USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Після ДТП у Луцьку дівчина в комі, розшукують водія BMW

17 Серпня 2018 08:58
У Луцьку продовжують пошуки водія BMW, який на переході збив дівчину та втік з місця події.

Про це у Фейсбуці написав брат потерпілої Анни Володимир Пліута.

За інформацію про місцезнаходженння водія він обіцяє винагороду.

Нагадаємо, аварія сталася близько 20-ої години 9 серпня на вулиці Ковельській, поблизу «Пакко». Водій на темному BMW збив на переході дівчину та втік з місця події.

Наразі дівчина знаходиться у комі в реанімації після операції на голову. Її стан – важкий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Луцьк Показати IP 17 Серпня 2018 09:18
ну що АвтоЄвроБляхоСила - знайдете того виродка з ваших рядів? чи "бляхарі своїх не здають"?
Лучанин до Луцьк Показати IP 17 Серпня 2018 09:37
А там хіба єврономера?
Ахаха до Луцьк Показати IP 18 Серпня 2018 20:26
Роззяв очі. Видно ж що українська реєстрація. Тому шукай між своіх рядів.
Ковельська Показати IP 17 Серпня 2018 09:26
Вже більше тижне пройшло. І де результат роботи наших поліцаїв?
Lutsk Показати IP 17 Серпня 2018 09:27
Авто на Українській реєстрації якщо-що. Це можна побачити, придивившись гарно на фото
лучанка Показати IP 17 Серпня 2018 09:30
Дівчина справді у тяжкому стані, люди добрі, може хто бачив, підскажіть поліції,
Правдоруб Показати IP 17 Серпня 2018 09:57
У мене підозри що водій є працівником держструктур повязаних з поліцією.
valik Показати IP 17 Серпня 2018 10:10
авто на українських бляхах......
НеЕксперт Показати IP 17 Серпня 2018 10:40
Як ви вважаєте, скільки таких машин на українській реєстрації? Модель визначити можна, колір? Це не буде дуже великий список який можна ефективно зменшити за декілька годин і обдивитися уважно результат. Але хто ж це буде робити?
Євробидло Показати IP 17 Серпня 2018 17:51
Свідки говорять що авто було на бляхах, а на фото авто на укр реєстрації.... і взагалі фото зроблене біля мийки на Набережній. Де зв'язок? в цей час там купа таких авто проїжджала..... а можливо певні люди вже знають хто винуватець ДТП і спеціально замилюють очі? ДТП трапилася приблизнь в 19.40, а на скріншоті 19.09 - дуже велика імовірність що це не це авто......