USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Бляхарі» під Волинською ОДА вимагають змінити закон про розмитнення

4 Грудня 2018 12:36
Під Волинською ОДА зібрались мітингарі, які вимагають внесення змін до нещодавно прийнятих законів про розмитнення. А саме: ліквідувати заставу у розмірі вартості розмитнення авто при тимчасовому в’їзді, а також здешевлення розмитнення. Також просять дозволити безкоштовне розмитнення для ветеранів та учасників АТО.

Учасники акції переконують, що вони не проти розмитнення «євроблях», однак наполягають, що вартість розмитнення має бути адекватною та не перевищувати вартості авто.

Також мітингарі задають питання президенту Петру Порошенку, який підписав вищезгаданий закон – чому він сам не їздить на «Део Ланосі», а на іномарках за десятки мільйонів гривень. Відповідне звернення з вимогами активісти передали голові Волинської ОДА Олександру Савченку.
Попри те, що на акцію зібралося не більше півсотні людей, навколо – безліч поліції, через дорогу припаркований автозак. Правоохоронці фільмують те, що відбувається та спостерігають за акцією. В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини вони повідомили, що автомобіль, схожий на автозак, насправді ним не є. Також додали, що акція відбувається мирно, тому розганяти її вони не мають наміру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Микола Показати IP 4 Грудня 2018 12:47
Щоб вартість розмитнення була адекватною та не перевищувати вартості авто, треба вганяти було не старі корчі. На будьте хитро..... , закон є закон. І як його приймали треба було комплексно говорити за АКЦИЗ,ПДВ, МИТО. а то бігали як стадо... А тепер маємо що маємо. Копу авто вже кинули в Польщі біля приватних будинків , супермаркетів і евакуатори забирають покинуті автівки. Чому в польщі не бастуєте? В Вас авто европейське і в Европі. Яке вони мають право там з ним щось робити?
!"№ до Микола Показати IP 4 Грудня 2018 14:08
Да більшість з них і не збирались розмитнювати ті корчі. Вони ж для контрабанди, а на таку справу потрібні дешеві ржавіі відра, які не шкода викинути коли зловлять.
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2018 12:49
"Під Волинською ОДА зібрались мітингарі". А деж мітингарі? Бачу чотири "рішала"
лучанин Показати IP 4 Грудня 2018 12:57
чого смаркачі не на роботі відправити з тими зламками в т ато снаряди підвозити
Тьотя Рая Показати IP 4 Грудня 2018 13:02
Негайно туди виїздну комісію із військомату , хлопці хочуть допомогти військовим заблокувати східні кордони держави від російського агресора.
місцевий Показати IP 4 Грудня 2018 13:21
Це одні з тих, що блокували митницю, відразу в поліцію туніядців і дармоїдів
Правдоруб Показати IP 4 Грудня 2018 13:37
Ціни на авто дорожче ніж в Україні тільки на Кубі та в Північній Кореї.
Не бреши до Правдоруб Показати IP 4 Грудня 2018 16:27
Подивись які акцизи на авто та ціни в Туреччинні, Ізраїлі.
Andrij Показати IP 4 Грудня 2018 13:39
ryki v karmanax i sportivnue shtanu- pazanva golodranaja….
Вася Показати IP 4 Грудня 2018 13:45
Нормальні люди вже всі в МРЕО, рееструють аж гай шумить, а цим певно держава має доплатити ще за їх корчі!
Читач Показати IP 4 Грудня 2018 13:46
Платіть податки, розмитнюйте і ніяких проблем не буде.
Клава Показати IP 4 Грудня 2018 14:04
Заодно вимагайте і дешевшої горілки !..
Джек Показати IP 4 Грудня 2018 14:09
При чому тут волинська ода до Верховної Ради?
Анонім Показати IP 4 Грудня 2018 14:17
Ніхто не позбавлений права повернутися з роботи додому на авто з іноземною реєстрацією, вони вільно їздили, їздять та будуть їздити!!!! А от "євробляхарі" котрі заробляли на загонці авто на рівному місці гроші нехай платять!!! Тепер буде справедливо, плати податок і катайся скільки влізе!!! А то у 18 назбирав 1000 у.о. купив авто на бляхах збив людини втік з місця ДТП і шукай вітра в полі..... і багато подібного
євробляхер Показати IP 4 Грудня 2018 14:44
хотіли розмитнення-зробили розмитнення, чи вам ще доплатити держава має?? якщо атовцям безплатне розмитнення буде, то євроблях на дорогах буде в 3 рази більше ніж зараз є... в нас кожен 2 -гий атовець!!! згідний тільки з цією ЗАСТАВОЮ , щоб заїхати на 5 днів заплати 3000€ а коли виїжатимеш попробуй допросися своїх грошей назад...
Шок Показати IP 4 Грудня 2018 15:08
Але ж і вівці ! Або Боти! P.S. КОМЕНТАТОРИ ВИЩЕ!
Vlad Показати IP 4 Грудня 2018 15:45
Це боти мудаки, дибіл пише " нормальні люди розмитнюють а гай шумить" ,який гай ,дурню.Влада так забрехалась,що не можуть сказати деж той автомобіль першим розмитнити я,в Чернівцях, Луцьку чи Житомирі. Президент радісно бреше студентам про розмитнення за якихось 500 ,- 1000 євро,а насправді це виходить до 3500. Сюди входять взятки митникам,брокерам і іншим шакалам.
Вася до Vlad Показати IP 4 Грудня 2018 17:59
Це ти бот-ніщеброд, нормальне авто (не корч) розмитнити не проблема, корчі будь-ласка вивезіть назад якщо немає 3500 (можете і жигулі-славути-лануси захохити на укр реєстрації). Взятки ви самі даєте того і беруть!!!
Отакої... Показати IP 4 Грудня 2018 18:07
Нагнали по 10-15штук по дворах ...і вскочили на грошики,тепер мітингують
Propagandist Показати IP 4 Грудня 2018 20:07
Передайте хтось привіт контраб..., ой, вибачте - мітингувальнику, який вцепив на сходах табличку "Автомобіль не розкіш, а засіб пересування", і скажіть хай наступного разу пересуне свій засіб пересування на стоянку, а не паркується біля входу, загороджуючи прохід.
Ерік Показати IP 4 Грудня 2018 20:28
Я своє вже розмитнив. Заплатив в загальному з МРЕО 3100$. Щось в касу, щось мимо каси. В цілому сказати що задоволений не можу. Бо раніше їздив 5-10 днів і мене все задовільняло. Просто раніше я їздив на авто яке коштувало 3000$ а тепер 6 з гаком . І не путайте транзитчиків з євробляхами. Транзитчик не може збити когось і кинути авто й залишитися безнаказаним. Транзитчика знайдуть одразу. Тому вважаю що зря відмінили той транзит який був раніше, бо з оплатою платежів то пародія а не транзит.
Анонім Показати IP 4 Грудня 2018 22:35
Ну Да поки оплатиш транзит то зміна в поляків поміняється чи якась холера приїде і треба вже назад їхати
Правда Показати IP 5 Грудня 2018 08:29
Обласна рада не вносить зміни в законодавство.Куди ще менше.Поспішайте розмитнити,50%знижка.Спочатку ті Закони прочитайте,а тоді щось вимагайте внести.
**** Показати IP 5 Грудня 2018 10:02
"Порушують свободу пересування?" Жіночко, вчіть законодавство! Тоді нехай всі з товаром їдуть без сплати мита, бо ж свобода пересування. Не займайтесь підміною понять і популізмом!
Не євробляха Показати IP 5 Грудня 2018 12:09
Коли гонщики євроблях заробили на ліваках купу бабла то мовчали, а коли стало питання легалізувати ліваки - бастують!
Петручіо Показати IP 5 Грудня 2018 14:05
Бачу на фото Лисицю та декількох Базиліо, Буратіни мітингували :)
Мда Показати IP 5 Грудня 2018 16:28
Бо свій акциз можуть у с..ку запхнути,це третина всього розмитнення.Не знаєте не пишіть дурниць