USD 24.4 24.57
  • USD 24.4 24.57
  • EUR 27 27.2
  • PLN 6.25 6.35

Клімчук і ректор ВІППО «не зійшлися» у питанні ефективності

Непорозуміння щодо ймовірних фінансових зловживань та ефективності роботи ВІППО сприяли, врешті, тому, що керівника Інституту Михайла Сташенка звільнили з посади ректора.

Розпорядження про розірвання контракту із ректором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайлом Сташенком голова Волинської облради Володимир Войтович підписав 22 січня 2013 року. Як вказано у документі, «у зв’язку з закінченням терміну дії контракту».

Дійсно, договір із ректором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайлом Сташенком діє до 25 січня 2013 року. Однак, ситуація має довшу історію.

Як розбиралися із «питанням Сташенка»

«Питання Сташенка» розглядали і на двох засіданнях «освітньої» комісії, де її члени рекомендували продовжити термін дії контракту ректору ВІППО, і на сесії Волинської облради 26 грудня минулого року. Тоді керівника Інституту пропонували звільнити через нібито недотримання фінансово-бюджетної дисципліни на займаній посаді. Однак, депутати не прийняли одностайного рішення щодо подальшої долі Михайла Сташенка.

За справу знову взялася «освітня» комісія Волиньради. Так, на засіданні, яке відбулося 21 січня і на яке Михайла Сташенка, з його слів, не запросили, члени комісії, рекомендувати голові облради вирішити питання щодо звільнення Михайла Сташенка в усталеному порядку.

Таке рішення прийняли, врахувавши клопотання голови Волинської ОДА Бориса Клімчука до голови облради Володимира Войтовича про звільнення Михайла Сташенка із займаної посади на підставі листа управління освіти щодо порушень керівником ВІППО законодавства з питань дотримання фінансово-бюджетної дисципліни.

Володимир Войтович врахував рекомендацію «освітньої» комісії і без зволікань підписав розпорядження про розірвання контракту зі Сташенком уже наступного дня.

Фінансові зловживання: проблема із кількарічним терміном давності

Однак, у коментарі «ВН» Михайло Сташенко висловив свою точку зору щодо нібито фінансових зловживань з його боку на посаді ректора.
Так, очільник ВІППО розповів, що в результаті останньої планової перевірки Інституту працівниками Держфінінспекції, в акті зробили запис про те, що керівникові закладу з порушеннями, тобто безпідставно, встановили 24-ий тарифний розряд у системі оплати праці. І це стосувалося не лише ректора, але й усієї адміністрації закладу, адже тарифна ставка працівників залежить від оплати праці керівника.

Утім, за словами Михайла Сташенка, тарифний розряд оплати праці керівника визначили задовго до того, як він став очолювати Інститут. Так, штатний розпис формувало управління освіти і науки Волинської ОДА, а тарифікацію – централізована бухгалтерія цього ж підрозділу. Саме вони встановили керівникові 24-ий тарифний розряд оплати праці, що і вказано в наказі управління від 1-ого листопада 2003-ого року.

«Тепер пройшло 10 років і з’являється такий запис в акті Фінінспекції», - розповів Сташенко. Мовляв, за ці роки нарахували різницю між дійсними сумами оплати праці і тими, які нібито мають бути. «Там якась астрономічна сума. Ми підписали цей акт із запереченням в цій частині і оскаржуємо це питання в суді», - додав він.

Саме цей акт Держфінінспекції, на думку Михайла Сташенка, і став інформаційною причиною для клопотання керівника обласної держадміністрації. «Я підозрюю, що недаремно цей запит з’явився, недаремно саме в цю пору. Для того, щоб він саме зараз став інформаційним приводом для таких псевдозвинувачень в псевдопорушеннях», - переконаний Сташенко.

Так, Михайло Сташенко розповів, що є листи-роз’яснення на адресу Держфінінспекції щодо відсутності фінансових зловживань начальника управління освіти і науки Волинської ОДА від 11 липня 2012 року, заступника Міністра і керівника апарату Міносвіти від 6 червня 2012 року та директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти, науки, молоді і спорту від 17 жовтня 2012 року.
«Якби справді були порушення, то схилив би голову, та й вибачився перед громадою», - зауважив ректор ВІППО.

Ефективність діяльності ВІППО – під знаком запитання у губернатора

Справжні ж причини ситуації, на думку Михайла Сташенка, треба шукати «у головах перших осіб». «Я думаю, що вони в такий спосіб будують нову Волинь», - зазначив він.

Тож, думку щодо діяльності ВІППО «ВН» дізналися у голови Волинської ОДА. Так, Борис Клімчук вважає, що робота Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти може бути ліпшою.
Він зазначив, що зміна керівника ВІППО позитивно вплине на роботу Інституту в майбутньому. «Мені треба, щоб цей інститут був для вчителів. Для вчителів, які приїздять із Сошичного, із Нуйна, із Любешова сюди в Луцьк. Для вчителів, яким потрібно отримати знання, знання відпочити у тому числі. Я знаю, як повинен працювати інститут для вчителів, для педагогів. Я знаю», - зауважив очільник Волинської ОДА.

Однак, на думку Михайла Сташенка, жодної підстави вважати роботу ВІППО і його керівництво неефективними немає. Навпаки, за той час, поки він був ректором, заклад став відомим і авторитетним серед інших обласних інститутів в системі післядипломної освіти.

«Все слід було розпочинати з нуля. За ці 5 років, доки я очолюю ВІППО, заклад, який насправді був у занепаді, став абсолютно відомим, авторитетним серед інших, сучасно модернізованим закладом, який бере участь у міжнародних проектах, міжнародних освітянських виставках, має відзнаки, в тому числі і в 2012-ому році. На національній виставці «Інноватика в сучасній освіті» удостоєний золотої медалі якраз у діяльності закладів післядипломної освіти», - розповів Сташенко.

Колектив відстоює таку ж позицію. Окрім того, працівники Інституту були проти зміни керівника, одностайно бажаючи, аби Михайло Сташенко й надалі залишався ректором. На сайті ВІППО вони розмістили й відповідне колективне звернення до голови Волинської облради Володимира Войтовича, голови Волинської ОДА Бориса Клімчука та начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Олександра Хомича щодо продовження контракту із керівником закладу.

Так, у розміщеній на сайті Інституту інформації йдеться про те, що під керівництвом ректора Михайла Сташенка вдалося досягти результатів, які «сприяли розвитку освіти регіону, покращенню надання освітніх послуг педагогічним працівникам області, на жаль, не помічених ні управлінням освіти і науки, ні головою Волинської ОДА».

***

Не зважаючи на усі домисли і факти, з 25-ого січня Михайло Сташенко припиняє свої повноваження на посаді ректора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Хто буде його наступником, вирішуватимуть депутати на сесії Волинської обласної ради.

Підготувала Юлія ШРАМКО
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 44
бізнесмен Показати IP 24 Січня 2013 16:32
Нарешті, прогнали злодія - мнимого інтелігента. Олексеюк з ним не справився, боявся його, а Клімчуку це по зубах. А наймит Войтович усе виконав з честю. Клімчуку просто проганяти таких стеценків - бюджетники ж не плятять в його благодійний фонд. Складніше прогнати того, хто платить. Прийде час і на нього. Бог усе бачить.
Войтович Показати IP 24 Січня 2013 16:58
Сташенко спочатку працював в Політесі - погнали, потім проректором в ВДУ - погнали, потім ректором ВІЕМу - погнали, ректором ВІППО - і тут поглали. Вже й не знаю ректором якого ВУЗз стане тепер?
Людмила до Войтович Показати IP 30 Січня 2013 20:43
Це дійсно правда, дякую.
Сторонній Показати IP 24 Січня 2013 17:18
Сайт ВІППО з волі Сташенка перетворився на книгу подяк, які, здається мені, пишуть самі ж співробітники. Це, як на мене, вагомий доказ того, що критики колектив ВІППО не сприймає і вдає, що все в них чудово.
вчителька з Ківерець Показати IP 24 Січня 2013 18:42
Цей інститут весь треба розігнати! Сидять люди роками отримують гроші нічого не роблячи! Тільки у нас держава може так викидати гроші на вітер! Кому потрібен цей інститут!Прийшли на курси скинулись по 100 гривень і вся наука!
Вчитель Показати IP 24 Січня 2013 19:12
Напевно за Сташенком треба розігнати і "будинок престарілих" на чолі з Панчишиним, які читають лекції 50-х років з жовтих папірців і які тільки чекають завершення курсів,щоб покращити своє фінасове становище за рахунок "вдячних" слхачів
Батько до Вчитель Показати IP 29 Січня 2013 08:37
А Ви ВЧИТЕЛЬ щодня хочете покращити своє фінансове становище за рахунок батьків дітей, яких навчаєте, тому що як не будеш "дякувати" вам частенько - то дитина почне дуже-дуже погано вчитися!!!
Вася Показати IP 24 Січня 2013 21:36
Згадайте-но, як Б.П. любив, шанував і пестив Колю Гринюка: ціннішого кадру не було. Де Коля, що Б.П.?
ісса ндойє Показати IP 24 Січня 2013 22:21
Зі Сташенком хочаб можна било домовлятися і за це йому велика подяка... А є таки принципові "педагоги" що на танку не підьіхати ...
учитель Показати IP 24 Січня 2013 22:36
Навіщо ви так? Не вік головний, а знання, мудрість, досвід. Не можна про всіх однаково судити.
незалежна преса Показати IP 25 Січня 2013 08:59
Сташенко і посада уже в минулому часі, що й повинне було рано чи пізно трапитись, а, ось, подейкують (з вуст викладачів), що дівчинкоподібний Войтович з ніжним жіночим сопрано і характером підступної домашньої кицьки являється головою наглядової ради ордена "За підготовку комбайнерів" ЛТУ ім. Божидарника і отримує там чималу зарплату. Клімчук має власний "фонд", яким тероризує усіх бізнесменів, а цей теж не відстає. Мала зарплата. Життя впроголодь (по Еріху Фрому), штовхає на будь-які вчинки. Дурний приклад - заразний. Очевидно, десь недавно став доктором усіх наук. Все, як у вірші з книги відомого сталінського зека Д. Бистрольотова "Пучина": " Товаріщ Сталін, ви большой учьоний, в марксізмє- лєнінізмє распозналі толк...".
Інна Показати IP 25 Січня 2013 09:06
Який вчитель там чого навчився, в тому інституті? Написати нікому не потрібний реферат і здати по 100 грн.? - оце підвищення кваліфікації? Сором такому інституту!!!! Освіта давно пішла вперед, за ті гроші, які ідуть на фінансування інституту, краще найняти кількох фахових тренерів-педагогів, які дійсно НАВЧАТЬ.
дівчина Показати IP 25 Січня 2013 09:21
Скільки можна?? такого як Сташенко ще пошукати треба, він мудрий і досвідчений керівник!! Борис Метрович робить так як ЙОМУ вигідно і зручно, тут ще добре подумати кого треба позбавляти посади!!
Знаюча Показати IP 25 Січня 2013 10:01
Цей "інститут" - звичайнісінькі курси, і ніякого стосунку до "Вищих навчальних закладів" він не має! А в реєстр внесений. Навчання там ніякого немає, вчительки приїжджають, як у відпустку, погуляють по Луцьку, поживуть у гуртожитку...Яка ефективність? Якщо вчитель захоче підняти свою кваліфікацію, йому не треба їхати до Луцька. Є Інтернет, прогресивні методи, врешті - бібілотека з книжками і журналами.А ця "лавочка" віджила разом з Рад.Союзом! і про які міжнародні виставки можна говорити???європейців вчити нашій рад.системі освіти???подуріли! ректору треба було їздити за кордон офіційно, от і все!
бізнесмен Показати IP 25 Січня 2013 12:44
Васі. Молодець щодо "пестощів" Гринюка. Неголений губернатор пестить, доки можна доїти. А потім викидає, як видушений лимон. А ще працює за японськими методами: якщо лимон важить 100 горамів, то з нього треба вичавити 150 грамів соку.
Освітянка Показати IP 25 Січня 2013 14:43
Дійсно ви всі праві,що написали тут коменти. Ви уявіть собі,які в цих тупих "прохвесорів" зарплати по 20-30 тисячю А ще хто там сидить,по 80 років цим вченим, як зайшла і подивилась ,спочатку,думала- це будинок престарілих.Такі гроші з бюджету виділяти на таку нікому непотрібну структуру.А, як там на цих гуртожитках відмивають гроші, мертві душі хто-небудь перевіряв.Синки і дочки цих "прохвесорів" там гроші одержують,бо зараховані на роботу.Нічого вони не вчать,поп"ють, погуляють, дійсно гроші здадуть,підуть у бібліотеку скачають готовий реферат, в якому самі нічого не розуміють, нащо він і про що.От все підвищення освітнього рівня. Сміхота та й годі.Молодець Климчук.розігнати його давно треба було.А колектив- це всі його підлабузники і підлизники,бо хто йому не служив, він їх давно сам поскорочував.
Вопрос Показати IP 25 Січня 2013 18:28
Как Вы считаете, подлости бумерангом возвращаются, или нет? Или это ирония?
ісса ндойє Показати IP 26 Січня 2013 13:40
Сташенко як профессіонал - на місці! Але як що він сцить проти вітру - тоді треба йти тихенько, брати лозунги та прапори та воювати із вітряками, але він розумна людина, я його знаю ... Він себе знайде !
ісса ндойє Показати IP 26 Січня 2013 13:42
Сташенко як профессіонал - на місці! Але як що він сцить проти вітру - тоді треба йти тихенько, брати лозунги та прапори та воювати із вітряками, але він розумна людина, я його знаю ... Він себе знайде !
Інні Леонідівні до ісса ндойє Показати IP 6 Лютого 2013 09:24
ісса ндойє, ми вас впізнали
вчителька з луцька Показати IP 26 Січня 2013 21:18
Прочитала звернення на сайті ВІППО, де розписані всі "заслуги" ректора і колективу. А чи не хотіли б вони прочитати хоч тут відгуки про себе, яку вчителі думку про них мають? Луцькі вчителі на обласну виставку свої роботи не хочуть давати, бо пропадають після ВІППО, а всілякі конкурси в кінці кінців на базі і за рахунок шкіл проводяться. Одна зміна при Сташенку - більшу суму треба здати в кінці курсів.
вчитель Показати IP 27 Січня 2013 16:06
Для простих вчителів важливо інше: якщо змінять ректора, то чи можна буде без подяк(від 100 до 200 гр.)методистові пройти курси???
123 до вчитель Показати IP 29 Січня 2013 08:42
А мою дитину ви будете вчити без подяк??????
Ніка Показати IP 28 Січня 2013 12:57
Ви ж усі однієї нації - українці!!!! Усі хочете гідну зарплатню та життя!!! А мислення - суцільний негатив.Прикро за брудні і низькі слова освітян в адрес ВІППО За таким статутом працюють усі ІППО України і обов"язкове проходження курсів, це наказ МОН, а не Сташенка.Викладачі і методисти ВІППО не зобов"язані вас освітян заставляти працювати над собою, над своїм професійним рівнем, вони є для того , щоб вам допомогти обрати шлях до підвищення свого фаху.Вас вчителів ніхто не заставляє здирати реферати з нету, сядьте в бібліотеці , опрацюйте літературу і напишіть, додайте напрацювання з власного досвіду (а якщо немає бажання чи інтелекту, тут не Сташенко вам лікар).А звідки 20-30 тис. зарплата взята??? З космосу??? ВІППО - державна установа і зарплата тут державна.( в межах 2 тис.)Так, правильно , потрібно щось змінити. У всій Європі педагоги здають екзамени, не склав-ДО ПОБАЧЕННЯ, не маєш права практики.І 100 не допоможуть.Самі кладете 100 гривень в конверт за свою бездіяльність, а потім поливаєте брудом. Освітянка
455 Показати IP 29 Січня 2013 14:29
Погоджуюсь з Нікою на всі 100. Сташенка шкода, бо він цей заклад до тями привів. Мабуть, хороше це ректорське крісло, якщо до нього такий інтерес.
Кондратенко Показати IP 30 Січня 2013 20:36
Нарешті цей пан отримав те, що робив з людьми сам. Скільки людей змушені були піти з роботи через нього, скільком людям він просто не платив зароблене, та й взагалі зрозуміти як головна принцеса нараховує зарплату неякісному складу ВІППО завжди неможливо. А ось собі і свиті можливо і все дуже засекречено: завжди достойна зарплата, поїздки за кордон. Зверхність жадібність крутійство ось така характеристика цього ректора.
Методист Показати IP 31 Січня 2013 08:01
"Все слід було розпочинати з нуля. За ці 5 років, доки я очолюю ВІППО, заклад, який насправді був у занепаді, став абсолютно відомим, авторитетним серед інших, сучасно модернізованим закладом". Ось так і сьогодні виступає цей пан, не розуміючи що він накоїв в ВІППО за 5 років. Та до вас шановний, ВІППО хоч трохи нагадував інститут педосвіти. Мабуть ваша вроджена пихатість і жадібність не дозволяють це зрозуміти. Підлабузництво, ідолопоклонство, поділ колективу на якісних і неякісних, виконання роботи методистами замість якісних працівників, які часом собі дозволяють взагалі на роботу не ходити, хоча в розкладах зазначають що ці пани на роботі, побори, хамство, та й взагалі яким прикладом для колег-вчителів є наша проффесура У ВІППО? І ці люди вчать вчителів!! Надання безмежних повноважень у керівництві і розподілі коштів у ВІППО молодій нерозумній головній бухІнночці (незрозуміло з якої причини така любов). Ось це все ваше дітище шановний екс ректоре. Одиниці є достойними людьми, інші безславно "пішли", залишивши таких як Кратко, (цікаво він хоч одну лекцію прочитав за весь час), Юровчик, Падалко, Панчишин, Вытюк, Ясынська, Мицюк, Дикий навіть наш відомий пенсіонер Махомед тут собі знайшов тепле дармове місце.ОЙ йой і коли вже це закінчиться у нашій країні, ліпше б погнали їх в село крутити коровам хвости більше б було користі, а пихатість де й ділася б. Шкода лише, що щоб не коїли такі Сташенки-Стеценки, скільки б їх не гнали, а вони надцятий раз десь і випливають знову і далі "керують". Пробачте за емоції, надто вже наболіло все це.
Учитель-методист до Методист Показати IP 16 Лютого 2013 15:32
Все то дурниці! Пан Сташенко був, є і буде таким, яким він є : трохи зарозумілий ( благо є підстави), виважений, мудрий, стриманий,не вміючий швидко "розкусити" таких псевдо-методистів,справедливий, інтелігентний.Сили, терпіння і успіхів Вам, Михайле Олександровичу!
УЧИТЕЛЬ Показати IP 3 Лютого 2013 13:53
чому ж не усі коментарі публікуєте? ДЕ Ж ОБ'ЄКТИВНІСТЬ
УЧИТЕЛЬ Показати IP 3 Лютого 2013 14:39
Прочитавши коментарі, шкодую, що нема відповідальності за БЕЗПІДСТАВНІ звинувачення і обливання людини брудом. Гидко. До чого можна опуститись, яких лише ярликів не навішати... А що до підлабузництва вперше була на курсах у ВІППО у 2006 році, оце було підлабузництво! І гроші збирали, і купували подарунки. А от у 2011 р. на першій же лекції ректор попередив, що установа усім забезпечена і кошти ні на що збирати не потрібно і недопустимо. Звинуватити в "усіх гріхах", приписавши хабарі, гроші, що шановні дописувачі, судите за плітками чи самі вимагаєте?! А може хоч хтось, якщо такі випадки були, поскаржився ректорату і на скаргу не відреагували? Прокоментуйте краще усім відому ситуацію в школах, які там суми на подарунки класному керівнику, школі та ін.. У своїх звинуваченнях ОСВІТЯНКА, запрошуючи до обговорення, втратила здоровий глузд 20-30 тис зарплата?! - схаменіться це ж бюджетна установа, ПІДКОНТРОЛЬНА!!!! «Прохвесорські діти» в гуртожитку – ви самі подумали, що написали Дивує, стільки років УСІМ УСЕ було добре і нам, вчителям і методистам і управлінню освіти і раптом….?!!!! ЗАКАЗУХОЮ ПОПАХУЄ! …. І ще, думаю, якби дійсно були порушення у ВІППО - уже б вивісили не лише на сайтах і у пресі, а й бігборди встановили б. Дивуюсь, як на замовлення ще не звинуватили ректора, що він «украл луну и что-нибудь еще украсть не примену»… БЕЗПІДСТАВНО І ГИДКО! Тримайтесь, Михайле Олександровичу, терпіння Вам і підтримки.
Учитель-методист до УЧИТЕЛЬ Показати IP 21 Лютого 2013 01:09
На 100відсотків Ви, колего,праві! ЗАКАЗУХА сповна "пахне"( навіть тхне!)Де ж були "вірні" методисти, заступники,вчителі-курсанти,якщо стільки років усіх все влаштовувало, і ...РАПТОМ! Як гидко, бридко і підло, сором! Тримайтесь, пане Ректоре, сили Вам!
Колега з технічного Показати IP 4 Лютого 2013 08:58
Ото то да, пан Мішо, ото вткнув ви аніскільки не змінились, як від нас пішли через зарозумілість і пихатісь, так і скрізь за вами цей смердючий шлейф cунеться, пам'ятаєте своїх підлеглих і студентів з Луцького технічного. Вам великий привіт від нас.
Українець Показати IP 5 Лютого 2013 23:29
Не хочу ні хвалити, ні звинувачувати Сташенка М.О. Дивує, що в інституті післядипломної педагогічної освіти немає жодного навчального кабінету: хімії, фізики, біологі, географії, трудового навчання. За останні роки ліквідований кабінет фізики. У ВІППО повинні функціонувати найкращі в області кабінети, на базі яких вчителі могли б підвищувати свою фахову майстерність. На курсах більшу частину занять проводять викладачі кафедр інституту, які не є фахівцями у потрібній галузі. Кандидат історичних наук йде читати лекції вчителям хімії чи фізики. Географ мучить усіх вчителів своїми ігровими технологіями. Добре вчителям математики, бо вони хоч мають Трачук Т., яка і за методиста, і за викладача, і за професора Кратка. Цікаво чи їй Сташенко платив три зарплати. Ото, мабуть, розбагатіла. Більшість лекцій вчителям просто не потрібні. Інститут мав би більше співпрацювати із кафедрами ВНУ ім. Лесі Українки. Проте у ВІППО на це не вистачає грошей.
Українцеві браво Показати IP 6 Лютого 2013 09:36
1000%, відразу видно що керівництво далеко-далеко від шкільних проблем. Кабінети у ВІППО офіси та й годі і викладачі відповідні. Зато конкурси кабінетів по школах проводять і мучать тих вчителів папками з паперовим мотлохом. От комп'ютерів море у ВІППО, тільки що вони на них сутками роблять,цікаво, може порнуху дивляться. Педагоги інституту і самі не знають як навчати з їх допомогою учнів. Ну хіба що лекцію з екрану дати вчителям переписати, бо й розповідати вже лінькі. Для цього "призінтації" є (із доповіді Юровчика).
:) Показати IP 12 Лютого 2013 15:42
На самом деле все до смешного банально: не надо было Сташенко вступать в "Удар" ; естественно, Климчук отреагировал... Полесье, оно хоть и рядом с Галичиной(простите), но...
Учитель-методист Показати IP 16 Лютого 2013 15:21
Знаючи пана Сташенка диву дивуєшся-звідки ж така ненависть,невже є стільки яду не використаного у вчителів, працівників,колег?Святої людини не було і не буде,але виваженість,інтелігентність,професійна компетентність і мудрість - це те, чого не відняти у пана РЕКТОРА .Більшість працівників інституту- професійні майстри,морально виважені( за виключенням деяких - на зразок Оксани-Ксюши),досвідчені, знаючі(особливо Михайло Хомич), а що трапляються поодинокі випадки нечесності і "вимагательства"- то застрахуватися від таких працівників не може ніхто.Так грязно, дико розправлятися Клімуку і йому подібних з Михайлом Олександровичем - стиль сьогоднішнього бидла- керівництва( на превеликий жаль і біду нашу).Вірю- тверезий глузд переможе(рано чи пізно), з нашою підтримкою пан РЕКТОР займе своє законне місце керівника інституту, примножить славу його!Витримки, сили, вірних колег( не таких, як Бобак Н.І),терпіння і-УСПІХІВ ВАМ, пане Ректору!
Просто методист Показати IP 19 Лютого 2013 20:13
Ну і що це ще за непрофесійні і не майстри, ще й морально невиважені Оксана-Ксюша і не вірна колега Бобак? Якщо це ті, про які ми думаємо, то якраз це одні з кращих працівників ВІППО. Про них з ненавистю написав лише один "учитель-методист", у якого море невикористаного яду. А от стиль правління "сьогоднішнього б..ла" - керівництва ВІППО на цих сторінках описано дуже широко і не в одному коментарі. Видно надто "тепленьке" місце, що ось так ректор зубами вчепився в нього і як же йому, з яким безсилим скреготом зубів кортить дізнатись хто ж посмів виступити проти нього. От і уявіть собі як ця людина буде кидатись на людей і далі, коли раптом "займе своє законне місце керівника інституту",і яку примножатиме буде славу для нього, коли вже показав себе ось таким скрізь. Керівник має бути найперше людяним, справедливим і жити заради людей, тим більше педагогів (бо ви маєте бути зразком для них), а не для себе, для своєї свити і для свого карману.
Учитель- методист до Просто методист Показати IP 21 Лютого 2013 01:22
Бажаю (і не я лише),щоб "тепленьке"місце залишилось за тим,хто зігрів його насправді,хто домігся олімпу слави ( а не псевдослави),хто вартий імені керівника інституту,хто довів це реально і сьогодні!!!Підтримую Ніку-Освітянку та Учителя на всі 12 балів!
Учитель- методист Показати IP 20 Лютого 2013 22:38
Якими ж гучними словами Ви апелюєте,Просто методист, ...керівник має бути найперше людяним,справедливим і жити заради людей(іт.д.)Відчувається Ваша "любов" до Вашого керівника, який, до речі,Вам, просто методистам,зробив ой як багато у порівнянні з попереднім ректором, якому Ви, шановні, просто методисти,за свої посади приносили, платили і низько схилялися.Став "зайвим",непотрібним, "роздивилися" і побачили в ньому не того дбайливого і справедливого на 5 році співпраці?!Не ціните навіть те,що саме ректор дозволив вам більше годин мати, читаючи лекції ( яких вам ліньки розробляти, працювати над ними, бо оплата низька, а простіше мати години в школі,де можна сповна показати свою владу і над дітьми, і над батьками і над колегами).Чи не теперішній Ректор вивів інститут "в люди",чи не він вам створював комфортні умови праці?Так, десь, можливо, як керівник ( як і будь який керівник) він допустився помилки, але ж не за рахунок учителів-післядипломників і вас, просто методистів він клав собі у карман, як Ви говорите!( хоча що можна взяти у бідної, нікому не потрібної освіти?!А "тепленьке місце" потрібне "вигідним" оточенню Климчуку,іВам особисто,просто-методисте,бо справедливість і виваженість та власна думка Ректора вас не влаштовує, так як Ви, шановна, звикли диктувати її всім і всюди, а тут..."облом"!Так що, Оксани- Ксюши, ви готові кинути увесь свій арсенал, аби прибрати пана Сташенка( неугодного вже тепер для вас).Тож я бажаю Михайлу Олександровичу витримки, сили і перемоги над "вірними помічниками"просто методистами (жаль, що раніше не звільнив таких горе-помічників)!
Просто методист Показати IP 21 Лютого 2013 10:11
Які гучні гасла у Вчителя-методиста, взагалі то і зовсім не схоже що це навіть просто вчитель, а якщо й так, то допускати його до дітей взагалі не можна. Яка зарозумілість і зверхність, ну геть сам Сташенко. У цих замовних словах "ой як багато він зробив у порівнянні з попереднім ректором". Та ви хоча б у вчителів запитали який раніше був інститут, які кабінети, які семінари проводились, яких викладачів замовляли на пари і правда хоч зі скрипом, але виділялись кошти централізованою бухгалтерією на все і по закону, так як і скрізь у ІППО (тепер ми добрим словом згадуємо Марію Григорівну, благих їй літ на довгі роки). А тепер "ректор дозволив вам більше годин мати", вивів інститут "в люди",створював комфортні умови праці? Це що державна установа, ну є ж якісь закони в державі, яких повинні дотримуватись усі. Це ж Сташенко виходить сам Всевишній тай годі і все з власного карману. Та шановний ректоре, ви так і не зрозуміли, чому вас люди не хочуть прийняти і зрозуміти. Ви ж і працюєте і платите не з власної кишені, а з державної і знаходитесь на державній службі, а не в себе в офісі і зарплату за свої "трудові подвиги" отримує державну, так що навчіться найперш шанувати людей, а не бути таким собі барином з кріпацькими замашками, ще й пліткувати про поважних і заслужених попередніх керівників собі дозволяєте, яким ви і в підметки не годитесь, хоча б мали сміливість визнати себе в післядипломній освіті взагалі новачком і повчилися б у тих заслужених, що були до вас. А взагалі порада: відкривайте свій інститут і вчіть всіх бажаючих, беріть собі будь-яку зарплату і назначайте своїй свиті теж, ось там саме місце для вас Сташенко-Стеценко а тут... вчителі і часом набагато заслуженіші і мудріши чим весь ваш науковий потенціал. Просто коли ви прийшли на роботу ми дійсно спочатку раділи, навіть своїй бухгалтерії, а що з того вийшло пшик і лише одні ілюзії, ще й розвалили те що було колективом напрацьоване за стільки років. І не жалійте, що раніше не звільнив таких горе-помічників, тому що руки у вас короткі всіх позвільняти, поки що борсайтесь в тому, що наробили самі.
Учитель-методист Показати IP 22 Лютого 2013 11:55
Даремно Ви,просто- методист,оцінюєте зі своєї "висоти"(якщо не сказати "плінтусного" становища)роботу пана ректора,не хочеться Вам бачити позитивних відчутних зрушень сьогоднішнього дня, а вже "горите" бажанням бачити скоріше наступника, на "зігріте" місце."Знищити!Розірвати! Недопустити!"- ось відчутний Ваш стиль, замість вдумливого, зваженого, мудрого оцінювання: а що на сьогодні є? На всі 12 балів учительської оцінки підтримую Освітян, котрі багато теплого і доброго говорять про керівника інституту, тож ще раз СИЛИ і ВИТРИМКИ, пане РЕКТОРЕ, ми з вами!
Учитель-методист Показати IP 22 Лютого 2013 14:12
З допомогою розумних і надійних помічників в особі Л.Григорович, Спілки ректорів ІППО України,що стали на захист свого колеги,вдумливих депутатів облради ( а не псевдо-методистів)правда восторжествує!Впевнені всі Освітяни Волині: скоро пан Сташенко знову займе своє законне місце на посаді керівника ІППО (дай то Бог!)і "борсатися",як ви, прсто методисте, вважаєте Сташенко не буде,(не того поля ягода,на відміну від Вас),він має достатню підтримку серед тверезо мислячих своїх колег,а тому чекаймо і плекаймо перемогу разом з однодумцями, а не "тушками" просто методистами, і не вважайте, що у вчителів - практиків більше яду, ніж у Вас, шановні псевдо- методисти, на кожен яд є своє протияддя.Тож зі скорою перемогою, Михайле Олександровичу, бажаю здоров'я і витримки!
Учитель Показати IP 9 Березня 2013 15:16
Чому методичні посібники дуже часто не повертаються власникам після виставки педтехнологій? Де вони? Може за рахунок вчителів викладачі ВІППО підвищують свій фаховий рівень?
Учитель Показати IP 9 Березня 2013 15:17
Чому методичні посібники дуже часто не повертаються власникам після виставки педтехнологій? Де вони? Може за рахунок вчителів викладачі ВІППО підвищують свій фаховий рівень?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.