USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Мати підозрюваного у хабарництві волинського податківця придбала Range Rover за 2 мільйони

15 Жовтня 2016 10:55
Мати заступника Головного управління ДФС у Волинській області Руслана Вандьо нещодавно стала власницею позашляховика «Land Rover Range Rover Sport» 2014 року випуску орієнтовною вартістю 2 мільйони гривень. Про це свідчать дані реєстру МВС.

Право власності на автомобіль 66-тирічна Марія Вандьо зареєструвала у січні цього року. На вторинному ринку модель «Land Rover Range Rover Sport» 2014 року випуску продають за 1,8-2,2 мільйона гривень.
У 2011 році мати податківця отримала в подарунок від невідомого квартиру у Львові площею 104 метри квадратних. Загальна вартість апартаментів, згідно з витягом реєстру нерухомості, становить понад 650 тисяч гривень.
Також Марії Вандьо належить будинок у селі Зимна вода, що на Львівщині. На момент отримання нерухомості у спадок в 2007 році, площа об’єкта становила 129 метрів квадратних. Після самовільного будівництва житлової надбудови та переобладнання маєтку, його площа сягла 201 метр квадратний.
Маєток розташований на земельній ділянці площею 0,1169 гектара, право власності на яку Марія Вандьо зареєструвала у 2013 році на підставі свідоцтва про право на спадщину.
Додамо, Марія Вандьо зареєстрована як приватний підприємець з 2002 року, надає в оренду майно. Також є одноосібною власницею ТОВ «Пельменна», що прописане на вулиці Русових, 2 у Львові. За даними сайту Youcontrol, торік чистий дохід фірми становив 800 гривень, а у 2014 році – 3,3 тисячі гривень. Зазначимо, до 2004 року співвласником товариства був Ігор Вандьо, брат волинського податківця, екс-заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області.
Місцезнаходження ТОВ «Пельменна», що належить Марії Вандьо. Приміщення на першому поверсі здають в оренду.

Сам Руслан Вандьо ні рухомим майном, ні нерухомістю не володіє, а його дружині, депутату Рудненської селищної ради Пустомитівського району від «Самопомочі» Оксані Вандьо, належить земельна ділянка на 0,25 гектара та «Москвич» 1990 року випуску. Де мешкає подружжя з двома дітьми з декларації не зрозуміло.

Згідно з підсумком останнього звітного року, Вандьо задекларував 14 тисяч гривень заробітної плати, 120 тисяч гривень надійшли у вигляді доходу від продажу майна, ще 200 гривень – дивіденди/проценти. При цьому загальна сума річного доходу податківця склала 334 тисячі гривень. Тобто, 200 тисяч гривень надійшли з невідомих джерел.

Оксана Вандьо, будучи гінекологом-акушером комунальної 5-ої міської клінічної поліклініки Львова, торік заробила 65 тисяч гривень, а також отримала 116 тисяч гривень від продажу майна.

Нагадаємо, Руслан Вандьо перебуває на державній службі з грудня 2003 року. Заступником начальника Головного управління ДФС у Волинській області призначений 30 грудня 2014 року.

Торік, 9 лютого, Руслана Вандьо разом з начальником управління податкового і митного аудиту Вікторем Полюховичем спіймали на хабарі у 400 тисяч гривень. На судовому засідання щодо обрання міри запобіжного заходу 11 лютого 2015 року у Печерському райсуді Києва Руслана Вандьо під варту не взяли – брат податківця Ігор Вандьо вніс за підозрюваного заставу у розмірі 365 тисяч гривень. Останнє судове засідання за даним кримінальним провадженням було призначене на 12 жовтня 2016 року і розглядалось у Луцькому міськрайонному суді Волинської області.

Після скандалу у травні 2015 року Вандьо звільнили з посади, однак він поновився у судовому порядку, додатково намагаючись стягнути з ГУ ДФС у Волинській області 19,9 тисячі гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу. У відповідь податківці подали апеляційну, а потім і касаційну скарги. Розгляд справи у Вищому адмінсуді України відбувся 13 жовтня, його результати наразі невідомі.

Матеріал підготовлено «Наші гроші. Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України» спеціально для Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Ольга Показати IP 15 Жовтня 2016 11:07
Цей Вандьо вчився на стоматолога. Але лікарем він був ніяким, та й податківець він ніякий, ще й з королівським апетитом і жадібністю.
Абрам Показати IP 15 Жовтня 2016 11:11
Ну і прізвище! Клас! Що Вандьо,що мандьо_ одинаково.Але маньданути вміє. Крутелик.
Мирослав Показати IP 15 Жовтня 2016 11:15
У мене запитання.Щоби довго не збирати гроші з доходів пєльмєнной, чи можна під заставу вносити натурою - гєроїн, кокаїн або зброя. Бо ж джерела тої натури не перевіряються - здав на 365 тисяч гривень, то й здав, а що то за гроші, скільки на них сліз чи крові - невідомо. Й якщо виходити на узагальнення - у нас одне велике г*вньо при владі. При комуністах їх хоч відстрілювали періодично, а тепер молодим бандократам 25 років - безмежна воля!
Борис Показати IP 15 Жовтня 2016 11:19
ОТ с-ки. І що Гройсман нічого не бачить ??? Не бачить як жирують і зажираються податківці?!!
Igor Godunov до Борис Показати IP 15 Жовтня 2016 15:47
Та і буде НЕВИННИЙ, як у свій час відомий на Волині фіскал-хабарник Діхтярук Андрій.
лучанин Показати IP 15 Жовтня 2016 11:26
Як на мене,це все майор потрібно арештувати продати та за виручені кошти побудувати школу інтернат європейського зразка для діток сирот.а податківця разом з родиною за грати.до речі і його діткам буде чудова школа.
Іgor Godunov до лучанин Показати IP 15 Жовтня 2016 15:57
Дїхтярука арештовували за хабар 10 000 баксів. Після цього: радник у головного фіскала Харкова Гагаркіна, радник з економічних питань у голови Київскої області. ПОКАРАЛИ!
Наш Показати IP 15 Жовтня 2016 11:53
Може вже хватить заздрити?
Марія до Наш Показати IP 15 Жовтня 2016 12:33
Яка тут заздрість - ви почитайте що це за сімья. Ви думаєте що проблема в януковичах чи азарових - а насправді проблема в от таких Вандьо - які паразитують ще з часів кучми і ющенка.
123 Показати IP 15 Жовтня 2016 11:53
Ай маладэц! Украл, выпил, и на свободе и при должности!
дід з села Показати IP 15 Жовтня 2016 12:04
хочу познайомитись з цією крутою бабцею!!! з роду не катався на такому "ровері"!!!!
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2016 12:07
О, як бабка на старості дає, вчиться!
стефко Показати IP 15 Жовтня 2016 12:21
Одні матері витирають сльози/ див. попередні статті/,а інші купують круті машини та інше................
А для АТО Показати IP 15 Жовтня 2016 12:24
все волонтери! і куди дивиться місцевий волинський "Азов"?- на місце під куполом верх.зради?
Марія Показати IP 15 Жовтня 2016 12:28
Це не сімья Вандьо - а якась кара небесна для волині. Стільки років вже тут крадуть жирують і до цих пір, хто б міг подумати що сімья корупціонерів сидить вже третю владу в податковій. Сімья хвастунів і сраколизів зі Львова. Ігор навіть не приховув свого ставлення зневажливого до Волині, коли він був у Луцьку, просто збирав тут бабло з підприємців. Ця людина взагалі не зацікавлена була ні в розвитку регіону , ні в людях, просто збирав кеш і їздив до мамочки у львів мало не щодень. Ви почитайте його біографію - Де б не був цей Вандьо там всюди корупція і грязь.
Іванко Показати IP 15 Жовтня 2016 12:35
Це г*внисте вандьо ще при янику було вигнано з рівного в шию, але активний кришувальник континіуму гринюк нікола взяв хабарника у свою обойму і завзято почали доїти волинський бізнес ,хоча поняття в роботі немає зовсім. Скільки реальних спеціалістів вижив з роботи кровопивця.
Ірина Показати IP 15 Жовтня 2016 12:39
Так деколи не вистачає Сашка Білого...
Gfdkj Показати IP 15 Жовтня 2016 12:54
А всіх у податктовій так перевірте !!!!!!!!!!!!!
Іgor Godunov до Gfdkj Показати IP 15 Жовтня 2016 16:23
http://www.volynnews.com/news/extreme/na_khabari_piymaly_kolyshnoho_holovnoho_podatkivtsya_volyni/ Перевірили. І що....? Не те що за грати не потрапив. а взагалі РАДНИКОМ працює у таких же ХАБАРНИКІВ.
янукович витя Показати IP 15 Жовтня 2016 13:15
чудове відчуття нової влади ....гранати сьогодні взриваються як передноворічні петарди,чиновники пузатікі крадуть мільйони а застави до суду вносять менші а ніж останній хабар.смішно !!!!! ххахахахах. влада клоунів. але простим людям не смішно а злісно !!! зловити роздіти та гнати голяком до Києва!!!! чому не арештують дійсно все це майно??? нехай живе від прибутків пельменної на розі.
234 Показати IP 15 Жовтня 2016 13:29
ЗМІ видали інформацію. А далі... Що робить прокуратура? Перевіряє доходи? Чи арештують майно? Ага! Для чого був той майдан? Заради чого гинуть українці?
Назарій Показати IP 15 Жовтня 2016 15:08
Ще влада живе Януковичем все про нього говорять а зараз що робиться! Влада проснись!!!!! У Волинській області що тільк один так ? Всіх чиновників розкрийте -розкажіть як живуть їхні сімї дружини діти -як відпочивають скільки майна які авто!!! І нехай чухають такі морди в АТО і захистять країну в якій крадуть і крадуть і не можуть нажертися!
Ярик Показати IP 15 Жовтня 2016 15:15
Всіх перевірте. І запитайте на яких машинах вони їхдять? В податковій половина ще за часів януковича були і зараз і живуть в домінах мають дачі вілли авто . Так що не тільки один а й інші так, треба лише розкрити і їх. Чи вони з владою діляться чи як? Як так що дружина ніде не працює а живуть за рахунок мами? Чи то такі зарплати в доларах наших фіскалів податківців. Всі вони в ресторанах баньках завісають. розкажіть і про інших. І краще б Гройсману передали і Соболєва з Самопомічі запитали за Вандьо, яка як пише вище в партії Самопомочі
Захарій Показати IP 15 Жовтня 2016 17:46
Бідна мамця двайціть п'єть роців годувала золоте поросє, а тепер його продала і все це купила. А ви завидуєте?
Жанін Показати IP 15 Жовтня 2016 18:02
Якщо всіх владців посадити, то хто ж буде працювати? Не меліть дурниці
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2016 19:42
Ну купила мама собі машину і що тут такого. Цікаво чому так пишуть про нього багато. А чому не пишуть про тих хто давав цього хабара а також тих хто розслідував цей злочин. Цікаво хто вони
фівапро Показати IP 15 Жовтня 2016 19:56
слава укр герої не вимирають і не здишуть
МАРТА Показати IP 15 Жовтня 2016 20:59
МОЖНОВЛАДЦІ БІДКАЮТЬСЯ ЩО ПЕНСІЙНИЙ ФОНД З ДЕРЖБЮДЖЕТУ НЕОБХІДНО ПОПОВНЮВАТИ МІЛЬЯРДНИМИ КОШТАМИ. ЦЕ І Є ОСНОВНА ПРИЧИНА МІЗЕРНИХ ПЕНСІЙ.ЧИ ЗНАЙДЕТЬСЯ ДЕРЖАВОТВОРЧА ЛЮДИНА ЯКА ПОРАХУЄ (І НЕ ТІЛЬКИ!!!!!) СКІЛЬКИ МІЛЬЯРДІВ ХОДИТЬ ПО КИШЕНЯХ УКРАЇНСЬКИХ ВАНДЬО УСІХ МАСТЕЙ І СКІЛЬКИ МІЛЬЯРДІВ ВКЛАДЕНО НИМИ У РІЗНІ ВИДИ НЕРУХОМІСТІ . А ЯКЩО ДОДАТИ ЩЕ КОШТИ З ОФШОРІВ - ТО ВКРАДЕНІ КОШТИ ЯКІ МАЛИ ПОСТУПИТИ ДО БЮДЖЕТУ У КІЛЬКА РАЗІВ ПЕРЕВИЩУЮТЬ ДІРКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ. нЕ ЗУМІВ ВКРАСТИ ,ПРАЦЮВАВ ЧЕСНО - СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ ЩО НИНІ ТАКІ ЛЮДИ Є ОБУЗОЮ ДЛЯ ДЕРЖАВИ.
125 Показати IP 15 Жовтня 2016 22:01
У всьому винні міліціонери
Ланьо Показати IP 15 Жовтня 2016 22:23
Ми мадяри такі
До ЛАНЬО Показати IP 15 Жовтня 2016 23:53
Прізвище у Вас цікаве і дуже вірне - Л@ЙНО!!! Чи не так... Спростуйте!
цікаво Показати IP 16 Жовтня 2016 13:31
А жіночка, яка купує тачку за 2 млн, декларувала такі прибутки, щоб можна було робити такі покупки? Ну і якщо вже родина купує такі дороговартісні авто, значить що ваньо вже всюди проплатив, порішав і грошей на "відмазатись" вистачило.
Коля Показати IP 16 Жовтня 2016 13:57
А чому нічого не говрять в бюро корупціонерів. Цікаво що ж вони там роблять? Така ганьба владі що зараз люди виживають немають чим оплатити комунпослуги то їх виганяють з квартир а ті хто при владі і в більшості чиновники зажираються -то всі мовчать і голови в пісок ? Чи як?? І чи один Вандьо в Волинські оьласті такий що обгризає людей.
Білоус в.т. Показати IP 16 Жовтня 2016 23:44
Всі ми вуйки г*мно.
скажу правду Показати IP 18 Жовтня 2016 09:54
хто хоче все знати приходьте на киівский майдан дпс можна письмово. де ви героііі ????????????????
ТТ Показати IP 18 Жовтня 2016 17:33
Втрачено відчуття страху за скоєне. Ми є свідками гучних викриттів високопосадовців, але ніколи ще не були очевидцями правосуддя. Це і є головним чинником, що посадовці просто "пулюють" на громадян, Закони і є тим, що ми спорстерігаємо. Порушено закон фізики про земне тяжіння, - меч правосуддя ніби завис у повітрі - яка сила його тримає?