USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Для луцької підприємиці, через яку в ДТП постраждала дитина, вимагають суворішого покарання

29 Жовтня 2021 15:12
Вирок Луцького міськрайонного суду, яким винуватиці ДТП, 32-річній жительці обласного центру Волині, призначено занадто м'яке покарання (чотири роки позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку), оскаржили в апеляційному порядку.

Про це інформує пресслужба прокуратури області.

Слідство встановило, що увечері 19 грудня 2020 року нетвереза водійка автомобіля "Audi Q5", порушивши Правила дорожнього руху, наїхала на автівку таксі, в якій перебували пасажири. Як з'ясувалося, аварію скоїла скандальна підприємиця Інна Вільчинська.

У результаті ДТП п’ятирічна дівчинка та 21-річна жінка отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Суд першої інстанції призначив водійці, яку визнали винною у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили потерпілим тяжкі тілесні ушкодження (ч.2 ст. 286 КК України), покарання у виді чотирьох років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку та з позбавленням на три роки права керувати транспортними засобами.

Не погодившись із вироком суду, прокурори в суді апеляційної інстанції вимагатимуть для винуватиці ДТП суворішого покарання.

За кілька місяців до аварії Інна Вільчинська оскандалилася: працівниці одного з її магазинів звернулися до суду з заявою про те, що вона не платить зарплати. Бере людей на роботу, а за кілька місяців заявляє, що нібито в магазині – недостача.

До слова, продавцям, які звернулися до суду, досі не виплатили заробітної платні. Судові процеси тривають уже рік. Цікаво, чи наклало штраф на цю пані управління Держпраці, адже працівниці звернулися й туди. У скарзі йшлося про те, що працювали продавчині неофіційно. А штраф за одного не оформленого офіційно працівника сягає понад ста тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 15:51
Не ну я розумію не має грошей но там ж на контрафакті грошей як в дурного фантиків заплати і май спокій
ага до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 17:46
вона суддям дала . а ті не поділились з прокурорами! нічого ій не буде-таке.... не тоне.
Андерсон до ага Показати IP 29 Жовтня 2021 18:04
Не наговорюйте на прокурорів, то св'яті люди!!! Має бути соромно
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 15:51
Якщо Дмитро не має то хай в павлюсюка шнапса позичить
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2021 16:10
Це заслуговує на суд Лінча , потерпілі не можуть .?
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 21:18
Ой проблема за добликом за Сс за х5 за транзитом поїздить тиждень тай на лопатки чи на живіт як кому зручніше того шшапчіка положите і в.......бете
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 21:19
Буде беб той і жахне
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 21:21
Та ну легше до Шнапс в струмівку поїхати і цьому лушпанню дати грузу він насре повні штани дасть грузу Дмитру і той дасть задню і заплатить компинсацвб
Наркодиспансер Показати IP 29 Жовтня 2021 21:24
Шнапс ми тебе чекаємо)))))) поки ти там атакі будеш відбивати Дмитро буде хату обкрадати( тобто ТВІЙ бізнес( ))))))))))
Власна думка Показати IP 30 Жовтня 2021 10:02
Саша, коменти твої дуже інформативні
Орест Показати IP 30 Жовтня 2021 11:10
Причем тут шнапс ,ДИБИЛИ????????
Ангеліна Показати IP 30 Жовтня 2021 19:26
Я не можу зрозуміти в чому проблема, в потерпіло на сторінці(23 ГРУДНЯ) пише що дзвонять пропонують грн, не потрібно, є, йде слідство, а в сюжеті кажуть таксісти в першу ніч привезли 12 тис., ЯК ХТОСЬ МІГ ПРИВЕЗТИ ЯКЩО ПОЛІЦЕЙСЬКІ МАШИНИ ПЕРЕВЕРТАЛИ, так чоловік ВИНОВАТИЦІ був в лікарні і нічого не взяли, для чого такій бруд? коли написали в інтернеті написали про збір коштів, для чого коли пронували все оплатити, що ви робите, побійтеся бога, хай вже Вільчинська дала б коментар
Шарій до Ангеліна Показати IP 30 Жовтня 2021 22:05
Вона зараз не може, тимчасово не в'яже лика
Ангеліна до Шарій Показати IP 30 Жовтня 2021 23:00
Я з нею спілкувалася в неї ніхто не питав і сюжет шок, не вірна інформація, для чого змі роблять?
Ангеліна до Шарій Показати IP 30 Жовтня 2021 23:06
а ви з нею говорили, для чого людину брудом обливаєте?
Шарій до Ангеліна Показати IP 31 Жовтня 2021 11:46
Я з маргіналами, які п'яні калічать дітей, не спілкуюся. А у вас чого такі знайомі? Сама п'яна катаєшся?
Ангеліна до Шарій Показати IP 31 Жовтня 2021 16:58
так дитина здорова, хто казав що каліка? з діагнозом здоровою пішла в школу!!! причому тут п'яна? вона ж визнала що винна!! люди не будьте звірями!