USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Правоохоронці вилучили «чорну касу» волинських митників

16 Червня 2017 19:37
Працівники Волинської митниці організували в себе "кришування" контрабанди та виробництво фальсифікованої алкогольної продукції. За що отримували чималі доходи.

Викрили їх працівники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції та прокуратури області за підтримки бійців спецпідрозділу КОРД. Корупційні схеми, організовані працівниками митниці, передбачали на системній основі одержання коштів за переміщення транспорту та товарів через митний кордон країни, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Крім того, в оперативників була інформація про існування так званої "чорної каси", тобто коштів, які митники збирають з громадян в якості "подяки". Правоохоронці встановили місце зберігання грошей, а також докази, які доводять, що ці кошти одержані працівниками митниці у незаконний спосіб.

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції та слідчі прокуратури в Волинській області за підтримки спецпідрозділу КОРД провели санкціоновані обшуки у приміщеннях однієї з комерційних структур, а також за місцем мешкання її керівника. Чоловік відповідав за збереження "каси".

Правоохоронці вилучили так звану "чорну касу": 90 тисяч доларів США, 290 тисяч гривень, а також документи, які засвідчують їх незаконне походження. Зазначені суми були одержані за контрабандне переміщення транспорту і товарів.

Окрім того, виявлено підпільний цех по виробництву фальсифікованої алкогольної продукції та вилучено понад 11 тонн спирту. Також на території товариства виявлено значну кількість необлікованої деревини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Одж Показати IP 16 Червня 2017 19:42
Ймовірно це кінець
Патріот до Одж Показати IP 16 Червня 2017 21:47
Ви знаєте скільки вже таких кінців було?Не один!І це не останній!Головне для митників знати табличку ділення!Вони всі діляться між собою!
Чудо Показати IP 16 Червня 2017 19:58
Вже скільки раз ловлять і не каються.
волинянка Показати IP 16 Червня 2017 20:10
Можливо прокурор нарешті подавиться і здохне до понеділка.
Фіма до волинянка Показати IP 16 Червня 2017 21:45
Прокурорам це якраз на відпочинок....
Анонім Показати IP 16 Червня 2017 20:51
Так це кандьор
ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Червня 2017 21:04
Мишина возня.Як вона дістала.
789 Показати IP 16 Червня 2017 21:52
львівсько-вінницька групіровка не може нажертися.Якщо знайшли 90,то 35 точно вкрали там же при обшуці,це іхній стиль.
Chili Показати IP 16 Червня 2017 21:56
Безкоштовний цирк))) Тепере суд,оооо найгуманніший суд в світі))) І прокурори адвокатами там будуть. На цьому амінь. Вже все поховано з такими прокурорами та судами. А про поліцію взагалі мовчу...
misha Показати IP 16 Червня 2017 22:24
одноденну виручку накрили) сміх просто....
Анонім Показати IP 16 Червня 2017 22:54
Киричук-Фелонюк???Ви сусіди???
V. Показати IP 16 Червня 2017 23:05
90 тис. у.о., якось дрібно. :) Гроші на морозиво відібрали.
Клаус Показати IP 17 Червня 2017 07:50
Оце протрубили на весь світ!!! Та це не каса , а заначка про яку вже можливо забули. Люди не вірте цьому півнячому крику. Це просто деякі поважні хлопці з надутими щоками хочуть показати що вони борються з хабарництвом на митниці. А закінчиться як завжди мильною булькою.
Я до Клаус Показати IP 18 Червня 2017 21:08
100%
Міша Показати IP 17 Червня 2017 13:41
То це в Луцьку чи в Римачах?
Сергій до Міша Показати IP 18 Червня 2017 12:01
В Устилузі