USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Бурштинокопачі знов з’їхалися на Волинь. ОНОВЛЕНО

28 Вересня 2015 14:54
Бурштинокопачі знову активізувалися на Волині. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

Згідно з інформацією джерел, які заслуговують на довіру, в ліси Маневиччини наразі з’їжджаються бурштинокопачі. Багато автомобілів з рівненськими номерними знаками.

Передбачається, що старателів буде в рази більше, ніж минулого тижня. Загалом озвучується інформація щодо 4 тисяч людей.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині– чергове загострення бурштинового питання. Звідси виганяють «чужих», аби «свої» могли копати. Минулого тижня більше сотні автомобілів з номерами сусідніх областей розташувалися у Маневицькому районі на ділянках, де є родовища бурштину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинський бурштин: другий фронт

На місці вже перебувають бійці Нацгвардії. Окрім того, на підсилення туди вирушили співробітники міліції.

Передбачається, що на Маневиччині буде «гаряче». Зауважимо, на сусідній Рівненщині неодноразово через бурштинові копальні відбувалася стрілянина.

Як повідомляє ВолиньPost, на місце прибув начальник УМВС у Волинській області Петро Шпига. Із натовпу лунають вигуки: "Дайте нам роботу!", "Ми маємо право, бо це наша земля!".

Шпига намагався домовитися з місцевими, пропонував їм створити загони місцевої самооборони, але - безрезультатно.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 28 Вересня 2015 15:04
міліція сама може рити бурштин, бо на таку зарплату не проживеш
аяяй Показати IP 28 Вересня 2015 15:10
наші сини .чоловіки. діти сидять в окопах , а кримінал відкриває другий фронт в тилу!!! зрадники маємо надію що нацгвардія наведе порядок,і міліція виконає свою доброту добросовісно і пересаджає незаконних копачів
Волинянин до аяяй Показати IP 28 Вересня 2015 15:59
Ми вже побачили як наводить порядок. Копачів вигнали а самі із трофейними лопатами в яму за премією!
АСАВ Показати IP 28 Вересня 2015 15:19
да да і путін втік з ООН і під манєвичами рєшає...
Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 15:56
Я тільки що. там був їздив за грибами до Вовчецька. Дійсно машини валять колонами, аж страшно ,ятой ліс саджав ,а всяке бидло !!!! робить хаос,,,
123 до Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 16:57
грибів назбирали чи ні-просто по людські скажіть-я не хочу бурштину-хочу грибів!дякую!
Сергій до 123 Показати IP 28 Вересня 2015 21:14
До 123 Де там ,назбираєш ,коли все перерито ,,Мабуть там не скоро щось виросте!
123 до Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 22:55
дякую-я вже давно казала що прийдуть такі часи що в ліс не зайдеш-раніше рибалили-тепер-це мрія-або плати гроші-або все виловили сітками-ще раз дякую-але думаю буде тепло-їдьтена череваху-там назбираєте грибочків-коротше успіхів в грибній лихоманці всім грибникам-нехай погода хочаб в цьому нам посприяє!!!!!!
рар Показати IP 28 Вересня 2015 16:17
давно пора міняти начальника міліції міста та області , які не контролюють ні одного , ні другого бандита... однажди взявши заляпаєшся на все життя...
Іван Показати IP 28 Вересня 2015 17:09
Зате начальник міліції звання генерала отримав. І орден "За взятіє Ташкента".
не пацик до Іван Показати IP 28 Вересня 2015 18:17
отримав за взятия ------- но не Ташкента ?
Андрій Показати IP 28 Вересня 2015 17:51
Любить ментовське начальство вишукані речі,в т.ч. і портрети з бурштина...
303 Показати IP 28 Вересня 2015 18:03
Поясніть мені, всі знають про "кримінального авторитета", міліція, СБУ, а він і далі на волі. За що вони отримують свої кошти?
ас Показати IP 28 Вересня 2015 18:05
Скоро весь ліс скосять, тепер до вас дійшло чому німці полішуків знищували тоді теж бурштин копали спалити іх теба тоді порядок буде ,полішуки це не люди загадять все
Шпига Показати IP 28 Вересня 2015 18:10
Так Шпига боїться слово криве сказати
не пацик до Шпига Показати IP 28 Вересня 2015 19:54
тому і менто*енерал що боіться -якби небоявся то давно вже б порядок навів ! А причина чому боятися е питання ?
укроп Показати IP 28 Вересня 2015 21:36
Просто туди треба привезти мужиків прямо з окопів ,,злих як вовків'' і вони як побачать цих героів що вдома сидять біля циуьки під водочку та сільодочку то розженуть там всіх під чисту і не подивляться що в толпі є учасники АТО. Вони могтимуть і стрельнути випадково.
Граф мо Показати IP 28 Вересня 2015 21:40
Слушай, ты! Шпыга - генерал заслуженный. А Аслана я незнаю ,но по тому, как ты писал видно ты их боишься одинакова ты видно
Орест Показати IP 29 Вересня 2015 09:27
Да,вміємо ми все спасудити, тільки із за того, що зібралось близько 1000 чоловік починають вважати що це вже демократія і як вони вирішили так і буде. Сьогодні будуть безкарно вибирати природні надра, що є власністю держави, а завтра їм і цього стане мало. Анархією попахує.
Полишук Показати IP 29 Вересня 2015 20:33
Шпигун є злочинець, він служив злочиному режиму Януковича. Віддав злочинний наказ стріляти бойовими кулями в нещасних людей, які залізли в карман до бариг які сидять в адміністрації головного бариги жида Вальцмана-Порошенка
волинянин Показати IP 30 Вересня 2015 20:15
Навіщо розганяти тисячі людей невже не простіше сбу чи міліції передітися і заарештувати тих хто його на місці скуповує. Не буде де продати ніхто не буде їхати з других областей його копати. А в нас як виходить копачів арештують а скупщиків кришують!!!