USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На вулицях Луцька – нові тролейбуси

22 Жовтня 2020 11:53
У четвер, 22 жовтня, на вулиці Луцька виїхали два нові тролейбуси із замовлених двадцяти дев’яти.

Про це повідомляє Конкурент.

Вони – 12-метрові, з пониженим рівнем підлоги. Водії через встановлені відеокамери зможуть бачити все, що відбувається в салоні. Також такі тролейбуси мають значно менші експлуатаційні видатки, вони зручніші для пасажирів і за технічними характеристиками більш привабливі для міського комунального підприємства.

Тролейбуси їздитимуть на маршруті №15. За домовленістю із заводом, решту, 27 тролейбусів, Луцьк отримає поетапно вже до кінця серпня наступного року.

Нагадаємо, Луцьк отримав два перших тролейбуси від компанії «Богдан Моторс». Їх передали на баланс комунальному Луцькому підприємству електротранспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2020 13:35
після завершення виборів вони пропадуть ?)
Лія до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2020 14:41
Так само як і елекромаршрутка пані Голєвої... Пам'ятаєте ще таку даму з її нововведеннями міського транспорту?
Лучанин до Лія Показати IP 22 Жовтня 2020 18:22
точно ) я вже про неї забув )
Зеля до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2020 14:22
А що вже відомо, що Шиба виграє вибори
Пффф до Зеля до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2020 15:00
Шиба л*х наївся блох, сів на лавочку і зд*х!
Івін Показати IP 22 Жовтня 2020 18:02
Новина - супер! Шкода, що відступили від традиції із нумерації тролейбусів. Номери 001 та 002 вже були...
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2020 00:43
Проїхався пару зупинок. Так, тролейбус дійсно тихий, але лише тоді, коли закриються двері і ще не почався рух. Я цілком обєктивно. Під час руху щось постійно шипить та зудить, краще б вже ревіло, при відкритих дверях постійно щось пищить. Я розумію що це зроблено для сліпих, проте іншим людям теж треба їздити. Вийшов з квадратною головою і це не зважаючи на зручний комфортний великий салон та м'яку ходу. Знову, як завжди, треба чимось жертвувати?
Теж лучанин до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2020 10:22
А ви сусідям знизу кожного дня нічим не гепаєте?
ТАК. до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2020 14:47
Напевно твої коріння перепливали р. Буг..на деревяних боронах.