USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «МакДональдзу» дозволили працювати цілодобово. Коли відкриття

2 Вересня 2021 10:26
У Луцьку дозволили цілодобову роботу закладу швидкого харчування «МакДональдз», що знаходиться на проспекті Соборності, 43.

Про це стало відомо під час засідання виконкому 2 вересня.

Члени виконкому ухвалили рішення до 1 вересня 2022 року встановити цілодобовий режим роботи закладу «МакДональдз» з МакДрайв, що належитьпідприємству з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн Лтд» із забороною продажу на винос з 22.00 до 08.00 пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, а також за умови дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.

Відкриття закладу заплановане на першу половину вересня 2021 року.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Луч Показати IP 2 Вересня 2021 11:47
Перший Мак в світі в якому буде алкоголь))) ха ха ха
Лучанин до Луч Показати IP 2 Вересня 2021 12:39
Звідки так інформація? Те що в дозволі є заборона на продаж спиртного не означає, що його там будуть продавати.
Ігор луцький Показати IP 2 Вересня 2021 13:55
Свято для любителів фастфуда(сміттєва їжа).
Мак Дак Показати IP 2 Вересня 2021 14:13
Синтетичні бутерброди, налітай.
Вячеслав Показати IP 2 Вересня 2021 14:21
Взагалі мак безалкогольний ресторан)я не знаю чому ви радуєтесь))
макПетя Показати IP 2 Вересня 2021 14:38
А не накапать ли мне сотку макШмурдяку?
Ігор Показати IP 2 Вересня 2021 15:52
А що людям гум.нця захотілось?
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2021 16:34
Пропоную переіменувати дорогу від автостанції до "Портсіті" на "Макдональдс - авеню"
в шоці Показати IP 2 Вересня 2021 17:41
але в людей бомбить від Макдональдсу... не розумію це заздрість чи що? яка вам різниця яка там їжа... не подобається вас туди ніхто не змушує йти..
Мігель до в шоці Показати IP 2 Вересня 2021 22:03
+100%. Село, яке із задоволенням їсть Шаурму, яка є таким же фастфудом, бикує на Мак)))
Makk до Мігель Показати IP 2 Вересня 2021 23:14
Шаурма це національна страва для тисяч наших нових співгромадян. Із Азербайджану Грузії афганістану і т.п. а от емігрантів із америки чи німеччини де люблять свіжі бургкрри на сніданок я не бачу )
Артур Показати IP 2 Вересня 2021 22:02
А я катнув би захомячити бургера якогось для різноманіття...
Мігель Показати IP 2 Вересня 2021 22:08
Просто для розуміння - МакДональдз Юкрейн - найефективніший рітейлер в Україні, на м2 і вкладених коштів. Можливо підсвідомо когось і давить, + тупий стереотип про шкідливість (яка така ж сама як і будь-якого фастфуду)
Love+mak до Мігель Показати IP 2 Вересня 2021 23:11
Як розумію ви маєте на увазі що це найефективніший в плані заробітку в Україні. Тобто можна припустити що для того щоб виготовити свою продукцію вони використовують найдешевші в найшкідливіше продукти такі які не використовує навіть американський оригінал? До цього треба згадати скандал з маком України який використовував сири в продукти ГМО заборонені в Європі і США які там не використовували.
Кокотіна Показати IP 3 Вересня 2021 01:27
Ще одна цяцька для мажорів, бісяться від жиру, шкода батьків, які не матимуть фінансової змоги завести своїх дітей ,або все ж таки повидуть, але чимось пожертвують...
=/ до Кокотіна Показати IP 4 Вересня 2021 09:09
З яких пір дешевий Мак це «цяцька для мажорів»? Якщо нема фінансової змоги навіть завести дітей в Мак то не треба рожати тих дітей
Житель Показати IP 3 Вересня 2021 10:59
Да, полішуки не на жарт перелякались, яке вам діло до того мака, не хочете не ходіть. В першу чергу це робочі місця, це податки, це привабливість для туризму. По місту в кожному закутку натикано таких фастфудів і всі роками мовчали, нікого не цікавило яка там їжа, наскільки шкідлива, що там відбувається. Але от мак посеред горла став. Таке враження що всі недовольні так чи інакше причетні до тих забігайловок, да шановні, прийдеться закриватись, не їжою ні культурою, ні сервісом вам з маком не тягатись. Звикайте, це ваші нові реалії, в нього ходили, ходять і будуть ходити, скільки б ви жовчі тут не лели.
Лучанин до Житель Показати IP 3 Вересня 2021 11:46
Правильно сказав. Ще не кожен ресторан до рівня обслуговування і якості їжі дотягує до маку. Там такі стандарти, що нашим забігайлівкам і не потягнути. А розкудахталось село не на жарт, за те самі перші своїх личинусів туди потягнуть подивитись на 'цивілізацію'!
Луцьк до Житель Показати IP 3 Вересня 2021 17:26
Кудахкають, бо про Мак багато де пишуть. про місцеві чебуреки, які булькали в жижі, яка є смаженою-пересмаженою соняшниковою олією ніде не написано, тому і не говорять.
Андрій Миколайович Показати IP 3 Вересня 2021 19:54
Пропоную нове гасло для тролінгу: "Не проїхав через макдрайв - значить, не водій" А якщо посилити трохи - відкрили би той Макдональдс біля Яровиці. Там студенти, там багато людей, та й дорожну розв'язку зробили би. Але в нашому випадку інвестори хочуть прийти на готове. Макдональдс заробляє не на бургерах, а на нерухомості