USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Без прав та з чужими номерами: жінка на Audi в'їхала в ТРЦ у Луцьку. Відео моменту ДТП

8 Листопада 2021 12:50
Вчора, близько 19-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих, яка трапилася на вулиці Сухомлинського, що у Луцьку.

На місці події поліцейські встановили, що 31-річна жінка, керуючи транспортним засобом Audi A4 при виїзді з підземного паркінгу, не впоралась з керуванням та здійснила наїзд на приміщення торгово-розважального центру, інформують на сторінці патрульної поліції Волині.

У жінки не було посвідчення водія на право керування транспортним засобом, а на автомобіль був відсутній страховий поліс. Окрім цього, інспектори виявили, що державні номерні знаки транспортного засобу не належать цьому автомобілю.

На щастя, в автопригоді ніхто не травмувався.

У результаті поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі документів на право керування) та за ч. 6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, з номерним знаком, що не належить цьому засобу) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Роман Показати IP 8 Листопада 2021 13:39
Так це ж Джекпот!!!
Сергій Показати IP 8 Листопада 2021 14:08
Добре що люди пройшли раніше біля місця удару
Дай таке. до Сергій Показати IP 8 Листопада 2021 15:26
Та да, як добре, що ми пройшли, і це сталося позаду нас)
5545 Показати IP 8 Листопада 2021 14:14
Чому не показують як виймали водія????
Дмитро Показати IP 8 Листопада 2021 14:18
На автомобіль був відсутній страховий поліс. Окрім цього, інспектори виявили, що державні номерні знаки транспортного засобу не належать цьому автомобілю- 90% автомобілів на Луцькому авторинку з такими ознаками і нічого їздять по місту спокійно. Зрозуміти, пробачити і відпустити!!! А винуваті ПОРТ СІТІ - поганий виїзд і не в тому місці зроблений вихід.
111 Показати IP 8 Листопада 2021 14:26
Мені цікаво, скільки патрульних машин приїхало!!!
Petro Показати IP 8 Листопада 2021 14:31
За кермом був Микитюк Юрій а не його дружина. Потрібно щоб поліція по особовому складу перевірила відео!!!!!
Petro Показати IP 8 Листопада 2021 14:38
За кермом був Микитюк Юрій а не його дружина. Потрібно щоб поліція по особовому складу перевірила відео!!!
Вісті Показати IP 8 Листопада 2021 18:13
Дякувати Богу, нікого не було поруч, а то могли б бути жертви!