USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Коментарі «асфальт зійшов разом зі снігом» – недоречні». У Луцьку ліквідують ями на дорогах

2 Березня 2021 10:17
На дорогах Луцька в короткі терміни ліквідують ями, які утворилися після танення снігу.

Про це йшлося 2 березня під час наради в Луцькій міській раді.

Мер Ігор Поліщук зазначив, що, на жаль, у результаті декількох циклів замерзання-розмерзання на дорогах міста утворилися ями. Тому він дав доручення керівнику департаменту ЖКГ Миколі Осіюку максимально оперативно ліквідувати їх; «особливо гостро стоїть питання вулиці Дубнівській та інших».

«Хочу сказати, що коментарі «асфальт зійшов разом зі снігом» є недоречними. На жодній дорозі, яка була капітально відремонтована за останні 3-4 роки, немає жодної ями: вулиця Липинського, проспект Василя Мойсея, перехрестя Шевченка-Набережна, вулиця Ковельська, вулиця Ківерцівська. На ці вулиці є гарантія сім років і в разі виникнення будь-яких дефектів ми будемо звертатися до підрядника. Є проблеми на тих вулицях, де капітальний ремонт проводився 10-15 і більше років тому, або взагалі не зрозуміло коли», – наголосив він.

Як акцентував, на дорогах Луцька треба максимально швидко ліквідувати ямковість, аби не створювати небезпеки для учасників руху та пошкодження автомобілів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Петро Показати IP 2 Березня 2021 10:25
На свіже"відремонтованому" Рованському мості провалився асфальт.., "а остальном прєкрасная маркіза - всьо хорошо, всьо хорошо"!
Поляк до Петро Показати IP 2 Березня 2021 12:32
Треба вертатися до триінки ( хто зає, її мостили дороги в славному Луцьку з другої половини 30-х минулого століття). Прекрасні були дороги. Разом зі снігом не сходили.
ага Показати IP 2 Березня 2021 11:01
а хто відновить кучу нервів , пробиті колес а і купу витраченого часу і грошей на ремонт?
Oleh Показати IP 2 Березня 2021 11:03
Міст на Рівненській теж під гарантією,і кожного року ями на швах
Лучанин Показати IP 2 Березня 2021 11:30
Якраз доречні, хіба в нас ніколи зими не було, що використовують матеріали, які не витримують кількох циклів замерзання-розмерзання? Ще зверніть увагу на тротуарну плитку, яку покладено в парку - окремі її фрагменти просто перетворились на пісок. Отою тротуарною плиткою було зіпсовано багато затишних і ,так би мовити, автетичних стежок, які мали свій шарм та історію
лучанин Показати IP 2 Березня 2021 11:37
проспект Волі тримайся, лише після Дубнівської )))
Місцевивй Показати IP 2 Березня 2021 11:51
Так як капітально ремонтується дорога Луцьк-Тарасове, без дотримання жодних технологій при біджеті 35 000 0000гр на 3км. То вона жодної зими не пере стоїть! Чому нікому не цікаве це зухвале розкрадання»Великого будівництва»? Волинські новини висвітліть будь-ласка це марнотратство,покі вони ще не освоїли весь запланований бюджет!
Ірис Показати IP 2 Березня 2021 12:19
Поворот з Шопена наКоперника, права полоса- щороку яма на тому ж місці з‘являється. Можна раз і назавжди іі заробити чи то традиція щороку підліплюватипісля того, як вона стане вже глубиною по коліно!!!
Але до Ірис Показати IP 2 Березня 2021 13:41
Ага, зроби раз і назавжди. А жити потім з чого?
562 Показати IP 2 Березня 2021 13:02
недоречні??? хватить оце вихваляння влади робити!!!
Друг Показати IP 2 Березня 2021 14:57
Также появились ямы на мосту и по Перемоги
Лучан Показати IP 3 Березня 2021 11:02
А Теремнівська це взагалі родео, якщо її проїхати від початку до кінця то можна відразу їхати на СТО
Лучанин Показати IP 3 Березня 2021 13:00
Карпенка Карого !!!!!!!!! Яма на ямі. Про просп. Волі взагалі мовчу.(Не центральна вулиця, а одна назва.)
Анонім Показати IP 3 Березня 2021 20:11
ну не приживается у нас асфальт! Отвергает его земля украинская....))