USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Згорів автомобіль дочки голови Підгайцівської громади. Фото. Оновлено

29 Вересня 2021 08:36
Сьогодні вночі згоріла автівка голови Підгайцівської громади Юрія Семенюка.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як розповіла речниця поліції Ольга Бузулук, повідомлення про те, що у селі Крупа горить автомобіль Тойота Ленд Крузер надійшло близько другої ночі.

Як зазначив начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю управління ДСНС України у Волинській області Володимир Нестеров, виклик надійшов о 2:23. На місце події виїхали два відділення рятувальної частини. На момент приїзду рятувальників автомобіль палав повністю. Ліквідували загорання о 2:42. Причина пожежі наразі встановлюється.

Як стало відомо ІА Волинські Новини, автівка належить голові Підгайцівської громади Юрію Семенюку.

Згодом у поліції розповіли, що на подвір’ї будинку голови однієї із територіальних громад загорівся автомобіль Toyota Land Cruiser, що належить його дочці, жительці Луцького району.

На місце пригоди прибули пожежники, слідчо-оперативна група поліції у повному складі. Пожежу локалізували, ніхто з людей не постраждав.

Поліцейські провели детальний огляд місця займання транспортного засобу, вилучили речові докази.

Відомості зареєстрували у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події.

Вирішується питання про відкриття за цим фактом кримінального провадження

Нагадаємо, у січні 2019 року під Луцьком згоріли екскаватор та два автомобілі, що належали родині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка. Тоді зазначали, що причиною пожежі міг бути підпал.

У листопаді цього ж року четверо невідомих вдерлись до будинку голови Підгайцівської ОТГта викрали гроші і коштовності. Сім’ю зв’язали, а самого Семенюка, який намагався чинити опір, побили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Та й таке Показати IP 29 Вересня 2021 08:55
К for карма
Вовк Показати IP 29 Вересня 2021 08:56
Ще купить, на останніх сесіях та тендерах стільки заробили - що це дрібниці для нього
юрій миколайович Показати IP 29 Вересня 2021 08:59
може це робін гуд.???
Анонім Показати IP 29 Вересня 2021 09:04
Напевно крепкий ко....зел
Джек Показати IP 29 Вересня 2021 09:20
НАРЕШТІ!!!!!!!!!!!!ПРОШУ,БЛАГАЮ-НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЬ!!!!
Брат твій до Джек Показати IP 29 Вересня 2021 09:49
Скоро і до тебе прийдемо
Джек до Брат твій Показати IP 29 Вересня 2021 14:25
Чекаю!З нетерпінням) Богдана Хмельницького 19)
Анонім Показати IP 29 Вересня 2021 09:25
А як боротися ,коли влада закриває очі...у людей від не справедливості вже увірвався терпець,ви ж подивіться на його морду ситу і наглу! скільки людині треба? А чи допоміг він хоч кому просто так!? Бідним , безнадійно хворим...? Просто капець!!?
Правда Показати IP 29 Вересня 2021 09:39
Так ви ж його обрали на цю посаду.А тепер така несправедливість.Дивно.
73% до Правда Показати IP 29 Вересня 2021 09:54
Бо ми є нарід, мудрий нарід. Ми ще й не таких п0навибирали ... Україні ще довго вичухуватись після наших виборів.
знаток Показати IP 29 Вересня 2021 09:50
А де та малолєтка взяла такі гроші,щоб купити собі крузака.Сама заробила в 19 років?? Агов ,скажіть де так заробляють?? сам піду туди,,,, І квартир з десять має в новобудовах на струмівці,що не будинок,то квартирка.Нехіло так жити,А воно ще буде скиглити на камеру,що всі податки йдуть на розвиток громади,,, Аж верне від них всіх.назбирав шайку і дерибанять як хочуть.
Ви самі до знаток Показати IP 29 Вересня 2021 09:55
Ви самі їх і вибрали.
Віктор Показати IP 29 Вересня 2021 09:56
Якщо повне каско - то сам собі спалив і жертву з себе буде робити
Anastasia до Віктор Показати IP 29 Вересня 2021 10:37
Яку то собі розвагу не вечір знайти?Ммм..точно,піду машину підпалю .Віктор,ти дурний чи прикидаєшся ?
Мешканка Показати IP 29 Вересня 2021 10:13
Добре голова знає хто йому привіт передав. І від людей йому співчуття не буде бо це хабарник безгосподарник і зажерливий пан.
Петя Показати IP 29 Вересня 2021 10:37
Наверно проводка замкнула - это иногда бывает с теми, кто должен кому-то что-то
777 Показати IP 29 Вересня 2021 10:54
Не.неправильно так.настучите лучше ему по лицу.а машина то тут при чем?
Дед до 777 Показати IP 29 Вересня 2021 11:19
А вони ссут
Народна прокуратура до 777 Показати IP 29 Вересня 2021 11:48
Так махінації він свої робить заради хатинок-машинок, тому для нього це набагато дошкульніше, ніж отримати в писок
Козак до 777 Показати IP 29 Вересня 2021 11:49
Тож стучали, не допомогло. Ще б тим дурням поголовах надавали перед виборами, хто ось за це голосує
Підприємець Показати IP 29 Вересня 2021 11:16
Я викупив в родичів землю в Підгайцях і хочу зробити приватну майстерню на своїй землі, але Семенюк ксазав мені : "Зробиш ремонт в сільській Раді- отримаєш дозвіл "
Карма Показати IP 29 Вересня 2021 11:48
Гори гори ясно
Справедливість, Показати IP 29 Вересня 2021 11:58
Краще б конфіскували,продали ,а гроші віддали онкохворим ,які потребують лікування,а коштів немає....
123321 Показати IP 29 Вересня 2021 14:34
Не збідніє дядько. Але спокійної старості може не мати... На його місці кожен тутешній писака з імовірністю до 95% поступав би так само: гріб з багатого державного корита собі в кишеню при першій можливості відчуття безкарності. Такий менталітет "щирих українців". Така дійсність.
Шарій до 123321 Показати IP 29 Вересня 2021 15:01
Не вигадуй. В кожному селі є голова, але тільки в Підгайцях срака. Певно, не знаєш ти Юрія Михайловича, тутешній (хаха, одразу видно полішука з ряпухового району)
Всім Показати IP 29 Вересня 2021 17:20
Туди й дорого тому, що здобуте непосильною працею
Ххх Показати IP 29 Вересня 2021 20:56
Скільки людей постраждало від його рішень. Скількох обдурив. Скільки прокуратура робила слідчих дій, а йому все одно
Я Показати IP 29 Вересня 2021 22:18
Завтра другу купить
До виборців з Підгай Показати IP 1 Жовтня 2021 07:48
Нема чого на люстерко нарікати, якшо у самих морда крива !
Крузаки Показати IP 1 Жовтня 2021 08:10
Бувають різні)))) від 8 до 110 тис доларів)))
LD Показати IP 1 Жовтня 2021 11:46
Це не вперше. Шкода що машину, а не хату.
Суд божий Показати IP 1 Жовтня 2021 12:02
Це ніщо в порівнянні з людськими прокльонами. Та мабуть не задумається Голова про те що все воздасться до 7 коліна.