USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку з маршрутки, яка рухалася, випала жінка

17 Березня 2017 16:16
З маршрутки, яка від’їжджала з зупинки, випала пасажирка. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Трапилося це на зупинці громадського транспорту, на перетині вулиць Ковельська-Шевченка. Так, пасажирка не встигла зреагувати, коли водій рушив, та випала.

З пошкодженням ноги її госпіталізували у лікарню.

Небайдужі громадяни повідомили на службу 102 про подію.

Екіпаж патрульних затримав водія на проспекті Відродження. Чоловік не заперечував своєї провини, пояснив, що вчасно не зреагував, чи всі вийшли, тож його доставили в міськвідділ та передали слідчому.

Як з’ясували інспектори, жінку вже відпустили додому з лікарні, їй нічого не загрожує.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
після підвищення Показати IP 17 Березня 2017 16:35
платні за проізд-маршруточники запрацюють ще з більшим ентузіазмом і випадати пасажири будуть частіше!
Ксюша Показати IP 17 Березня 2017 17:04
Що значить невстигла зреагувати і випала? В нас , що Індія, люди на кришах їздять . Ви ще скажіть , що то була провокація, щоб наговорити на чемних , уважних водіїів маршутки .
Іра до Ксюша Показати IP 17 Березня 2017 19:33
Таке враження, що ви в маршрутках не їздите... У багатьох маршрутках двері відкриваються ще до зупинки автобуса і також починають рухатись не закривши двері, враження, що автобус живе окремо від водія..але саме страшне те, що часто взагалі закриваються тоді, коли людина заходить чи виходить, особливо, коли це діти - я з дитиною заходила в маршрутку, точніше дитина перша, а я ще на вулиці і водій почав закривати двері і їхати...а на зауваження, - що ж ви робите,водій почав хамити і сказав - не подобається, не їдь...
Тетяна до Іра Показати IP 17 Березня 2017 23:09
В мене теж була така ситуація, коли заходили в маршуртку з 5- річною дитиною. Водій говорив по телефону, дитина зайшла, а переді мною зачинив двері і почав рух. Навіть не вибачився, донька дуже злякалась!
45 Показати IP 17 Березня 2017 18:24
ну а чого не напишете номер маршрутки і прізвище водія?
Ку-ку до 45 Показати IP 18 Березня 2017 07:33
бо слух слухом повниться