 15:58
Ну і дибіл палкан нічого не вчить життя...другий Гігуашвілі
УПП Показати IP 12 Січня 2022 16:32
Один із босів корупційної вертикалі бувшого керівника МВС
умвс Показати IP 12 Січня 2022 16:39
Нічого з ним не буде, бо він був тверезий!!!!! Скоро вийде з дикрету і піде на роботу. Мерседес-китайська копія, Gucci-з 7-го кілометру, не треба котити бочку на самого порядного поліцейського!!! А так він, простий доларовий мільйонер!!!!
юрій миколайович Показати IP 12 Січня 2022 16:48
Полковнику никто не пишет полковника никто не ждет.
юрій миколайович Показати IP 12 Січня 2022 17:00
А якщо серйозно то капітана шкода ,згадайте історію про володимирський прокурора. Цу не країна це Україна.
Кадровик Ігор Показати IP 12 Січня 2022 18:09
Керівники поліціі Волині з Житомира , крошко та його світа , бувші колеги єфтенія по Житомиру,яких призначення лобіював єфтеній , в той час коли прості порядні поліцейські ледь виживають на мізерну зарплату, в гунп на 3-му поверсі зробили собі розкішний ремонт як в кремлі відгородившись від простих поліцейських, всі отримали квартири позачергово, отримують всі премії виплати та зарплати по 80-90 тисяч . Поки новий міністр не очистить міністерство від людей єфтенія то буде така ганьба .
псих Показати IP 12 Січня 2022 19:00
і це станеться ніколи
Корупція Показати IP 12 Січня 2022 19:09
Милиционер-милионер у него так много важних дел…
Інка до Корупція Показати IP 15 Січня 2022 20:48
Так много дел,что некуда деться...
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 19:20
Послухати, почитати там на митниці доля там на будівництві доля там бурштин там під акцизні товари Спирт нефть сигарети якийсь прям з тим Смолкою страшні люди!
Сєня Показати IP 12 Січня 2022 21:04
Якийсь язикатий полковник. Нащо все розказав? Не розказав тільки де вдома гроші тримає.
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 21:05
По 80 тис за кожний нелегал ігровий зал возили люди єфтенію кожний місяць до кінця 19 року..
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 22:16
Коли керував на Волині йому БМВ спалили на вул. Будівельників.
123 Показати IP 12 Січня 2022 23:07
на смітнику написано "АСАВ" = Всі мєнти - покидьки)
Депутат Показати IP 12 Січня 2022 23:09
Ви шо охрінелі, нашо порядного хлопця затримали... Він ще й говорить! З кожного елітного ресторана всі в такому стані виїзджають, а то й хуже...
555 до Депутат Показати IP 14 Січня 2022 08:31
Мерседес та костюм сдужбовий,самий порядний всiх пережив та на конi ще
Саша до Депутат Показати IP 14 Січня 2022 08:34
Самий чесний на G 63,пiдставили його
Вова Показати IP 13 Січня 2022 18:13
Чого не пишеться,що Ляшук С.В. на нього працював???
Анонім Показати IP 13 Січня 2022 20:25
Шкода пустили чоловіка в розхід а він то порядний