USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку виступить найвідоміший в світі український гурт ДахаБраха з великим live-шоу

7 Грудня 2020 13:37
Відомий гурт ДахаБраха 8 грудня виступить у Луцьку з великим live-шоу. ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом.

Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу «Фарго», в рекламі Девіда Бекхема – профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені.

Ще жодна група так філігранно і сучасно не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх охочих, тому 8 грудня 2020 року ДахаБраха влаштують грандіозний концерт, який відбудеться о 19.00 в облмуздрамтеатрі.

Поспішайте придбати квитки, адже, як зазначають організатори, на кожен другий квиток знижка 50%.

Квитки можна придбати онлайн тут: https://concert.ua/uk/event/dakhabrakha-lutsk.
Прийшов час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських поп-мотивів, але самодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займають лідируючу позицію.

Це нове слово в історії світової музики – ще ніхто так красиво і дзвінко не звертався до людської підсвідомості і не витягав назовні все найпрекрасніше, що є в українській культурній спадщині.
Колектив був створений у стінах театру «Дах», тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент – це незабутня подія і один з головних концертів зимового сезону 2020.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ототак Показати IP 27 Жовтня 2020 15:09
Хто у такий час концерти проводить? На Європу подивіться, що робиться! Ви аборигени чи що?! Ця нація невиліковна!!! :(
лучанка до ототак Показати IP 27 Жовтня 2020 16:23
З такими темпами поширення, як у нас на Волині, до грудня всі встигнуть перехворіти і виздоровіти.
Ого Показати IP 26 Листопада 2020 20:48
Найвідоміший?????????????.....??. Це взагалі хто такі? Мареничі напевно більш популярні ніж ці.
Попандопуло до Ого Показати IP 6 Грудня 2020 21:50
Вам, Пане, Ого не зовсім підходить. НеОговтаний. Ось Ваше, мабуть. Без образ. Просто підколоти. ;-)
Анонім до Ого Показати IP 7 Грудня 2020 13:46
Вилізь з печери спочатку.
Ого до Анонім Показати IP 7 Грудня 2020 14:32
Забув хто в буду кості кидає, що так гавкаєш?
Попандопуло до Ого Показати IP 7 Грудня 2020 16:11
А Ого, виявилось, просто некультурний дурень. Йому не оговтуватись, йому лікуватись потрібно ...
Ого до Попандопуло Показати IP 8 Грудня 2020 09:55
Підсвідомість хворої уяви побачила щось некультурне??? Це ж навіть +++++ не послав.
ВІРУС Показати IP 7 Грудня 2020 14:00
Чим погані МАРЕНИЧІ.Дуже гарні пісні.
Ого до ВІРУС Показати IP 7 Грудня 2020 14:31
Ніхто не сказав, що погані, але їхня популярність більш сильніша, ніж цих "найвідоміших". Єдині кого знають з українців в світі це Барскіх,Лобода, Марув, Хардкіс.
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2020 14:18
Якісь назви тих гуртів не українські. що означає даха браха. Колись віа вокально інструментальни ансамблі мали людські назви,: самоцвєти, земляни, песняри, кобза- зрозуміло. А зараз браха даха. І пісні в виконанні цих ансамблів і досі слухають в інтернеті і співають люди. А сучасних груп з піснями - завиваннями , криками, бурмотінням неможливо слухати.
Попандопуло до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2020 16:16
ДаєшБереш означає.
отож до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2020 18:00
самоцвєти-досить укр назва! ще потап є -з дуже змістовними піснями! А що таке взагалі класична музика-для тебе явно темний ліс
Анонім Показати IP 7 Грудня 2020 15:53
Перший раз чую цю назву.
Попандопуло до Анонім Показати IP 7 Грудня 2020 16:14
ДаєшБереш
Анонім Показати IP 7 Грудня 2020 18:08
А як карантин ?