USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ведучий з Луцька став заслуженим артистом

15 Жовтня 2017 23:19
Ведучий та артист з Луцька Сергій Скулинець удостоївся звання Заслуженого артиста естрадного мистецтва України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Друзі! Не можу щоб не поділитися ще однією подією в моєму творчому житті. Сьогодні я отримав почесне звання - Заслужений артист естрадного мистецтва України!», - повідомив Сергій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Кулєга Показати IP 15 Жовтня 2017 23:35
Заслужений лабух
артисту Показати IP 15 Жовтня 2017 23:37
Скромно, нічого не скажеш...
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2017 23:51
Заслужений артист естоадного мистецтва, Спілки діячів естрадного мистецтвамистецтва.
Іра Показати IP 15 Жовтня 2017 23:53
Дивні ви люди. Посоромились би так заздрити злісно. Вважаю, людина заслужила звання
Старий Василь Показати IP 16 Жовтня 2017 00:56
А хто це такий?
Я Показати IP 16 Жовтня 2017 07:16
А за які такі заслуги?
Ростислав Показати IP 16 Жовтня 2017 07:52
З усією повагою до Сергія Скулинця, але хотів би сказати, що звання Заслужений артист України — державна нагорода України — почесне звання України, яке присвоюється Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». А це, щось на кшталт рейтингів року і тому подібних.
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2017 15:33
Хто це?
лучанка я Показати IP 17 Жовтня 2017 10:34
ця людина працювала довгий час в палаці учнівської молоді ,має хороший голос!Виростив разом з викладачами ну дуже багато творчих особистостей! Люди чому не радіти?Сергій хороша людина,проста до "мозку кісток",хороший сімянин та батько 2-х чудових хлопців(також талановитих),вони радують нас своєю творчістю на весіллях,корпоративах в ресторанах та на вечірках.