USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Державна виконавиця відмовилася від премії, каже - замала

23 Березня 2017 14:24
Частиною своєї зарплати вирішила поділитися з керівництвом старший державний виконавець Луцького районного відділу державної виконавчої служби Оксана Петріщева. Таким чином, розповідає жінка, вона продемонструвала свій протест щодо несправедливого нарахування премій, мовляв, рядовим працівникам дають 10% від окладу, а начальство собі нараховує 100-200% премії.

У мережі Фейсбук пані Оксана опублікувала свою заяву до начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика.

«Прошу Вас мою премію за березень 2017-го року в розмірі 10% включити порівну у дохід Велимчаниці та Копетюку, оскільки вони нічого не роблять, але їсти за щось треба», - написала Оксана Петріщева 21-го березня, а свій пост підписала так: «Набридло мовчати про те, що треба говорити. Ой, ще багато про що можна говорити…але не сьогодні».
Працівниця Луцького районного відділу ДВС прокоментувала ситуацію Інформаційному агентству Волинські Новини

«Справа в тім, що мене обурює ставлення мого безпосереднього керівництва в особі Велимчаниці І.І.(начальник Луцького районного відділу ДВС, - ред.) та вищого керівництва Кухарика В.І. (начальник ГТУЮ у Волинській області, - ред. ) до звичайних державних виконавців нижчих категорією. Я мовчала довго, проте, як то кажуть, прорвало. Зокрема, це стосується преміювання. Так от, щомісячно залежно наявних коштів кожен керівник відділу приймає рішення щодо преміювання осіб, які йому підпорядковуються. У нас відбувається ось що: за лютий 2017 року працівники обласного апарату отримали премії від 150 до 200%», - розповідає жінка.
Журналісти вирішили звернутися по роз’яснення до начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика. Посадовець підтвердив, що така заява від Оксани Петріщевої дійсно надійшла. Втім, додає Валентин Кухарик, чи перерахують частину зарплати старшого державного виконавця її керівництву - ще не вирішили. Також він спростовує інформацію про те, що буцімто у виконавчій службі керівники нараховують собі премії у 10-20 разів більші, ніж у підлеглих.

«Зареєстрована заява від пані Оксани є. На даний час жодних рішень щодо виплат премій не приймалися. Загалом, усі премії призначаються відповідно до законодавства України та постанов Кабміну. У нас немає такого поділу щодо премій на простого, рядового працівника, чи керівника. А кожен отримує залежно від економії фонду оплати праці та від його вкладення у загальний обсяг роботи», - пояснив Кухарик.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОСАДОВЦЯ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ СПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ У $ 1500

Втім, начальник Головного територіального управління юстиції області не зміг назвати, скільки працівників із керівної ланки та скільки рядових виконавців мають премії 100% і більше.

Що це преміювання означає в грошовому еквіваленті Оксана Петріщева пояснили на прикладі приблизного підрахунку.

«Проведемо просту калькуляцію: оклад становить понад 3 тисячі гривень. Відповідно, 150% від окладу – це додатково до зарплати 4,5 тисячі гривень, плюс надбавка за ранг, вислугу років, за інтенсивність праці. Отож, зарплата загалом (без відрахувань) виходить близько 10 тисяч гривень. А тепер глянемо на оплату праці рядового працівника, який, скажімо, працює 4 роки: оклад становить біля 2 тисяч гривень, якщо премію дали 100%, плюс вислуга 3% за кожен відпрацьований рік, ранг, то виходить "на руки" близько 3,5 тисячі гривень. І це, враховуючи, що премію дали 100%, а не 10% чи ще менше. Тепер виникає питання: з якого дива та де передбачено, що працівники обласного апарату мають премії понад 100%, а звичайні виконавці, маючи малу зарплату, отримують і малі премії?! Це відбувається такий собі «дерибан», тому я вирішила віддати оту подачку, яку вони вважають грішми за роботу, й написала відповідну заяву. Дуже прикро, що держава виділяє кошти, але вони розподіляються чиновниками на місцях за принципом «аби себе не обділити», бо іншого пояснення цьому диву немає. Про це і був мій пост у соцмережах», - розповідає Петріщева.

До слова, зі слів Валентина Кухарика, зазвичай премії дають щомісяця, а у виконавчій службі на Волині є приблизно 150 працівників, з яких близько третини - керівний склад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Чиач Показати IP 23 Березня 2017 14:41
Молодчина.Не мовчіть люди і будете мати краще життя!
Яна Показати IP 23 Березня 2017 14:49
Оксанка молодець ми тебе підтримуємо! скільки можна мовчати
Кухарік Показати IP 23 Березня 2017 15:10
А за шо ми взагалі премії отримуєм? Я в шоке? А харченку певно взагалі не хватало, тепер хватить всім. А Оксані-
Я Показати IP 23 Березня 2017 15:19
за таку правду її виженуть по статті (щось придумають)
просто Показати IP 23 Березня 2017 15:27
молодець Ксюха
Хм Показати IP 23 Березня 2017 15:28
Можна подумати,що Кухарик цього не знав. Молодець Оксанка. так тримати!!!
.... Показати IP 23 Березня 2017 15:50
Кухарик - хапуга, допустили до коритця. А ви ще в Мінюст зверністься, хай обгрунтує чому своїм керівникам 100% які реально не роблять нічого, а простим спеціалістам 10- 20-30%,. собі ж певно не більше 50% ))) встановив троль малий.
666..... Показати IP 23 Березня 2017 16:15
де коментарі Харченка
Кума Показати IP 23 Березня 2017 16:19
дзвонить кум... питає:"Ти де?" кажу:"На роботі" питає :"Ти ще працюєш?"
куму до Кума Показати IP 25 Березня 2017 13:32
знаєш, яке таке поняття , як життєвий бумеранг. Те що ви вмієте людей обливати брудом, плювати в лице, виживати брудними методами то це не є новиною!! Але пам"ятай, що в цьому гавн...тонути скоро будете самі. Однак порядних людей на той час біля вас, вже не лишиться. Так що продовжуйте шановне панство в цьому руслі.
ЗНАюЧИЙ Показати IP 23 Березня 2017 16:26
ОКСАНІ НА ПЛЯШКУ НЕ ХВАТАЄ. ПРАЦІВНИЦЯ ЩЕ ТА
спостерігач до ЗНАюЧИЙ Показати IP 23 Березня 2017 17:32
ооо ванька отписався. піди посовєтуйся з мишленіком мож він тобі хоч порадить коли треба рвати когті - сп.....в і сйо....йся ;)
просто до ЗНАюЧИЙ Показати IP 23 Березня 2017 21:42
кухарик своїм жаргоном написав немало випив водкі з оксаною
Знаючому другу до ЗНАюЧИЙ Показати IP 24 Березня 2017 23:36
В Кухарика всі на пляшці,якщо шось.Інше придумати, не як не може.А які спектаклі розіграє,якщо треба, за участю окремих персон, тільки аплодувати не має кому.А за преміі по 200 це не новина,
жінки до ЗНАюЧИЙ Показати IP 26 Березня 2017 12:53
Що цікаво, обливати брудом, жінку, це удЄл" чоловіків" юстиції. Нічого дивного, що Оксана написала правду, яку злякалися ці страуси. Ксюха, тримайся, ну не повезло юстиції з чоловіками , Бог з ними. Нічого вони тобі не зроблять. Ніхто ж не винен, що жінки в нас тут сильна половина. Так що тримайся. Ми тебе підтримуємо.
Вован до жінки Показати IP 27 Березня 2017 17:57
Мар"яш.Ти ? Лучшая падруга.....)))) Коли х**ила в/збір по комуналці, то Ксюхи рядом не було....? Чи на пару.....
жінки до Вован Показати IP 29 Березня 2017 11:47
Ось Вам явний приклад, що і треба було довести. От, яка поведінка "чоловіка", аж слюною зайшовся, а скільки крапок наставив, бідолаха. Хлопче ти помалюй, кажуть помагає.
Максим Петрович Показати IP 23 Березня 2017 17:03
Оксана молодчина!не бійся, люди з тобою! А цим клоунам ще трішки і Харченка догонять! Кухарика і ко -геть!твоє місце давно займають. Слава Україні!
Юрій Показати IP 23 Березня 2017 17:23
Та там 90% виконавців то працівники ще ті, шукають аби де поживитись, я наприклад не зустрічав чесного виконавця. А на рахунок не справедливості ото новина розкрийте чі ирше то весь світ т акий
Веталь Показати IP 23 Березня 2017 17:23
З міської виконавчої служби пішла по статті. Очевидно в районній виконавчій службі також ВЖЕ наробила.Може пора до обласної виконавчої служби, а там дивись і премія 300%....
Мвс Показати IP 23 Березня 2017 17:52
Велік мільйонер, перевірте його реальні статки,а Копа на посаді без стажу роботи , заплатив і керує.
Твариш Показати IP 23 Березня 2017 18:26
Іван-це ще те воно! А про статки його, то це не він, він не в курсе
Не жінка Наташка Показати IP 23 Березня 2017 18:29
А мій Кухарь рулить!
123 Показати IP 23 Березня 2017 19:14
Здивувала так завжди! Було є і буде. Це ж Область - ВЕЛИКА інтенсивність праці!
Друг Показати IP 23 Березня 2017 19:32
А Ви думаєте його подругенція Мар.. з другого повергу краща?
Юра Показати IP 23 Березня 2017 20:49
там завжди премію лизунам давали забираючи в врагів народа,сидять там по десять років тупіють...вивчили якось з горем той З у ПРО вп ТА інструкцію і всьо,виженуть і на кромберг.Робота для студентів після ВНЗ та хапуг. Бо нормальні там не затримуються....А про голубятник мовчу...тільки ниє те керовніцтво шо погано ниє і СИДИТЬ як пень.Полізуть в приватні !!! та хто піде до людей до яких можна зайти з любої сторони ???????? А простим виконавцям рекомендую відстоювати себе і свою зп.Удачі вірте що піднімуть зарплату з нового року.......
Хлоп Показати IP 23 Березня 2017 21:33
Хватить плакати, військо диванне! Хочете щось змінити - ідіть попрацюйте виконавцем, багато що зрозумієте тоді, можливо
дед Показати IP 23 Березня 2017 22:38
дуже цікаво хто в кого вчився ку в ма чи ма в ку на мою думку як ма гребла лопаткою баболчики то ку розізлився поїхав в столицю найшов ділашів купив собі ровера тай рулюе У викрнавчій всі начальники йдуть на роботу тільки з одніею думкою де і як і з кого збити бабло хай живе сама справед лива служба ДВС ЛУЦЬК
Велимчаниця і Кухари Показати IP 23 Березня 2017 23:06
Петріщеву знаємо давно, не змінюється, як завжди, має свою думку! Але , -так строго і відкрито??
Льоня Показати IP 24 Березня 2017 00:45
Петріщеву хтось купив, Кухарик та Велимчаниця-самі порядні, хто залишився. МОЖУ ПОВІРИТИ НА РАХУНОК ШПОТИ....Саме за Кухарика піднялися з/п. Є ще винагорода, але винагороду отримують працюючі.
Вован до Льоня Показати IP 24 Березня 2017 08:08
Це чия така авторитетна думка ? Якщо вже й говорити про порядних керівників то аж ніяк про цих двох товаришів. А відносно премій, то скажу так: напевно треба менше курити навколо виконавчої а трішки щось робити в кабінеті і виходити по адресах боржників. Це стосується не тільки "державної виконавиці" Петріщевої О.С. а і більшості працівників ДВС. Недопалків вже немає куди дівати біля тієї виконавчої, пропоную редакції ВН прийти й самим подивитись на "ту роботу" і фото тут же виставити.
256 до Вован Показати IP 24 Березня 2017 09:03
До Пасхи приберуть
Діма до Льоня Показати IP 24 Березня 2017 08:14
Яка винагорода?! Це ж та сама премія і знову їм, 0, 2 відсотка одному, 0, 5-іншому. От цікаво, кому ж її виплатили в цьому році? Що за брєд? А про їхню з/п, то так, піднялися, Гройсман поміг, мінімум збільшив, а не Кухарик, не смішіть
123 до Льоня Показати IP 24 Березня 2017 08:34
Ну да, сидіти без надбавки та премії, з одним з найвищих показників роботи у відділі, то точно хтось "купив"
Вован до 123 Показати IP 24 Березня 2017 14:33
Про що ти тут виписуєш дружище...? Які показники ? Бухать це показники ? Пишеш тут єрунду.
123 до Вован Показати IP 24 Березня 2017 17:24
Кухарик, заспокойсти-лузєр, ти-лузєр
Константин до Вован Показати IP 24 Березня 2017 17:36
"Дружище" попороси в друзів звіт та оперативку по відділу, попроси когось щоб тобі порахували відсоток виконання, будеш тоді знати, які показники.
"Дружище" до Константин Показати IP 25 Березня 2017 18:34
Дружище, друже - ой щось до болю знайоме... Ех, ви дружаліки, роботунчики пізд...
Олег до Льоня Показати IP 8 Квітня 2017 08:44
Порядочен Кухарык? А как можна за год купить нов. квартиру.?! Не знаешь тогда спроси его.
Іра Показати IP 24 Березня 2017 17:06
Кухарика жаргони тут проскакують,шкода його не мужик,а баба язиката
123 Показати IP 24 Березня 2017 17:38
Видно, що ти не частий гость в виконавчій.
Андрій ГЕРАСИМЧУК Показати IP 24 Березня 2017 21:02
ото передивився коменти і скажу наступне: якщо хтось щось хоче підтвердити, спростувати чи сказати - робіть це публічно, а не ховайтеся за ніками коментарів! на виконавчій давним давно твориться таке, що просто жесть. А хейтити один одного - просто на просто смішно. Тоді, де ваші дії, окрім коментів??!