USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Президенту Порошенку купили два розкішні автомобілі за 42 млн грн

3 Грудня 2018 16:56
Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 29 листопада повідомила про намір укласти угоду з СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» на придбання двох автомобілів Mercedes-Benc S-600 за 41,98 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

Після остаточного підписання угоди броньовані автомобілі у кольорі «чорний металік» та салонами з чорною шкіряною обивкою «ексклюзив порцелян» мають бути доставлені до кінця 2018 року. Вартість кожного автомобіля відповідає близько $750 тис (технічні вимоги нижче).

Президентська автобаза мала можливість купити дешевші автомобілі, однак обрала найдорожчі.

У червні і липні Автобаза оголошувала відкриті торги на придбання мерседесів очікуваною вартістю 42,43 млн грн. Тоді обидва рази пропозицію подавало ТОВ «Кар тюнiнг ексклюзив», яке пропонувало броньовані автомобілі Mercedes Maybach 650 за 30,37 млн грн. Однак жодні інші конкуренти пропозицій тоді не надавали, то ж відкриті торги обидва рази відмінялись через відсутність конкуренції.

Після двох відмін Автобаза отримала право провести закупівлю по переговорній процедурі. Однак для переговорів з невідомих причин було обрано не фірму «Кар тюнінг ексклюзив», яка пропонувала дешевші у півтора рази автомобілі, а «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» з автівками відповідно до очікуваної ціни замовника.

Власниками СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» є екс-нардеп Таріел Васадзе, його ж компанія ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», а також мінорітарні співвласники Олег Слепічев та Михайло Резнік.

Нагадаємо, у березні 2019 року відбудуться вибори Президента України. Діючий президент Петро Порошенко у листопаді мав рейтинги, недостатні для виходу у другий тур виборів.

У 2018 році Автобаза ДУСі вже придбала автомобілів на 27,91 млн грн:

15 Тойота Камрі по 0,74 млн грн за штуку, Тойота Лендкрузер 200 за 2,05 млн, Мерседес V250 L (avant-garde) за 2,35 млн грн, Мерседес V250 d (avant-garde) за 2,39 млн грн, Мерседес S560 4M long за 4,47 млн грн, Мерседес S560 4M long за 5,55 млн грн.

На різних стадіях знаходяться закупівлі вищевказаних мерседесів за за 41,98 млн грн. та інших автомобілів на ще 8,20 млн грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Я Показати IP 3 Грудня 2018 17:16
на Таврії не хочуть їздити принципово якщо біда в державі і немає грошей як вони всім втирають, то навіщо купляти ці мерси??
Ой Показати IP 3 Грудня 2018 19:37
А втікати на чому?в таврію мало влазить!...
Анатоль_ Показати IP 3 Грудня 2018 20:44
Шош то вiн робить з нами? Га, браття?
Лучанин до Анатоль_ Показати IP 3 Грудня 2018 21:01
Шо,шо робить? ЗНУЩАЄТЬСЯ як тільки може!
здравомислячий Показати IP 3 Грудня 2018 20:59
Якщо президент дав згоду(а без згоди гаранта такі кошти не виділяються) на придбання цих двох авто за 42 млн.то війна ще не скоро закінчиться!Краще на фронт спрямував би ці кошти-вони там більше необхідніші!Тож Державна організація «Автобаза Державного управління справами» має ж вже стільки дорогих машин.Навіщо ще НАЙДОРОЖЧІ???Скільки квартир для війскових які зараз не фронті захищають нашу Україну можна було б купити за ці фінанси?Якщо навіть взяти по 1млн. за 1 квартиру то виходить що могли б їх отримати 42 воїни-герої які дуже потребують квадротні метри!
Дарт Вейдер Показати IP 3 Грудня 2018 21:00
А нам втирають, що необхідно піднімати вітчизняного виробника...
Просто до Дарт Вейдер Показати IP 4 Грудня 2018 09:21
Розмитнили за новим законом
Анонім Показати IP 4 Грудня 2018 00:29
то в рамках воєнного стану така в нас модернізація армії по-новому ( не забувайте гарант же головний головнокомандувач :)
123 Показати IP 4 Грудня 2018 00:31
Йому ровира між ногі а не мерса
Я до 123 Показати IP 4 Грудня 2018 15:03
не ровира а щось друге...
Демьян Ник. Показати IP 5 Грудня 2018 18:33
Инвалидам трудового увечья,которым авто показано как средство протезирования денег нет,любуйтесь ежедневным пейзажем из своего окна.
Правосудие. Показати IP 5 Грудня 2018 18:56
Петя, у тебя башню совсем снесло? Что ти делаешь со страной? Нет, чтобы вывести страну из кризиса, остановить войну, ты только пытаешься себе угодить. За народные деньги, покупаешь себе дорогие побрикушки.
ПЕНСІОНЕР Показати IP 5 Грудня 2018 22:34
Нашу пенсію і 10 соток города...
Voy2901 Показати IP 10 Грудня 2018 00:28
Вот мы и плотим, за эти его побрякушки, за газ, за свет, короче говоря за коммуналку, а они гуляют на широкую ногу. А что мы сделаем???? А ни чего!!!!! Так и будем горба гнуть. Пока вся украина не сдохнет. А к этому оно и идёт.
афігенно ми живем Показати IP 10 Грудня 2018 20:43
Срака то багата, то потрібно і мерси найдорожчі, будинки найбагатші!!! А ви шановні хуярте і горбадтесь далі, скоро вибори потрібно новому вождю мерси і будинки купувати!
пенсіонерка Показати IP 15 Грудня 2018 14:11
Знаю, що Порошенкао не бідний, тому хочу точно знати (докази в студію), що всі гроші на автомобілі з бюджету.