USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку рятують новонародженого малюка

1 Квітня 2018 14:37
Лучан просять допомогти немовляті, яке потрапило в реанімацію після пологів.

Про це повідомив Володимир Кіпко у Фейсбуці.

«Хлопчик знаходиться в реанімації Волинської обласної дитячої лікарні. Потрапив туди відразу з пологового, дуже важкий стан, видаляли гематому, робили пересадку шкіри на голові», - йдеться у дописі.

Усіх, хто має можливість, просять придбати препарати, необхідні для порятунку малюка.

«Є список препаратів, які необхідні для підтримки життєдіяльності, хто має можливість можна купувати і заносити в реанімацію Тарасюку Владиславу.

Кожен день потрібно біля 3000 грн. на препарати. У батьків таких коштів немає. Номер картки мами 5168 7554 2111 4428 Тарасюк Галина.

Список препаратів: аміновен, ЄГГ #4,0 , фуросемід, 40% глюкоза, натрій хлор, зонди для годування, бетадин. В лікарів реанімації можна уточнити список препаратів», - пише Володимир Кіпко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2018 16:59
бідне дитя. Дай Боже сили йому подолати це..
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2018 23:31
Потрапила в пологовий на 30 тижні, в родзалі мене лишили саму, благала не лишати мене поки не приїде чоловік чи мама , на той момент я незнала що таке схватки , навіть не могла уявииии що так рано народжу, мені на це сказали що я така не одна і пішли, сказавши тільки щоб не вставала бо дитина маленька може і впасти на підлогу... Напевно мені дуже пощастило , що в останні хв до родів приїхала мама....я вже народжувала і вона побігла по акушерок, та по родовий пакет.... не смію винити лікарів, але припускаю що якби не мама народилаб без акушерки та лікаря, і невідомо коли б я докричалась що народжую, бо для них це нормально...
11 Показати IP 1 Квітня 2018 17:12
Чому ДЕРЖАВА не оплачує це лікування??!!!!!! Стидоба!!!! Дитинці скорішого виздоровлення!!
Хочу допомогти Показати IP 1 Квітня 2018 17:30
Можна вказати телефон батьків???
Анонім до Хочу допомогти Показати IP 1 Квітня 2018 17:57
Зв'яжіться з автором повідомлення https://www.facebook.com/groups/145425409533878/permalink/222639665145785/
Іра Показати IP 1 Квітня 2018 21:01
Навіщо мучити було жінку, щоб виконати показники по природніх пологах? Невже лікарі не бачили, що кесарити треба? Ще ніхто за таке в тюрму не сів і нікого не звільнили. І ще й напевно позбігались всі від лікаря до санітарки, щоб грошви кожному породіля дала. Нічого людського в них немає.
Луцьк Показати IP 1 Квітня 2018 22:07
Та вони не хочуть кесерити, коли іде загроза дитині чи матері і то подумають, мене дождались поки температура не піднялась, а те що діти інвалідами можуть родитись то їмв глубоко пофіг
Окс Показати IP 2 Квітня 2018 01:04
Але ж в Фейсбуці є інформація що дитинку кесарили........тоді виникає одне питання, що лікарі зробили з нею що в дитинки переломи на голові і багато гематом??????
Шипшина до Окс Показати IP 2 Квітня 2018 10:22
А може кесарили після того, як не витягнули щипцями((
Катерина Показати IP 2 Квітня 2018 08:52
От в мене питання а чому зразу лікарі винні , можливо породілля приїхала з травмами до них ?
Іра до Катерина Показати IP 2 Квітня 2018 12:49
Пані Катерина, ви напевно працівник пологового. А може дитина в утробі сама собі це наробила?
Катерина до Іра Показати IP 2 Квітня 2018 15:29
Та ні просто реально оцінюю ситуацію , бо такі травми могли статися коли породвллю побили або ще якесь чп сталось що дитина отримала такі травми тому кесерили
Ольга Показати IP 2 Квітня 2018 09:36
Може не втримали дитинку і так сталося
Леся Показати IP 2 Квітня 2018 10:38
Писати мае час кожен,і співчувати.Ви краще підіть скиньте пару гривен на лікування.От якби хтось із вас був в такому положенні,хто не відчув той не зрозуміе. Всі зразу лікарі погані повірте я бачила вони зразу роблять все можливе щоб таких випадків небуло.
До Леся до Леся Показати IP 2 Квітня 2018 12:53
Це бездушні люди, для яких ви - клієнт, а не пацієнт. Вони неспроможні попередити нещасні випадки, роблять усе постфактум, коли вже щось трапляється.
Віка Показати IP 3 Квітня 2018 08:32
Хто знає, який стан дитинки зараз?
Юлія до Віка Показати IP 3 Квітня 2018 13:16
Стан стабільно важкий...дуже шкода!!!