USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

На Волинь їдуть львівські копачі бурштину, міліція вже чекає

24 Жовтня 2015 19:00
Близько 5 тисяч нелегальних копачів бурштину, більшість яких - з Рівненської області, активізувалися сьогодні вранці на Маневиччині. За станом на 18:00 правоохоронцям разом із спецпідрозділами та громадськими активістами вдалося взяти ситуацію під контроль. Затримали велику кількість нелегалів. Окрім того, як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, на Волинь їде близько трьох тисяч старателів із Львівщини.

Нагадаємо, сьогодні, 24 жовтня, вранці стало відомо, що нелегальні бурштинокопачі з інших регіонів України збираються у Маневицькому районі. За станом на 12:00 кількість копачів сягала 5 тисяч осіб.

"Вранці організовані групи проникли в ліс. Пообіді підтягнулися на місця нелегального видобутку бурштину правоохоронні органи, громадські організації та активісти. Протягом дня прибувало підкріплення. Точково зачистили територію. Збройних протистоянь не було. Затримали велику кількість нелегалів-копачів", - розповів у коментарі виданню координатор Самооборони Волині Андрій Хведчак.

Окрім того, наголошує, що наразі - ситуація під контролем правоохоронців.

Цю інформацію підтвердив також начальник УМВС у Волинській області Петро Шпига.

"Міліція разом із громадськими організаціями та місцевими мешканцями взяли ситуацію під контроль. У ході конфлікту правоохоронців з видобувачами бурштину затримали близько 80 осіб. Порушили кримінальне провадження за статтею 240, проводяться слідчі дії", - прокоментував начальник міліції Волині в ефірі каналу 112.



Однак, як стало відомо ІА Волинські Новини з власних джерел, на Маневиччину їде близько 3 тисяч копачів з Львівщини. Вочевидно, старателі вирішили скористатися тим, що завтра велика кількість правоохоронців буде задіяна на виборчих дільницях. Однак, як запевняють активісти, ситуація - повністю під контролем правоохоронців, підкріплення продовжує надходити. Тому старателі марно розраховують на легкі промисли.

Нагадаємо, бурштинові протистояння на Волині трапляються уже не вперше. Так, конфлікт у лісах мав декілька загострень: першого разу тут побувало близько тисячі копачів, а вже за тиждень їх кількість сягнула двох тисяч. Минулого разу на місці видобутку бурштину правоохоронці затримали декількасот осіб.

Сьогодні ж, каже Андрій Хведчак, старателям пощастило мало - їм практично нічого не вдалося накопати. Додає, більшість копачів - мешканці сусідньої області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ БУРШТИН: ДРУГИЙ ФРОНТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
андрій Показати IP 24 Жовтня 2015 19:11
А сам хведчак шо там робив???так само копав копав і ще раз копав.
Віктор до андрій Показати IP 25 Жовтня 2015 00:20
Ви купка т*елепнів які не можуть зрозуміти що насправді діється
саша Показати IP 24 Жовтня 2015 19:40
А шо ви ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ не пишете як людей з водомета під маневичами сьогодні розганяли!!!!!ви цього не чули????в маневичах всі бачили
Андрій до саша Показати IP 24 Жовтня 2015 20:32
І правильно зробили, не має чого там шастати, ями рити, як халява так всі їдуть, а як воювати так всі по норах..
Некопач до саша Показати IP 24 Жовтня 2015 21:38
Справді? В яку пору? Шо за люди, чого зібралися?
Коля до саша Показати IP 24 Жовтня 2015 21:43
Правильно робили!
Віктор до саша Показати IP 25 Жовтня 2015 17:12
Красавци так їх, розігнати цих маневицьких сепарів
123 Показати IP 24 Жовтня 2015 19:53
Шпига ну чисто Пиночет . Только сделать ничего не может, или не хочет.
до саши Показати IP 24 Жовтня 2015 20:20
Всіх копачів відразу затримувати, проводити обшуки по місцю проживання, арешт на майно з метою відшкодування заподіяної шкоди
В Показати IP 24 Жовтня 2015 20:20
Як самооборона помпами мила то міція не виїжджала. Чому?
свідомий до В Показати IP 25 Жовтня 2015 11:27
тому що самооборона це вершина гідності і моральності для щеневмерликів і міліція просто нехотіла їх розчаровувати
копач вова до В Показати IP 25 Жовтня 2015 21:07
Так ія зате як самі миють то все нормально
трамвай Показати IP 24 Жовтня 2015 21:22
що це за влада що не може кучку дураків поставити намісце мабуть не хоче
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2015 21:58
Галичанам пригадають як вони руйнували в Луцьку Облуправління міліції,ОблРаду...
атошнік Показати IP 24 Жовтня 2015 23:28
Постріляти і все...тоді буде норм..як сєпарів
Саша до атошнік Показати IP 25 Жовтня 2015 00:46
Текст повідомлення о ментам буде прибил знов нови ями ток о осталос докопать.
Стен до атошнік Показати IP 25 Жовтня 2015 14:20
атошнік! таких дибілів як ти стріляти треба! ти нічого не знаєш що там і як робиться а таке пишеш.
Луцик Показати IP 25 Жовтня 2015 07:55
Ліс паскудити не треба. Ліс рятував і від голоду і від комунофашистів. Взяв лопату - сади городи. Землі пустує вдосталь.
луцику Показати IP 25 Жовтня 2015 08:38
Прочитай цю лекцію для львівських лемків - вони про ліс і фашистів зрозуміють.
Олександр Показати IP 25 Жовтня 2015 11:02
А чому ніхто не пише як знущались над людьми???Змушували людей роздягнутими бігати по селі,аби для них повернули їхні машини.Що це за активісти,що б'ють жінок.А суть та,що самі з боку копають...
да олександр до Олександр Показати IP 25 Жовтня 2015 14:52
чому не пишуть як в.родкі з автоматами били і розбирали машин.
Стен Показати IP 25 Жовтня 2015 14:38
Чого ніхто не пише як скоти із нацгвардії забрали в пацана машину який просто до друга в гості приїхав???!!! наставили автомата і забрали машину. машина в ночі знайшлася тільки без борсетки із документами, телефона,паспортом,бампера і без ходової вся покоцана! то це нормально???? чого людей роздівали аж до трусів і випускали такими???
Стен Показати IP 25 Жовтня 2015 14:41
Людей всіх розігнали і самі в ночі копали!!!
за стена до Стен Показати IP 25 Жовтня 2015 15:01
та вони слабі на голову і на руки.Бо пускають людей щоб їм прокопали верхній слой до бурштину
До Стена до Стен Показати IP 25 Жовтня 2015 20:06
А якого милого ти там їздив? не сунься туди, куди не просять і не буде проблем
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 14:46
галичанів на гілляку
klm Показати IP 25 Жовтня 2015 17:32
Копали, копають і будуть копати... Людям виживати якось треба... А будуть стріляти паскуди... Буде така ж відповідь... І всі прекрасно розуміють для чого стріляють, щоб самим потім ями почистити... І ніякі це не активісти - бандюгани це!!!
Аноним Показати IP 25 Жовтня 2015 22:17
Хуна тебе уже ця Гиляка чекае готуйся
гутник Показати IP 25 Жовтня 2015 22:30
Шмигельський вітаю
... Показати IP 25 Жовтня 2015 22:58
Нацгвардія то самі копають разом з айдаром і порошенком
Поліщук Показати IP 25 Жовтня 2015 23:12
Там солдатиків дресирують в реальних ситуаціях, звірів відморожених роблять.
стифлер Показати IP 26 Жовтня 2015 12:27
Люди ви бачили щоб Нацгвардія вчора посерд сила ловила людей а я бачив бо був в амийському крази гарно підішли попросили ви позріваєтесь у видубутку бурштину прошманали і сказали просим в машину незякіх причин вселі і з 16.00 да 22.00 продержали це як по вашому Нацгвардія нормально а чоловік про з церкви виходив і теж в краз навіть з машин витягували!!!!!!!!!!!!!!! як жити??
Василь Показати IP 26 Жовтня 2015 18:58
Потрібен новий майдан. І це не проросійськи настрої. Потрібно їм нагадати як вони прийшли до влади. Потрібно брати владу у свої руки. В що вони нас перетворили?
Василь Показати IP 26 Жовтня 2015 19:04
Чому. Усі мовчать про добровольців які були на машинах з польськими номерами які проривали кордон силовиків та підбурювали людей, а потім на трасі Варшавці проводили знущання били машини, стріляли по ногам, і чомусь ніхто не спитав із силовиків звідки у них зброя? Це був просто беспредел.
255 Показати IP 27 Жовтня 2015 10:50
Нацгвардія і ці всі силовики за бурштин воюють з людьми, краще пішли б воювати а не бурштин стерегти, там війна між країнами)
1 Показати IP 29 Жовтня 2015 10:25
Розказують люди, що там і людей силовики били і стріляли в них і машини людям до 500 шт. розбили. Це так працюють правоохоронці?
Анонім до 1 Показати IP 29 Жовтня 2015 10:31
а що мали зі хлібом з сілю зустрічати щоб ще приїжджали? Якого .... їдуть?
сепар Показати IP 18 Листопада 2015 11:51
ей ти я тебе розжену пиночет грьобаний ти Маневичі нетрогай
добрый Показати IP 22 Грудня 2015 22:01
Из последних новостей в районе МАНЕВИЧИ основная жила залегает на 18 м., а под нею есть АЛМАЗНЫЕ залежи это из источников нацгвардии.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 01:25
.......