USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Як міліція коментує події на Маневиччині

23 Вересня 2015 12:10
Чи не найгарячішою темою останньої доби є розбірки бурштинокопачів та правоохоронців на Волині. Версію міліції про подіїі, які відбуваються на Маневиччині подає прес-служба управління.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що на Волині півтисячі бурштинокопачів «викурюють» нацгвардійців димом. Приїжджих копачів бурштину на Маневиччині вигнали із родовищ.

У чергову частину Маневицького РВ УМВС України у Волинській області надійшла інформація про те, що у лісовому масиві району група людей у кількості 300 чоловік вчиняє активні дії щодо незаконного видобутку бурштину-сірцю.

З метою припинення та недопущення незаконного видобутку бурштину у Волинській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада за участю голови адміністрації, силовиків та громадських активістів.

На охорону громадського порядку залучили близько тисячі співробітників УМВС, СБУ, УДСНС, НГУ, Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники громадських організацій.

Крім цього, на допомогу прибули працівники міліції особливого призначення із сусідніх областей.

Для перекриття шляхів залучено один БТР та сільськогосподарську техніку.

За станом на восьму ранку правоохоронці затримали чотири транспортних засоби та 17 чоловік. Вилучили бурштин, грошові кошти та інвентар для видобутку сонячного каміння.

Зараз на місці інциденту зібралося близько 200 громадян та 20 транспортних засобів, які намагаються проїхати у лісовий масив.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ай, ай Показати IP 23 Вересня 2015 12:36
Оце цирк, якіж це бурштинокопачі з лопатами))) А де помпи, а де сачки. З лопатами бурштин ніхто не копає))) Оце хтось виставу влаштував навіз людей, кіпішу наробив!!!
дембель до Ай, ай Показати IP 23 Вересня 2015 13:40
Ати думаєш чому там стільки людей бо там помпи не треба поклади бурштину підверхом.
123 до Ай, ай Показати IP 23 Вересня 2015 17:35
в Лісово бурштин залгає на глині 1-2 метри. Через те таке масове збіговисько. За ніч накопують на 10-12 тис. грн. кожен старатель
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 13:08
там поклади бурштину на глибині 1-1,5 м. Які помпи там треба? Тільки лопатою і в карман
Старатель Показати IP 23 Вересня 2015 13:14
ОЙ і лісова охорона підтягнулась .Линдюка родич теж є ? чи ні .Чотам Чо небуть осталось.Буде чим дань давати? НАШІ теж там????
ой ой Показати IP 23 Вересня 2015 13:37
Знаємо, кому це вигідно. От собаки ...
сволочі Показати IP 23 Вересня 2015 14:20
св*л*чі,хочуть в людей останній кусок хліба забрати,зд*хнете
толерантний до сволочі Показати IP 23 Вересня 2015 16:11
По твоєму можна розбоєм займатись,хати грабувати,якщо на кусок хліба не вистачає. Вас гадів-копачів треба як тарганів знищувати
Саша до толерантний Показати IP 23 Вересня 2015 18:45
На х... пішов, шо ти там п...иш, тіпа ти не копав і не копаєш а за тисячу гривень зарплати робиш уй..ок.
777 Показати IP 23 Вересня 2015 15:45
заплати податки,купи лійензію,не знищуй лісу і тоді копай скільки душа забажає
0000 Показати IP 23 Вересня 2015 16:51
так наша влада вже догори дригом перевернула ліс помпами,тоді не було стільки міліції нац.гвардії,бо все йшло до рук чиновників,це законним не стане бо це не країна а безпридєл
0468 Показати IP 23 Вересня 2015 23:44
о це так прикази зверху,доки були журналісти все було тихо мирно,як тільки вони поїхали,до хлопців почали прикладати силу,свої палки,обкладати матами,угрожати сходом,ось така в нас держава,а ще дивуємось хто воює,і хто відмиває гроші
некопач Показати IP 24 Вересня 2015 10:13
правильні накази. Завтра прийде гопник забрати у тебе накопане(машину, гроші чи інше) то побіжиш шукати, хто би дав наказ знайти кривдника. Так само ти сидиш у теплій хаті і чекаєш щоб хтось виконав наказ там на Сході, і не допустив кремлівського гопника вглиб України.
8 Показати IP 24 Вересня 2015 13:29
бо така срана держава,і люди на сході воюють за цукерочки порошенка
некопач до 8 Показати IP 25 Вересня 2015 08:56
не будь наївним. Цукерочкам Порошенка нічого не загрожує. Ні йому, ні його дітям, ні онукам. Хочеш знати кому - спитай хто найбільше страждає на сході.