USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Мобільний додаток для оплати проїзду у Луцьку обіцяють невдовзі презентувати

6 Грудня 2019 19:32
Кожен власник смартфону зможе оплачувати проїзд у громадському транспорті міста за допомогою мобільного додатку, який наразі перебуває на погодженні в компанії Apple.

Про це йшлося під час прес-конференції першого заступника Луцького міського голови 6 грудня у Луцьку.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад повідомив, що сьогодні відбулася розмова з оператором системи АСОП. Мобільний додаток вже перебуває на погодженні у компанії Apple, щоб він міг працювати не лише в системі Android, а й на айфонах. Після вихідних додаток обіцяють презентувати і ним зможе користуватися кожен, хто має смартфон.

Окрім того, тривають перемовини з банками з метою реалізації разових квитків і через їхні мережі. Наразі електронний квиток можна придбати у 35 терміналах у різних мікрорайонах міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Андрій Показати IP 6 Грудня 2019 19:48
а ЯБЛУКА вкурсі що з ним погоджують а якщо не погодять дії влади??? а на моб сайті це можна було органзувати швидше простіше і без погоджень і трекер вже б працював (сподіваюсь він буде) а то зявилось чарівне слово "НЕВДОВЗІ" не те що раніше 11 листопада 1 грудня 11 грудня....
Ждун Показати IP 6 Грудня 2019 19:55
ябудучикати
Пильний Показати IP 6 Грудня 2019 20:19
Спочатку купіть карточку за 35 грн, а тоді вже додаток вийде
Правда Показати IP 6 Грудня 2019 20:28
Ще хтось в це вірить,ну ви оптимісти,дуже ми ,песимісти ,заздримо вам.11.12.2019-час ІКС.Зустрінемось...
DM Показати IP 6 Грудня 2019 20:55
В тролейбусах одні ж власники айфонів їздять мабуть...
Тарас Показати IP 6 Грудня 2019 21:04
Я вважаю що з моб. додатком спеціально затягують, щоб люди покупляли картки за 35 грн, а тоді вони випустять додаток, Бізнес та й все!!!
Саня до Тарас Показати IP 6 Грудня 2019 22:39
Підтримую, обіцяли ще в листопаді додаток. Я і моі знайомі некупуєм карток принципово, чекаєм на додаток.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:47
От мене цікавить що буде якщо додатка не випустять до 11.12.19, а за готівку проїзд заборонять? Сьогодні декілька разів довелося їхати саме тролейбусом. Спеціально дивився скільки людей використовують валідатор. Заходили пенсіонери та відсотків з 80-90 прикладали картки. Жодної людини передпенсійного віку, молодої людини, учнів. Якщо в учнів ще є картки і залишається лише їх поповнити, то міжпесійноучнівська категорія громадян їх станом на ранок 11.12.2019 мати точно не буде на тих же відсотків 80-90. А проснуться саме зранку, притому всі. І що далі? Всі підуть пішки шукати термінали де придбати картки? Як вихід з положення люди будуть дуже раді маршрутчикам які не ввімкнуть систему і будуть брати готівку. чи не так? Пробний період треба робити не до 11 числа, а поки не почне система працювати нормально з картками, додатками, банками, разовими квитками (для дядька з села якому треба з автобуса дістатися до залізничного вокзалу одноразово) і тоді дати місяць на звикання людей до валідаторів і різноманітної безготівкової оплати. Сподіваюся що так і буде, можливо...
Правда Показати IP 7 Грудня 2019 08:15
До вашого відома картки з поповненням за 50грн.будуть продавати кондуктори,які ще будуть місяць працювати.Ось так.Вони самі казали,водії автобусів напевно також.
Лучанин до Правда Показати IP 7 Грудня 2019 11:17
Ну добре, ранок, година пік, всі на роботу і в кондуктора 10 карток, ну нехай 50 чи 100. І на скільки рейсів це вистачить? Треба робити повний запуск системи 11 числа, проте почати реальний пробний період до 01.02.2020. Тоді це буде хоч якось розумно. Період навіть потім можна буде скоротити за тиждень після об'яви якщо оплата через валідатори буде становити не менше 90%. Люди мають звикнути до валідатора, до того ж додатка, передбачити наперід де і коли поповнювати рахунок. А тут майже нічого не готово і раптом ... Є люди які не хочуть користуватися смартфоном і їм легше оплатити карткою, а є ті що хочуть тільки через банк, є ті кому додаток треба, а є і одноразові пасажири. Робіть щоб все було по людськи, хоч ми і в Луцьку.
Водій Показати IP 7 Грудня 2019 10:45
Продавати картки водії громацьго транспорту небудь...