USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Суд відпустив з-під варти п’яного водія, який у Луцьку на смерть збив жінку

8 Грудня 2019 21:28
Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко відпустив під домашній арешт водія автомобіля BMW, який в стані алкогольного сп’яніння насмерть збив жінку та втік з місця пригоди. Поліція клопотала про взяття під варту, проте суд відпустив водія.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив речник ГУНП у Волинській області Віктор Гомоль.

Близько опівночі у ніч з 6 на 7 грудня по вулиці Карпенка-Карого у Луцьку автомобіль BMW 528 насмерть збив перехожу й втік з місця ДТП. Жінка від отриманих травм померла на місці, від удару її відкинуло на десятки метрів.

Читайте також: Поліція встановлює особу жінки, яка загинула у ДТП на Карпенка-Карого. Фото 18+

Свідком інциденту став екіпаж патрульних, який почав переслідувати авто порушників, до погоні доєднався ще один екіпаж. Затримати автомобіль вдалося аж у селі Піддубці.
У салоні знаходилося троє чоловіків у стані сильного алкогольного сп’яніння, з собою вони мали невідкорковану пляшку міцного алкоголю.
33-річному лучанину, який був за кермом, прокуратура повідомила про підозру, а 8 грудня під час судового засідання в Луцькому міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу для водія.

Враховуючи важкість злочину, поліція наполягала на взятті під варту водія, проте суд зважив на аргументи захисту та відпустив водія під домашній арешт.

Після того, як слідство встановить всі обставини ДТП і роль кожного з її учасників, справу передадуть до суду, який і визначить міру покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
АС Показати IP 8 Грудня 2019 21:45
Максимум що дпадуть це умовне покарання
12 Показати IP 8 Грудня 2019 21:46
Сподіваюсь Ковтуненку це все повернеться!!!
13 до 12 Показати IP 8 Грудня 2019 23:40
Сподіваюсь на місці тієї жінки, буде сам пан суддя, або його жінка
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 21:49
Чи то аргументи захисту настільки вагомі щоб відпустити водія під домашній арешт, чи то суд настільки продажний?
скептик до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 11:17
останній варіант. його взагалі важко суддею назвати
Анонім до скептик Показати IP 9 Грудня 2019 14:17
А суддя он не простой, а бандюк он еще той!
777 Показати IP 8 Грудня 2019 21:53
кто бы сомневался,да здравствует наш суд....мы все следующие ,покойники.
123 до 777 Показати IP 9 Грудня 2019 10:34
Мову вивчи москалику
11 Показати IP 8 Грудня 2019 21:54
Знову той диб..л ковтуненко. Сподіваюся йому це все повернеться!!!
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 22:07
цей ковтученко всіх випустить під домашній арешт.
Остап до Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 22:46
Бабло рішає всьо
Бодька Показати IP 8 Грудня 2019 22:19
Ковтуненко : ти Бога боїшся??? Тобі десь скоро все вернеться,ти жди!!!
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 22:22
Хотів щось написати,але слів немає,не вкладається в голові.Вбив жінку,п'яний за кермом втікав від поліції і тут" іди посиди в дома"????Немає слів.
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 22:25
Пам'ятаю як на собаку наїхали,галасу було,а тут людину вбили.Все добре,люди родяться,вмирають,це природньо.Напевно суддя все сприймає просто,ні в що не вірить і любить одні гроші.
Правдоруб Показати IP 8 Грудня 2019 22:29
Пропоную флешмоб - збий суддю та втікай...
Тима Показати IP 8 Грудня 2019 22:31
Чому не називають прізвище вбивці?
Анонім до Тима Показати IP 8 Грудня 2019 22:58
Бо син генерала.
Тому до Тима Показати IP 8 Грудня 2019 23:13
Принаймні прізвище співучасника тут прозвучало голосно.
Мда.. до Тима Показати IP 11 Грудня 2019 06:32
Вже відомо Протасюк Олександр.
123 Показати IP 8 Грудня 2019 22:43
Немаю нічого проти арешту цього водія, але ж самі написали, що"...Після того, як слідство встановить всі обставини ДТП і роль кожного з її учасників, справу передадуть до суду, який і визначить міру покарання...". Тобто на даний час ще поліція не змогла встановити хто був за кермом автомобіля.
321 до 123 Показати IP 8 Грудня 2019 23:21
Звичайно не змогла, бо вони були всі мабіть зайняті знищенням відеодоказів затримання. Камера є у кожного, а нам показують тільки пасажирську сторону. Можна було б з відео чітко побачити хто де був. Та навіть не здивуюся якщо завтра виявиться що і машина була не та, а ці хлопці взагалі за кордоном були.
І до 321 Показати IP 9 Грудня 2019 08:00
Вибирають з двох, пасажира на передньому засвітили, не подумали трохи.. всіх трьох закрити по одній статті!!!
Висновок Показати IP 8 Грудня 2019 23:00
З кожним днем переконуюсь, що рішення виїхати з цієї країни є правильним!!!
Хрен собачий до Висновок Показати IP 9 Грудня 2019 01:57
Повір, це не найкраще рішення. Нікому ти за кордоном не потрібний. А таке може статись в любій країні. Кажу з власного досвіду. Вже майже 11 років за кордоном.
скептик до Хрен собачий Показати IP 9 Грудня 2019 11:21
імовірність такого випадку за кордоном в рази менша. там не їздять за кермом поголовно алкаші і нарики
Правда Показати IP 9 Грудня 2019 07:50
ВзагалІ то в цій ситуації вони мали всі законні підстави стріляти на ураження,але ж боїться поліція,бо сама не знає законів і правильності своїх дій,всі "підстраховуються"на всякий випадок.Ми падаємо в прірву і дуже прискорились...Писанина нічого не дасть,потрібні дії.
Бидлуковтуненку Показати IP 9 Грудня 2019 08:26
суддю кришує його тесть, який сидить у верховному суді, народ України, а саме лучани...якщо Ви далі хочете свавілля влади - сидіть дома і коментуйте....хочете щось змінити - вийдіть з плакатом до судді. Привернуть увагу громадськості, ЗМІ
Аnn K Показати IP 9 Грудня 2019 08:29
Зараз ніхто нічого не боиться.Бог все верне
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 09:19
Я не на хвилину не мав сумніву, що його відпустять, бо машинка то не з дешевих, суддя заробить перед Новим роком жінці на шубу, водію дадуть умовне покарання, а двом екіпажам поліції ДОГАНУ, за те,що наздогнали авто. ДА ЗДРАВСТВУЄТ саммый гуманный суд в мире. Наші судді в любому випадку в виграш!!!!
Юрко до Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 14:20
Судля ковтуненко - продажне п**ло.
Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 10:28
Вигнати і посадити такого судью.
скептик до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 11:22
а ще краще звозити на екскурсію в маневицький ліс