USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на переході ледь не збили жінок з дітьми. Відео

24 Квітня 2018 09:51
Водій автомобіля ВАЗ 21099 ледь не влетів в двох жінок з дітьми, які саме переходили дорогу на «зебрі». Інцидент трапився 24 квітня у Луцьку.

Про це у Фейсбуці пише користувач Сергій Магера.

«Переходячи дорогу переконайтесь що це безпечно та будьте уважні», - пише автор відео.

На ролику видно, що водій, рухаючись вулицею Гнідавською, зупиняється, аби пропустити пішоходів. Коли ті доходять до середини дороги, туди влітає ВАЗ 21099, ледь не зачепивши їх.

На щастя, учасники ДТП обійшлись переляком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Putin_Khuilo Показати IP 24 Квітня 2018 10:02
Бляхи?
Коментатор Показати IP 24 Квітня 2018 10:06
Воно й не дивно... Адже водій Ваза був на бляхах...
Активіст Показати IP 24 Квітня 2018 10:06
Цей перехід взагалі потрібно закрити, як перед мостом на проспекті Перемоги. З двох сторін зупинки громадського транспорту, виїзд від 14 школи. Є ще один перехід ближче до вулиці Даньшина, який набагато краще проглядається, або 80 метрів далі до центру регульований зі світлофором. Але це дуууууже далеко пройтись.
ASP до Активіст Показати IP 24 Квітня 2018 11:22
Це і є перехід біля вул Даньшина. Перехід чудово проглядається як і водіям так і пішоходам. Зупинка там одна, а виїзд до садочка там а не до школи.
Сітізен Показати IP 24 Квітня 2018 10:10
Дістали вже ці гонщик на єврономерах!
a Показати IP 24 Квітня 2018 11:05
Дами - к**ші. По сторонам дивитись треба. Водію при зупинці авто в сусідній смузі збавити швидкість. Но дами всерівно **уші. Тянуть себе і дітей під колеса. Принцеси млять
б до а до a Показати IP 24 Квітня 2018 11:14
ну панятно шо баби у всьому винні... Вазовод, що перетнувши суцільну лінію по зустрічній смузі проїхав пішохідний перехід все зробив вірно. Підтримую!
a до б до а Показати IP 24 Квітня 2018 11:50
Котику, відео подивись. Дівчина йде по дорозі і навіть не глянула по сторонам. ПДД 4.10: Перед выходом на проезжую часть из-за стоящих транспортных средств и любых объектов, ограничивающих обзорность, пешеходы должны убедиться в отсутствии приближающихся транспортных средств. Якби глянула наліво, зупинилася би напевно і проблема сама собою би відпала. Я не виправдовую тазовода, но і мамки в цій ситуації затупили.
ASP до a Показати IP 24 Квітня 2018 11:20
Ти б..н дурний , що ти мелеш...там по-перше перехрестя, по-друге перехід який тут обїзд, яка там сусідня смуга коли дорога по 1 смізі в одному напрямку. А гальма в нього були нормальні , видно що не відмовили. Баран за рульом...нічого ще доїздиться, пішки ходитиме
уважний Показати IP 24 Квітня 2018 11:58
повністю підтримую думку всіх з приводу водія тазіка, але зверніть увагу шо від зебри там не залишилось навіть найменшого сліду.. і таке враження шо то дитина маму зупинила, а не навпаки. мудаків вистачає, потрібно берегти себе
kek до уважний Показати IP 24 Квітня 2018 17:19
для цього в пдр описується така штука як знаки. а ще є така річ як пішоходні переходи без розмітки і знаків в окреслених там місцяхь. але 95% водії про них чомусь забувають.
Лучанка Показати IP 24 Квітня 2018 13:01
Таке враження, що ті, в яких вистачило грошей тільки на бляху, якоїсь нижчої вихованості...бидлуваті, іншими словами
a до Лучанка Показати IP 24 Квітня 2018 13:18
Сонечко, де ти бляху побачила? Кудах кудкудах.... Хтось ляпнув про бляху і тобі цього вистачило щоб рвати свою попу не розібравшись в ситуації?
Ава Показати IP 24 Квітня 2018 13:24
Ніякі це не євробляхи...так що не треба все спихати на них...
Просто до Ава Показати IP 24 Квітня 2018 13:39
Тож підй123ють. Бляха чи не бляха- залежить від того хто керує. Є золоте правило- чим х@&овіша машина - ніколи не пропустить пішохода.
ВВ Показати IP 24 Квітня 2018 14:39
А ще є одне золоте правило трьох Д (почув від знайомого). Дай Дорогу Дураку.
Проходив поруч... Показати IP 25 Квітня 2018 22:45
Якщо це читає морячок 37й (літає чорним бусом) чи його знайомі - можете йому передати. Нехай починає збирати гроші на нові колеса. Бо ті шо в нього стоять будуть приведені в неробочий стан гострим предметом. Пояснюю чому. Нещодавно рухаючисьпо проспекту Молоді, цей шумаХЄР, обїжджаючи на швидкості по зустрічній смузі автівки, які пропускали пішоходів НА ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДІ, ледь не збив трьох жінок з дітьми віком 3.5, 2 і 1.5 років. В останню секунду автівка, яка стояла перша посигналила, чим звернула увагу пішоходів на ідіота і зашкодила біді... ха що йому ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ. А морячку на чорному бусі з позивним 37 ПЛАМЄННИЙ прівєт...