USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «Фольксваген» збив хлопця на зупинці. Фото

27 Вересня 2021 09:51
ДТП із постраждалим сталася вранці 27 вересня на проспекті Відродження в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Близько 9 години напроти школи № 18 водій легковика «Фольксваген» вилетів на зупинку, де збив хлопця. Постраждалого госпіталізували до лікарні у стані середньої важкості, наразі він перебуває в реанімації.

Як повідомили в ГУНП у Волинській області, водій «Фольксвагена» виїхав на тротуар, аби уникнути зіткнення з іншим авто.

Згодом правоохоронці встановили особу водійки, яка у Луцьку «підрізала» Volkswagen. Очевидці аварії повідомили номер авто, яке спричинило аварію і зникло з місця події.

Зі слів поліції, за кермом Chevrolet була 26-річна жінка.

Фото аварії оприлюднили на сторінці Луцький урбаніст у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Стовпчик Показати IP 27 Вересня 2021 10:00
Стовпчики навколо зупинок треба ставити.
Лучанин до Стовпчик Показати IP 27 Вересня 2021 10:28
В голову тобі стовпчик потрібно поставити
Анонім Показати IP 27 Вересня 2021 10:08
не вписався в поворот? в місті? за швидкості 50км/год? щось брехнею віддає...
Анонім Показати IP 27 Вересня 2021 10:41
Дорога нормальна,що буде зимою?Потрібно написати петицію щоб права видавали з 25 років і обов'язковою перевіркою знань і психологічного стану здоров'я!!!А тих хто продає права підроблені садити на строк від 10 до 15 років,як потенційних вбивць.
Лучанка Показати IP 27 Вересня 2021 11:20
А хто їде 50? Коли їдемо 50, то коли не встиги зайняти крайню праву, вже ззаду хтось женеться. І ти їдеш з 50 в крайній правій ( максимально дозволена, на хвилинку, у місті), а в другій летять 70 точно. Порушують :(
Анонім до Лучанка Показати IP 27 Вересня 2021 12:03
через таких розумних і відбуваються подібні інциденти. гонитися треба в спеціальних обладнаних місцях. до речі, скільки віддали за отримання посвідчення водія?
Анонім Показати IP 27 Вересня 2021 11:57
Придурки, не перевищуйте швидкість, дотримуйтеся правил дорожнього руху. Вони написані кров"ю. Думайте про те що на вашому шляху може опинитися близька вам людина
Відродження Показати IP 27 Вересня 2021 12:28
Металеві стовпчики, однозначно, може вони і вберегли б постраждалого
Точно до Відродження Показати IP 27 Вересня 2021 14:54
Ні, замість стовпчиків понад дорогою треба ставити бетонні брили бо замість фольцвагена може іншим разом бути якась вантажівка, а їй стовпчики знести на раз-два. Це ж замість зупинки можуть і на тротуар виїхати.. все в бетон, тільки в бетон!