USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На озері Світязь у розпалі купальний сезон

22 Червня 2015 12:14
Не можна сказати, що цьогорічний червень приніс на Волинь справжню літню спеку, однак, з упевненістю можна сказати, що туристичний сезон на мальовничих Шацьких озерах уже стартував.

Зважаючи на те, що погодні умови під час минулого вікенду не надто зігріли відпочиваючих, пляжна зона озера Світязь була заповнена помірно. Однак, місцеві кажуть, що з настанням спеки на узбережжі водойм не буде де «яблуку впасти».

Окрім безпосередньо «хлюпання» і «запливів» Світязем, на туристів чекають й інші розваги – катамарани, човни, рибалка й тому подібне.

Умови проживання в самому селі – абсолютно різні, починаючи від найпростіших номерів «радянських часів» та «напівкартонних будиночків» з мінімумом комфорту, й до зручних дерев’яних котеджів.

До слова, існує низка проблем із WI-FI та виходом в інтернет – такі блага цивілізації у відпочинковій зоні не надто поширені, тож, якщо хтось бажає сумістити приємне з корисним, роботу та відпочинок, краще подбати за комунікації зарання й запастись власним мобільним інтернетом.

Варто додати, що під час минулих вихідних у селі Світязь стартував один з найпопулярніших на Волині байкерських фестивалів Міжнародний Biker`s Fest Svityaz, що відбувався протягом трьох днів на території пансіонату «Шацькі озера» - з 19 червня й до 21-го.

У рамках Biker`s Fest Svityaz відбулися змагання з армреслінгу серед поціновувачів «залізних коней» та драйвовий концерт. А другий фестивальний день відкрило близько трьох сотень мотоциклістів із України, Білорусі, Польщі й навіть Росії.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало про те, чи можуть відпочиваючі відчувати повну безпеку за власне здоров’я, і чи не принесе такий довгоочікуваний відпочинок серйозних проблем із самопочуттям волинян.

Окрім цього, на сайті йшлося про те, як «почуває» себе нині перлина Поліського краю, та про стан збереження і перспективи розвитку в районі природно-заповідного фонду розповів директор Шацького національного природного парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Dsrf Ctvty.r Показати IP 22 Червня 2015 12:19
нафоткала фігурових. реклама на
Ctvt.r до Dsrf Ctvty.r Показати IP 22 Червня 2015 13:04
Ну чого ти до мене домахалось?) поки я відпочиваю, ти, невдахо, коменти строчиш)
Вуйко до Dsrf Ctvty.r Показати IP 22 Червня 2015 13:08
Якби вона сфоткала б тебе, гівнокментатор, то навіть в коня впало би.
Коля Показати IP 22 Червня 2015 12:24
Ті фігурові такі с--ки а людина без фігури буває краща . Але зараз треба на роботі пахати а не на Святізу купатись
Сало Показати IP 22 Червня 2015 12:31
Дітки сидять в шапках, а батьки купаються, класний відпочинок...
Степан Бандера Показати IP 22 Червня 2015 12:37
що у розпалі, то у розпалі
Лучанка Показати IP 22 Червня 2015 12:38
ото дівки повідпасались...кобилиці..і не соромно їм таким молодим..так жиром заплисти???
Лучанці до Лучанка Показати IP 22 Червня 2015 14:02
Але дівчата гарні і вагу при бажанні можна скинути. А ти як дура безголова була так і будеш! =))
ас Показати IP 22 Червня 2015 12:46
в шацьку інших не буває. На те він і Шацьк.
тт Показати IP 22 Червня 2015 13:26
ну закакуняють озеро запicюняють пляшок з упаковками накидають морди горiлякою позаливають ну вiдпочинок з полiшуками особливо в ярких пiднебiння рябе. щось змiнилось можливо? думаю в найближчi 500 рокiв не треба там вiдпочивати
Лучанка Показати IP 22 Червня 2015 13:45
а я гарна - струнка..довгонога..буду в серпні там....)))
Соленый до Лучанка Показати IP 22 Червня 2015 15:02
телефончик!
До тт Показати IP 22 Червня 2015 13:46
В Крим - незя...тут - погано..а де добре? де можна відпочити мені - гарній волинській дівчині? Хрінники гарні чи хрінові?
S до До тт Показати IP 22 Червня 2015 14:27
І Крим г*вно, і Світязь г*вно, і Хрінники г*вно - бо там все аж кишить безкультурними, бидлоподібними особинами, які гадять, гадять, гадять. Сервіс теж гавно і ціни неадекватні. Куди їхати не скажу, а то все оте туди попреться і вчинить срач.
Соленый до S Показати IP 22 Червня 2015 15:00
всех культурных поставили к стенке еще в 1917 году. Так что - терпите!
UА до Соленый Показати IP 22 Червня 2015 15:15
Не перебільшуйте, в тому 1917 ж бидла було не менше і серед так званих "блакитнокрових" , яких зараз прийнято ідеалізувати і соплі по них пускати, теж, а ще серед них було немало падлюк, негідників, збоченців. Не від часу все залежить і навіть не від обставин, а від самої людини.
Соленый до UА Показати IP 23 Червня 2015 02:49
Не правильно. Аристократия, в частности европейская, не воспринимала всерьез богатых торгашей и выходцев из их семей. Главным в их семьях было - воспитание. Идеализация - процесс постоянный. относящийся не только к аристократии. Чего стоит одно ваше большевистское "пускать сопли" вперемежку с проклятиями... Это и есть то, что пришло на замену веку аристократическому. А падлюки, извращенцы... Хаха. Может, тогда фестивали геев проходили, строились для них кафе, семейные узы?... Век аристократии - это век искусства, век торговли - это век машин, но не человека. Естественно, большевизм "урыл" аристократов - культурными расстрелами..
тт до До тт Показати IP 24 Червня 2015 11:07
гарна волинська дівчина повинна відпочивати на кубі або гоа на найкращих пляжах землі тому що вона найкраща і заслуговує найліпше
Сьома Показати IP 22 Червня 2015 15:00
Радує передостаннє фото. Одна дєвушка уже легла і просіт, і дріга в іншій позі.
Крутий Показати IP 22 Червня 2015 15:02
А мені пофіг знаки. В саме озеро на джипі заїду.
Хрєн собачий до Крутий Показати IP 24 Червня 2015 00:42
Там ти і залишишся разом зі своїм драндулетом. :)
діля Показати IP 22 Червня 2015 17:26
ахахахахахаахахахах
Надія Показати IP 22 Червня 2015 17:32
Це ж скільки треба було випити автору цього опусу, щоб не помітити очевидного срача на цій турбазі, де заправляють Фєдя Заєць із сімейним підрядом... Навіть красень Світязь не може приховати безладу на пляжі!
Анонім до Надія Показати IP 22 Червня 2015 20:28
Я помітив ср*ч. Я й не казав, що все чудово. Маємо те що маємо
браввоо Показати IP 22 Червня 2015 17:32
дитина у воді грається пивною пляшкою...жахх
Анонім Показати IP 22 Червня 2015 18:37
А де десяток фото ділося? ВН, самм собі стидно стало?
Вн до Анонім Показати IP 22 Червня 2015 20:27
Та всі на місці
Лучанка Показати IP 23 Червня 2015 10:21
Солёный...напиши свій...в мене лайф...
Лучанці до Лучанка Показати IP 23 Червня 2015 10:23
це ти - ота в чорному купальнику..з целюлітними бедрами і животом??
до Крутий Показати IP 23 Червня 2015 10:24
поїхали..покатаємось, пупсику...