USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька під автомобілем провалилась бруківка. Фото

18 Лютого 2020 12:49
На перетині вулиць Лесі Українки та Кривого Валу в Луцьку під автівкою провалилась бруківка.

Про це пише Конкурент.

На фото видно, що переднє ліве колесо автомобіля вгрузло в яму.

Обставини та деталі інциденту – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ом Показати IP 18 Лютого 2020 13:07
Менш будуть паркуватися. Перетворили Лесю і майдан в парковку. Подумайте трохи про екологію, пішачка або на тралік пересядьте
1 до Ом Показати IP 18 Лютого 2020 13:40
І дійсно, краще було би тобі як пішоходу там провалитися? В гарячу воду. Хоча там коллектор зливу напевно. Ну не в гарячу, так в вонючу воду....
лучани Показати IP 18 Лютого 2020 13:10
Нема чого по пішоходній частині їздити. Поліція поаинна оштрафувати та водій має відкодувати ремонт.
Капіталіст Показати IP 18 Лютого 2020 13:15
Наступний раз буде думати де паркувати машину. Саме смішно що місці для парковки там вдосталь, але чомусь оставити транспортний засіб на пішохідній частині- це тренд.
Мегакапіталіст до Капіталіст Показати IP 18 Лютого 2020 21:11
Це не смішно це проблема!!!!! А тобі як широкому і поважному пішоходу мало місця лишили щоб пройти???? В правилах ясно і зрозуміло написано що можна паркувати якщо знак не забороняє і пішоходам лишається не менш як два метри !
Бж Показати IP 18 Лютого 2020 13:36
Луцьк туристичний, є де туристам пройти, є де машині провалитись
скептик до Бж Показати IP 18 Лютого 2020 15:17
це туристичні принади. приїхав турист на авто, а поїхав автобусом
Командер Шеппард до Бж Показати IP 18 Лютого 2020 16:49
Та да, туристичний, раз на рік відвідують)
БетонБрукСервіс Показати IP 18 Лютого 2020 13:48
Ми вміємо деребанити бюджетні гроші!
Волиняка Показати IP 18 Лютого 2020 14:39
Заберіть з центру Луцька візовий центр разом з рішалами і машин буде менше
Їван з Гнідави Показати IP 18 Лютого 2020 15:42
Певно, шо то підземний хід із Зимно через Луцьк аж до Києво-Печерської лаври ! Ото завтра туристи ломануться ! А шо яку там ше Полуботок золото сховав ? Мо на ніч тре виставити охрану ?
Микола Показати IP 18 Лютого 2020 15:48
А шо, машину в ту дзюру затягнуло ?
Y Показати IP 18 Лютого 2020 16:25
"відреконструювали"
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2020 16:47
А ну - но, на ковйор викликати отого підряника, шо плитку клав. Замовник хто ? Департамент ЖКГ міськради - ту пані притягти до відповідальності. Хто вів технагляд - з роботи вигнати ! Хто вів авторський нагляд - тоже туди само ! Інспекцію ДАБК -розігнати з вовчим білетом - їх уже, правда, і так розженуть, то треба встигнути вигнати до того . А хто з депутатів собі лаври присвоїв - осінню за нього не голосувати ! Із зарплати вирахувати ! Вони, блін, тротуар не можуть зробити, а клянуться, шо Україну збудують !
Я тут виріс Показати IP 19 Лютого 2020 02:24
Там хтось розумний за парковку на тротуарі був, тоді пішоходи вийдуть на проіізджу частину і лишать вам два метри, щоб ви проііхати могли!!!
Турист Показати IP 19 Лютого 2020 14:22