USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Смертельна ДТП у Луцькому районі: чоловіка збила донька відомого бізнесмена

4 Листопада 2021 18:09
У селі Княгининок, що біля Луцька, сталася смертельна аварія. Водійка на елітному спорткарі на смерть збила місцевого мешканця – 62-річного Володимира Курилюка. За кермом автівки була донька бізнесмена.

Про це повідомляє ТРК «Аверс».

Аварія сталася на пішохідному переході. Проте тіло було за 50 метрів від місця ДТП, поруч стояла і машина з розтрощеним склом. Відомо, що на момент аварії в салоні перебувало дві жінки. На місце трагедії приїхали родичі водійки та заховали її та пасажирку в іншому авто. З автомобіля, який збив чоловіка, одразу познімали номери.

Очевидці кажуть, що водійка Audi A7 навіть з поліцією не говорила. На місце події одразу приїхали кілька адвокатів.

З джерел стало відомо, що за кермом автівки перебувала донька відомого волинського бізнесмена В’ячеслава Алфьорова Катерина Алфьорова.

Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
ABC Показати IP 4 Листопада 2021 19:15
Розтин покаже, що чоловік помер від коронавіруса. Це не перше таке ДТП в Луцьку, і на жаль, не останнє. Думаю, вже всі забули бухого власника магазину хутра на Волі, який насмерть збив дідуся на велосипеді? Так йому тоді дали, здається, 1,5 роки умовно і навіть посвідчення водія не вилучили. Хто має бабло, той завжди порішає. Хто не має - відправляється гріти нари. Таке у нас правосуддя, на жаль.
Кругова порука до ABC Показати IP 4 Листопада 2021 19:46
Без мене ніяк
Таак до Кругова порука Показати IP 4 Листопада 2021 23:51
Добре гляньте на адвоката, - колишній начальник слідства області, який раніше "садив" отаких винуватців , зараз захищає її, як адвокат!!!!
Йорк до Таак Показати IP 5 Листопада 2021 19:50
Данілін Сергій прокурорчік
Сталін до ABC Показати IP 5 Листопада 2021 08:55
все вірно,тільки в цьому тексті одне слово неправильне: правосуддя треба поміняти на кривосуддя,отак буде правильно!
123 до ABC Показати IP 5 Листопада 2021 12:34
З кожним може статись таке дтп. Вечір, засліпили фари зустрічного автомобіля. Чого всі накинулися на дівчину? Слідкуйте за своїм життям!
Аліна до ABC Показати IP 16 Лютого 2022 20:03
Ну і за відео заплатив і його анулювали..........
Да Показати IP 4 Листопада 2021 19:50
Ну дуже цікаво, яка буде розв'язка.
Тавишо до Да Показати IP 4 Листопада 2021 20:16
Невже не знаєте? Так покійний же викрав автомобіль а потім його побив на місці пригоди після чого здійснив самогубство. Хіба ні, буває по іншому?
Анонім Показати IP 4 Листопада 2021 21:41
Якщо немає відео то просто скажуть що він перебігав поза пішоходним переходом.
Яяяя Показати IP 4 Листопада 2021 22:40
Вона не раз вже чудила, все сходило з рук, і це зійде, нажаль
Допитливий Показати IP 4 Листопада 2021 23:25
Як там Мігас поживає? Живий-здоровий?
Макарій Показати IP 4 Листопада 2021 23:43
Нажаль знову гинуть люди!!! Враховуючи те, що по вулиці Тополевій в Княгининку облаштували гарну дорогу, не усі водії розуміють, що це - населений пункт!!! Магазин знаходиться в кінці вулиці, там лише кілька будинків, достатньо два "лежачих поліцаї" перед тим та знаки попередження!!! Кількість аварій зменшиться!
Макарій Показати IP 5 Листопада 2021 00:02
Нажаль, ще одна смерть на пішохідному переході!!! Однак, вулицю Тополеву в Княгининку зробили гарно, за винятком необачності швидкості руху!!! Нажаль водії забувають, що це населений пункт, достатньо кілька знаків попередження, кілька " лежачих поліцаїв" та ніхто гнати не буде!
Дід Єгор до Макарій Показати IP 5 Листопада 2021 11:15
нікого не захищаю, але наскільки знаю, на трасі такого рівня "лежачі поліцейські" не встановлюються. а пішоходний перехід там зроблений добре, але так складаються обставини, що там вночі на ньому є "мертві/темні зони", котрі погано видно...... кажу Вам як водій з 20 ти річним реальним досвідом водіння... неправильне освітлення.. і мені здається, якби за кермом була не та пані, а хтось простий смертний то і стільки воні не було б в коментарях, і стільки розголосу. Прочиталося б як ще одна новина, і на ранок забулося б..... Чому ж ми по натурі такі, гнилі, що як тільки десь хтось в "пір'ячку" щось натворить, то всі ладні все те "пір'ячко" повискубувати.... хіба вони не такі люди як ми???? і неможуть не побачити??? Всі земні по одній землі ходимо!!!
Гога Показати IP 5 Листопада 2021 02:26
Вони що, сезон полювання відкрили в Україні, маю на увазі багатих дітей.
Янеробот Показати IP 5 Листопада 2021 04:41
Людям навіть сказати нічого, і так все ясно... нехай земля буде пухом чоловікові...
послушник Показати IP 5 Листопада 2021 05:59
Цей бізнесмен живе, як воша в кожусі. Він хоч копійку дав жебраку, чи виступив волонтером, як це робили і роблять інші бізнесмени?. Скнара, плюшкін, за копійку пукне в церкві. Подібної скнари в Луцьку немає і ніколи не було.
Правда Показати IP 5 Листопада 2021 06:58
І чим же відомий той "бізнесюк"?Може хтось просвітить.Хоча напевно повнолітня і відповідає за себе.В населений пунктах ніби то по Закону 50 км/год,чи не так.І це не спорткар,а кросовер Ауді.
абдейд до Правда Показати IP 5 Листопада 2021 11:16
це не кросовер
Дмитро до Правда Показати IP 5 Листопада 2021 19:05
Хліб «Кічкарівка», готель «Україна», його власність
Васька до Правда Показати IP 5 Листопада 2021 20:05
Це барнаульський тракторист(без жартів) якого вчасно занесло до Луцька
юрій миколайович Показати IP 5 Листопада 2021 07:45
В суді відмазатись можна,але є бог він головний суд.
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 08:36
В Україні створилася каста недоторканих. Вони можуть купити все. На жаль навіть життя інших
О.Й. Показати IP 5 Листопада 2021 15:09
Душе шкода,що загинула людина. Шкода усю іі родину. Прийміть співчуття! І нехай земля буде пухом. Я вже дуже багато років кажу,що потрібно ввести закон,щоб люди вночі усі були з відбивачами на одязі,інакше штраф. Так як це є в деяких країнах Європи. Я сама скільки разів ледь не збила людину,і все із-за того,що було не видно. Буває взагалі видимості ноль,не ліхтарів,нічого,йде людина,яка просто зливається з темрявою. Не важливо хто багатий,а хто ні. Всі ми однакові. І з кожним може трапитись таке біда(((
Лучанка Т до О.Й. Показати IP 5 Листопада 2021 18:38
Це зрозуміло, але в населених пунктах є обмеження швидкості. Як би рухалась 50км/год., встигла б зупинитись.
янеробот до О.Й. Показати IP 6 Листопада 2021 14:07
що Ви несете???? який жилет???????????? їхати треба повільно!!!!!!!!!!!!!
янеробот до О.Й. Показати IP 6 Листопада 2021 14:08
я фігєю з цього: "сама скільки разів ледь не збила людину". Бляхамуха, ЇХАТИ ТРЕБА ПОВІЛЬНОООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Порок Показати IP 5 Листопада 2021 15:38
Ця золота молодьож була засмічена не вперше в скандалі під фамілією Чупак зі своїм чоловіком мажорчиком, все сходило з рук.. закон- сама справедливість
Ірина до Порок Показати IP 5 Листопада 2021 19:09
Нарешті щенята доїздилися
Даша до Порок Показати IP 5 Листопада 2021 19:54
Тоже Знаю её как Чупак, и это понятно фамилию изменили чтобы последствия запилить
777 Показати IP 5 Листопада 2021 16:04
че вы уперлись в этот переход? кто нибудь видел момент удара? а может это за 5 метров до или после зебры,что тогда? да и мужик был пьяный,как выяснилось,об этом никто не знает что ли? так что как он переходил дорогу,тоже вопрос...
Саша Показати IP 5 Листопада 2021 17:54
Освітлення вам не таке, дороги хороші , фари зустрічної , що ще не так? Правила читав хтось ? Перед пішоходним переходом водій має зменшити швидкість умнікі, і треба думати головою що перехід для того щоб люди дорогу переходили , відповідно на кожному переході теоритично можуть йти люди , альо, водії зі стажем це коли головою думають а не просто вміють маневрувати !
Водій Показати IP 6 Листопада 2021 08:54
Вас пішоходів збивають і будуть збивати, ви ж виходите на дорогу не глянене в право і ліво , говорячи по телефону або в наушниках і капішоні, або взагалі з розгону вистрибаєте і думаєте , шо ви безсмертні , бо ж без мертні , ви ж праві , ви на пішоході … і комусь там буде те розказувати, хо з якою там мав швидкістю їхати вже з Гаразджи або в хорошому випадку з лікарні .. ТИ НА ДОРОЗІ 9ЕБІЛЕ І ТАМ МАШИНИ .
Правосуддя Показати IP 6 Листопада 2021 11:27
Прошу не переживати, ми за цією справою будемо наглядати до кінця. Вбивця відповість по заслугам.
Ааа до Правосуддя Показати IP 6 Листопада 2021 11:44
Так треба показати цим Москалям!!! Потрібно взятися за них
ДОСИТЬ! до Правосуддя Показати IP 9 Листопада 2021 14:30
Люди, на місці цих двох людей міг би бути кожен з вас! Вам аби ото коментарі писати! Займіться своїми дітьми, собою врешті решт. Скільки ж можна всім в рот заглядати! Дитина не винна, що батько бізнесмен, в нас таких в місті багато, хтось вашим батькам не давав готелі відкривати чи хліб пекти?! Трагедія сталася а ви тут розписуєтесь, йдіть краще свічку поставте в церкву а не бєсів гоните.
ха Показати IP 12 Листопада 2021 15:46
12 те число , як там справи?
ха Показати IP 15 Листопада 2021 14:00
15 те число , як там справи? Чи вже всім всерівно?
Anonim Показати IP 16 Листопада 2021 19:08
Пишеход всегда прав. Пока жив P.S. Михаил Жванецкий
Ха Показати IP 28 Листопада 2021 15:55
28 листопда. Всі як в рот води набрали
Маша Показати IP 13 Грудня 2021 10:48
Вона уже не Чупак, а знрвуАлфьорова. Рішення про розірвання шлюбу (за ініціативою Катерини ) прийнято 06.11.2020.
Маша Показати IP 13 Грудня 2021 10:50
11.09.2020 року ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Свої вимоги обґрунтовує тим, що вона перебуває в шлюбі з відповідачем з 07.08.2018 року, який зареєстрований 07.08.2018 року Луцьким районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області, актовий запис № 195. Від шлюбу у них дітей немає. Позивач зазначає, що спільне подружнє життя з відповідачем не склалося, між сторонами шлюбні відносини припинені, вони проживають окремо, не ведуть спільного господарства. Просить суд шлюб розірвати. Також просить відновити їй дошлюбне прізвище ОСОБА_1 . Вказує, що добровільно ОСОБА_2 відмовлявся розірвати шлюб. Позивач та відповідач подали суду письмові заяви про розгляд справи у їх відсутності за наявними матеріалами справи, просять суд позов задовольнити та розірвати шлюб.