USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку поліцейський на службовому авто в'їхав у електроопору

6 Липня 2020 09:19
Сьогодні вранці, близько 5:30, на вулиці Володимирській сталася дорожньо-транспортна пригода за участю службового авто, інформують у пресслужбі патрульної поліції.

За попередньою інформацією, поліцейський, керуючи автомобілем Mitsubishi Outlender при обставинах, які з’ясовуються, здійснив наїзд на електроопору, унаслідок ДТП водій транспортного засобу та пасажир отримали тілесні ушкодження, їх шпиталізували до лікарні.

На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Деталі події встановлюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 10:02
Під час руху по автодорозі електроопора порушуючи ПДР миттєво вискочила перед автомобілем чим спричинила йому механічні ушкодження, протокол складено на Волиньобленерго за неправильне розміщення електроопори))
Гоцул до Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 11:03
Так-так! Ви теж чули по роботизовані електроопори зі штучним інтелектом?
бедкомедіан до Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 11:06
Капець як смішно. Просто "геній" гумору та іскрометного сарказму! Довго придумував?
Сергій Показати IP 6 Липня 2020 10:49
Ну і дурні!
VENDETTA Показати IP 6 Липня 2020 11:03
Де відео з реєстраторів??? Розрядилась батарейка?????????????????????
Гоцул Показати IP 6 Липня 2020 11:14
Жарти жартами, а швидкість, судячи з фото розтрощеного передка, була велика. Можливо, переслідував кого...
777 Показати IP 6 Липня 2020 11:48
Да кто заплатит за ремонт?
Нло Показати IP 6 Липня 2020 13:10
Заснув за кермом, бо їздять цілу ніч безпреривно. А як стануть кімарнути і зловить моніторингто -1000грн від зарплати.
111 до Нло Показати IP 6 Липня 2020 14:53
То трохи тихіше їздити потрібно, а не як на боліді формули-1. Неодноразово літали на даному авто як навіженні. І не кажіть що на виклик, бо ні маячки ні звукова не працювали
Алсу Показати IP 6 Липня 2020 16:09
Люди, будьте трішки добріші. ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТАКОЖ ЛЮДИ!!!
Андрій Показати IP 6 Липня 2020 22:31
Ну як заснув за кермом? Перед зміною спати не потрібно, чи як студентське життя ніч гуляю, а на парах(службі) висплюсь?