USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

ДТП у Луцьку: вантажівка затисла на повороті Mercedes

3 Липня 2020 16:44
У місті Луцьку на вулиці Карпенка-Карого – аварія за участю легкового автомобіля та вантажівки.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 3 липня близько 16.25 на вулиці Карпенка-Карого – біля повороту на вулицю В’ячеслава Чорновола.

Про це Інформаційному агентству Волинській Новини повідомили очевидці.

Учасники автопригоди – водії легковика Mercedes та вантажівки.

Зі слів очевидців, імовірна причина ДТП – недотримання водіями безпечного інтервалу між транспортними засобами.

Водії очікують прибуття патрульної поліції, яка з’ясує всі обставини аварії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 3 Липня 2020 17:01
там либо три ряда сделать, с поворотом из крайнего правого направо, либо стрелку убрать
волинь чемпіон до Лучанин Показати IP 3 Липня 2020 17:20
100%
Цитрус Показати IP 3 Липня 2020 20:18
Або зупинитись за кимось діждатись зелене і спокійно курва повернути.
Лучанин до Цитрус Показати IP 4 Липня 2020 02:21
Я ж говорю, либо три, либо стрелку убрать, что бы стать и ждать пока уедут те что прямо
Дивлюся Показати IP 4 Липня 2020 09:47
Перше враження що не вантажівка затисла мерседес, а що мерседес захотів втиснутися і не вписався. Якби затисла вантажівка, то заднє колесо, те що від бровки, в мерса мало б бути підмяте, а воно на бровці і ціле, отже виїхало саме.
Саша Показати IP 4 Липня 2020 12:38
неправ грузовик ....з правого ряду їхав прямо !!!! крапка
Саша Показати IP 4 Липня 2020 12:46
там повинно бути три ряда
Лучанин Показати IP 6 Липня 2020 11:21
Великогабаритному транспорту (вантажівки, автобуси тощо) потрібен простір для маневру. Вони деколи займають місця подалі від бордюру для розвороту, повороту і т.д. Водії легковиків враховуйте це і не лізьте в ту щілину. Це як в фільмі "Таксі": "А куди вони по твоєму шини поставлять?!" Логіка наше все.