USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани вимагають ліквідувати незаконні контейнери на Старому ринку. Петиція

6 Лютого 2020 10:47
Лучанка Алла Левчук зареєструвала петицію до міської влади з вимогою ліквідувати на території Старого ринку торгові контейнери, які встановлені всупереч закону.

Підписати її можна за посиланням.

«У зв’язку з обставинами, що тривають з 03.02.2020 за участю осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність на території «Старого ринку» та зважаючи на їхні заяви, з приводу того, що значна частина жителів міста Луцька підтримує їхню позицію залишити ринок в існуючих межах, а також з метою відображення об’єктивної думки жителів міста з числа тих, хто не є активним учасником зазначеного конфлікту, вважаю за необхідне зареєструвати е-петицію щодо «Ліквідування з території «Старого ринку» торгових контейнерів, що станом на 04.02.2020 встановлені всупереч закону».

Ліквідація вказаних об’єктів пришвидшить належне облаштування зазначеної ділянки міста та приведення її до належного стану відповідно до санітарних норм, а також нестиме позитивний результат для покращення благоустрою міста в цілому», – йдеться в тексті петиції.

Петицію опублікували вранці 6 лютого, вже за декілька годин вона зібрала 48 підписів з 300 необхідних для розгляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 11:02
300 голосів це не думка громади, є петиція яка набрала необхідну к-сть голосів про перенесення зупинок до неї прислухались? І питання далеко не перенесення ринку, і звільнення території напередодні закону про продаж землі. землю громади продадуть без думки лучан. Питання в законності дій. На ринку 1000 людей на яких пішли грейдерами, а петиція 300 чоловік без ідентифікації.
Петитор петиціоніст до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 11:34
Спробуйте проголосувати без реєстрації і вказання даних) щось не видно було 1000 людей вчора на мітингу.
f до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 11:36
на ринку 1000 родичів підприємців може й назбирається, а не 1000 робітників. а офіційно працевлаштованих робітників з білою ЗП аби сотня назбиралася...
Справедливий до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 12:19
Що значить без ідентифікації? Якраз таки там чітка ідентифікація!
Бла бла до Лучанин Показати IP 7 Лютого 2020 15:01
А голосів вже 600.
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 11:04
потрібний компроміс а не силове вирішення питання.
f до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 11:37
вам давали вже компроміс, мали купу часу на підготовку і виїзд. чи під компромісом ви маєте на увазі лише ваш варіант?...
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Лютого 2020 11:19
Правильне рішення. Цілком підтримую.
Пенсіонер Остапчук до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Лютого 2020 11:37
Фейковий ти пенсіонер!!!
Хаус до Пенсіонер Остапчук Показати IP 7 Лютого 2020 02:50
Це стереотип вважати що пенсіонери проти переїзд ринку.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Лютого 2020 11:29
Якщо брати до уваги дійсно можливих підприємців то більше 300 чоловік не назбирається на старому ринку. А решта, як ви кажете 700 надуманих підприємців у лапках-прилипал, які відношення не мають до торгівлі та не мають право здійснювати торгівельну діяльність, бо не мають ні ліцензії, ні медичних книжок та ще куча спекулянтів циганів. То те на те і виходить: 300 підприємців, проти 300 набраних голосів за знос ринку.
Лучанка Показати IP 6 Лютого 2020 11:30
А хто дав дозвіл і здер гроші з людей за встановлення цих контейнерів?
Анонім до Лучанка Показати IP 7 Лютого 2020 02:55
Питання до облспоживспілки? Яка не забезпечила вам переїзд, після програші у Верховному Суді
Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 11:36
Досить вести цю підлу інформаційну війну проти лучан,думка лучан,це не є думка міськради!!!!Лучани і гості міста проти перенесення!Залишити і зробити сучасним!Не всі люди мають інтерне,особливо пенсіонери,тому оці інтернет"опитування"для інакомислячих,далеких від справи людей!Реальні лучани хочуть залишити ринок,а не видумані "люди"!!!
Читач до Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 12:34
Я корінний лучанин, мені набагато ближче їхати до старого ринку але їду на варшавку, бо старий ринок в мене все життя викликає відразу, особливо якщо пройти біля нього після закриття. Вже років 10-ть до нього не ходжу тому категорично підтримую перенесення.
Анонім до Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 13:07
Реальні лучани як раз не хочуть наявності того смітника.
Селюк до Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 14:47
А давайте зробимо петицію про відкликання депутатів міськради... Чому 23депутати ,за яких вряд чи зараз хто проголосував би, керують 220тис громадян??????
Я-Лучанин до Анонім Показати IP 7 Лютого 2020 15:03
І я за перенесення того гадюшника подалі від центру міста, смітник суцільний біля замку влаштували.
Правдоруб Показати IP 6 Лютого 2020 11:47
Пропоную створити петицію про смертну кару корупціонерам!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 11:47
Брехуни залиште базар в спокої!!!!Пенсіонери не можуть і не вміють користуватись інтернетом,одиниці!А фейкові,підроблені голоси і петиції розраховані на ідіотів!!!Лучанам і мешканцям навколишніх сіл потрібний ринок там де він є,залишити і оновити!!!
Остап Вакарчук Показати IP 6 Лютого 2020 11:50
Дивовижна у нас Луцька міська рада, а підприємці, ще дивовижніше. Якщо вони дійсно мають всі законні підстави працювати на старому ринку Луцька (право власності на землю, де стоїть контейнер, ліцензію на право здійснення торгівельної діяльності, а кому треба ще медичну книжку) - нехай на діяльність чиновників міста, подають позови до суду. І все, питання буде вирішуватись у правовій площині. Тут закрадається друге питання, чому не подають позови до суду, бо більше чим у половини цих підприємців-продавців у лапках немає права власності на землю, де стоїть контейнер, прострочені чи зовсім відсутні ліцензії та медичні книжки. Ось у чому причина. Тут на старому ринку їх роками ніхто не перевіряв, як наприклад перевіряють продавців у супермаркетах чи магазинах.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 12:18
А мені дуже смішно, як міська рада для проштовхування своєї позиції звертається зразу до петицій. Коли щось в тих петиціях міську владу не влаштовує - вона й вухом не поведе зігнорує або дасть якусь відписку. а тільки потрібно себе вигородити або проштовхнути якесь сумнівне рішення - зразу опачьки і є петиція. І саме такою петицією прикривається сумнівне рішення. Нате вам - ось ми захищаємо інтереси громади.
лучанин до Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 16:50
Ось ще петиція від 05,02.2920. "Покарати осіб причетних до руйнування майна на Старому Ринку та перемістити штаб Муніципальної Поліції до села Брище "
Лучанка Показати IP 6 Лютого 2020 12:46
Я теж корінна лучанка. І мені набрид цей смітник під замком. Ввечері з 5-річною дитиною їхали на танці біля старого ринку, то дитина завжди питала, чого там так брудно. Як буде потрібно щось купити на ринку поїду і на Львівську, але з центру той ринок потрібно забрати.
Мій Луцьк Показати IP 6 Лютого 2020 13:20
Геть смітник від замку !!!
анон Показати IP 7 Лютого 2020 09:52
ліквідуйте краще незаконну міську владу
Аліка Показати IP 8 Лютого 2020 13:02
Стільки років влада обдирала підприємців кладучи собі кошти в кишеню,то сміття на ринку не бачила.......Тепер раптом прозріла?Хотілося б бачити біля замку європейський ринок,ось тільки вам простіше його знищити ніж привести до ладу.Ганьба.