USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За день у Луцьку понад 53 тисячі разів розплатилися за проїзд е-квитком

11 Грудня 2019 21:02
Із 11 грудня на міських маршрутах у Луцьку працюють тролейбуси та автобуси, які обладнанні валідаторами. Пасажир, зайшовши у громадський транспорт, може розрахуватися за проїзд за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

Як повідомили у Луцькій міській раді, за станом на 20 годину у транспортних засобах здійснено понад 53 тисячі транзакцій з оплати проїзду.

Зокрема:

– КП «Луцьке підприємство електротранспорту» – 42 495 транзакцій;

– ТОВ «АТП-Луцьк» автобусний маршрут № 23 – 395 транзакцій;

– ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД автобусні маршрути № 1, 2, 8, 10, 12, 17, 22, 22а – 9 753 транзакції;

– ФОП Тимощук М.С. автобусний маршрут № 31 – 1 103 транзакції.

«Висловлюємо вдячність лучанам, які активно користуються електронним квитком та з розумінням віднеслись до ситуації, що сьогодні виникла з громадським транспортом. Впровадження системи АСОП є вимогою закону та часу.

Також велика вдячність активним громадянам, які об’єдналися у групи в соцмережах та месенджерах й підвозять один одного власним автотранспортом на роботу та навчання», – наголошують у міській раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 21:21
Взяли б свої авто у міськ раді і підвозили лучан,а то мені ваше дякую до д*пи,простояв на зупинці,змерз,ще й по голові ходили в тих ржавих тролейбусах.
Стомленийвідбрехунів Показати IP 11 Грудня 2019 21:32
Впевнений, що згадок "не злим, тихим словом" керівників міста і посадовців відділу транспорту міськради, за створений транспортний колапс, було на порядок більше. Немає чим вихвалятись.
Панас Показати IP 11 Грудня 2019 21:48
Дякую поперек ломакою. "влада" вибачатися і не збирається, для них ще маршрутчики виноваті бо не вийшли. Завтра на роботу знову їхати з притуленим вухом до дверей.
33-ій Показати IP 11 Грудня 2019 21:49
з яких майже 43тис - в тролейбусах ДЕПО !!! і всього 8 тис в маршрутках
До влади Показати IP 11 Грудня 2019 22:07
Коли знайдуть перевізників на маршрути 9,9А,11?!А то карточка є а на чому їздити не має?!Чому цю інформацію ніхто не повідомляє!?
ку до До влади Показати IP 12 Грудня 2019 10:51
Даний факт це ще одне підтвердження того що владі НАЧХАТИ на те як живуть ті люди на плечах яких вони дуже зручно вмостились. Для них головне щоб в їхніх верхах крутились гроші, а що там внизу робиться....
Мама Показати IP 11 Грудня 2019 23:24
Поясніть як добиратись дітям зі Струмівки ні тролейбусів,ні маршрутки.Радійте дітки карточкам і їздіть на таксі.
Анонім до Мама Показати IP 12 Грудня 2019 07:19
Зі Струмівки - вчіться в Струмівці. Як об'єднуватись з містом то ви не хочете. Доходи Підгайцівської сільради дозволяють в кожному селі школу і садок мати
Міська рада до Мама Показати IP 12 Грудня 2019 09:04
Так приєднуйтеся до Луцька і тоді ставок такі запитання !!! Аналогічно з Липинами
Жителька міста Показати IP 12 Грудня 2019 09:46
Біда в тому, що наша міська рада нереально відірвана від реалій життя, і на громадському транспорті нікуди не їздить, "Пани чубляться, а в холопів чуби тріщать". От і ми звичайні Лучани просто "заручники" цієї ситуації. Прикро ...
нострадамус Показати IP 12 Грудня 2019 10:26
брєд рахувати рази!. подивіться на черги біля терміналів. подивіться на наповненість маршруток, як оселедці в бочці. і як знущвння на терміналі :- "приємної поїздки"... непрофесійність "реформаторів" по підготовці та впроваджннню даного проєкту просто зашкалює. вибачтеся перед людьми та напишіть заяви на звільнення!
Алекс Показати IP 12 Грудня 2019 19:35
"..... Впровадження системи АСОП є вимогою закону та часу." А Закон України "Про валюту" говорить зовсім інше: "Гривня є єдиним законним платіжним засобом в Україні ..., і приймається без обмежень на всій території України для проведення розрахунків.". Відмова приймати оплату в гривнях є незаконною!
111 до Міська рада Показати IP 12 Грудня 2019 20:08
О!!! ну так звичайно, у нас тільки Мами маленьких діток вирішують чи приєднуватись до міста чи ні!!!А наше керівництво живе виключно у Луцьку...!!!