USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Як виглядають польські «рогаті», які хоче купити Луцьк

19 Березня 2017 12:27
Показали, як виглядатимуть польські вживані тролейбуси марки «Мерседес», вартістю близько 10 тисяч доларів за одиницю, які Луцьк придбає у Польщі. Про це інформує Громадський транспорт Луцька з посиланням на матеріали видання Transphoto.ru.

"Так виглядають тролейбуси Mercedes-Benz O405 в польському місті Гдиня, які планує купувати Луцьк. Всього на балансі знаходиться 27 таких машин 93-98р.в. У більшості спочатку були автобусами з подальшим переобладнанням в тролейбуси. Один такий вже працює в Луцьку під номером 235", - йдеться у повідомленні.



Нагадаємо, Луцьк вже закупляв тролейбуси з Польщі марки «Єльч» та «Мерседес», вік яких складає від 15 до 20 років. Проте старі списані польські тролейбуси «Єльч» не завжди підходять по вольтажу нашим міським лініям, через що інколи трапляються пожежі.

Натомість, як запевняють водії "рогатих", польські тролейбуси все ж кращі за старі луцькі ЗіУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Баригам Показати IP 19 Березня 2017 12:43
Українці майте елементарну гордість!!! Не шукайте на смітниках тролейбуси купіть один але щоб я пишався своїм містом і своєю країною. Щоб я хотів ним проїхатися а не тільки пенсіонери на списаних катафалках. Подивіться на декларації чиновників ось де наші нові тролейбуси .....
Лікар до Баригам Показати IP 19 Березня 2017 14:26
Щоб ти пишався, а я ходив пішки, бо купили 1 тролейбус замість 10?
Дискурс до Баригам Показати IP 19 Березня 2017 16:06
Є гордість (понт), а є економічний розрахунок і реалії можливостей бюджету міста. Новий "наш" (якщо так його можна назвати, враховуючи походження складових) неякісно зкручений (відгуки покупців про поломки після короткої експлуатації) тролейбус (не можна назвати що вироблений), коштує близько 3млн.грн.(125 тис.дол.), поїзджений польський - близько 280тис.грн.(10тис.дол.). Отже, виходить, що можна купити 1 (один) новий або 10 (десять) б/у. При потребах міста в 30-40 одиницях та постійному шантажі перевізників, для Вас, очевидно, важливіша нічим не підкріплена гордість, а не прийняття конструктивного рішення.
Дискурсу від студент до Дискурс Показати IP 19 Березня 2017 18:07
То давайте повернемося до 1960 року і будемо щасливо жити та строїти комунізм. Купити один а десять за рахунок конфіскату майна наших барижних депутатів і мерів. Один Кривицький накрав на 50 тролейбусів нових правда товариш Кравчук? Та ви накрали на метро в Луцьку!!!
Віталік П. до Дискурсу від студент Показати IP 19 Березня 2017 19:26
Доказа в судію. А краще в НАБУ. Там тебе почують.
Петро до Віталік П. Показати IP 19 Березня 2017 20:46
У Волійка запитай за що в нього судимість?!!
Анатоль_ Показати IP 19 Березня 2017 13:19
Я в шоці, браття! То ми здобули??? То така перемога майдану ???
толь до Анатоль_ Показати IP 19 Березня 2017 14:09
ти іноді хоч виходиш з "шоку"
Кастрюлька Показати IP 19 Березня 2017 13:19
Хорошие машинки! Европейской стране - европейские троллейбусы!
Лікар до Кастрюлька Показати IP 19 Березня 2017 14:28
Що, в тебе в Луганську кращі?
Лучанин до Лікар Показати IP 21 Березня 2017 01:26
В Луганську їздять наші Богдани
КЛАВА Показати IP 19 Березня 2017 13:41
Вже давно усе усім ясно, мабуть Парашенка з мешком чоколяду готується переткнути кордон. Ї не один...
Лікар до КЛАВА Показати IP 19 Березня 2017 14:31
Він тебе готується перетКнути. Вчися грамотно писати, Клавдія.
санітар до Лікар Показати IP 19 Березня 2017 17:51
хворі з вашоі палати порозбігалися перекривати просект Волі
Лікар до санітар Показати IP 19 Березня 2017 19:29
Клава, - просПект , а не просект. І міняти ніки не солідно.
123 Показати IP 19 Березня 2017 14:12
Не самый хлам, если судить внешне, всяко лучше, чем выпускал Богдан.
456 Показати IP 19 Березня 2017 14:51
Куплять тролейбуси, а на фото один і той самий, решту страшно показувати?
Лом Показати IP 19 Березня 2017 18:18
коментар було видалено
До баригам Показати IP 19 Березня 2017 19:08
Коли ти заплатиш за один проїзд 2.2€ як в Австрії тоді ти будеш пишатися !!! А поки ти платиш за проїзд 0.07€ центів то радуйся , що тобі хоч так щось предоставили щоб пішки не ходив!!!
Лол до До баригам Показати IP 19 Березня 2017 23:25
В австрії зарплати не по 100$ умнік, а ціни на продукти майже однакові. Писанув аби ляпнути? Родствєнічок дідо?
---- Показати IP 19 Березня 2017 19:19
Як би купляли нові Мерседес чи Ман тролейбуси не має питань!!! А не той металобрухт Богдан!!!
Смл Показати IP 19 Березня 2017 21:22
Купити нового Богдана​ і менше проблем довго працювати буде ннооввиийй я за
Народна довіра Показати IP 20 Березня 2017 09:33
Кращі ніж Богдан !
Вася Показати IP 20 Березня 2017 10:03
Це ж mercedes. Собі нового богдана купи. Краще старого мерседеса тільки новий.