USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нардеп від НФ прийшла в Раду в сукні за 100 тисяч

20 Жовтня 2017 11:14
Народного депутата ВР від фракції “Народний фронт” Тетяна Донець помітили в парламенті в платті з останньої колекції відомого французького бренду.

Про це написала журналіст Анна Стешенко на своїй сторінці в Facebook.

Так, Донець з’явилася у сукні від Louis Vuitton, яке коштує $ 3,8 тисячі.

“Красива депутат” воюючої країни в платті LV, увага – за 3850 тисяч доларів (приблизно понад 101 тисяча гривень)”, – констатувала Стешенко.

Раніше з сумочкою Diorissimo від легендарного Будинку моди Dior вартістю 2980 доларів, або 80 тисяч гривень, засвітилася у Верховній Раді дружина генерального прокурора України і народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 20 Жовтня 2017 11:29
Да там все такие. Тож слуги народа
777 до 123 Показати IP 20 Жовтня 2017 14:30
це її за тяжку працю колеги подарували...
Dexter Показати IP 20 Жовтня 2017 11:43
Молодец, а чого ходити як л?х, може собі позволити.
Богдан Сташинський Показати IP 20 Жовтня 2017 11:47
А труси ???
777 Показати IP 20 Жовтня 2017 14:29
Гарній жінці, гарне вбрання. Журналюгу жаба давить, то нехай губи закотить і йде заробляє...
Просто мама Показати IP 20 Жовтня 2017 16:51
А ви що хотіли, щоб вони маХ?РОВІ свeтри носили з Цeнрального базару Луцька?
йоп до Просто мама Показати IP 20 Жовтня 2017 21:02
Прибери руки від Центрального базару Луцька !!!
Лучанка до Просто мама Показати IP 20 Жовтня 2017 22:36
Чому ж відразу махрові светри? Тобто ви вважаєте, що це є нормальним - одягатися депутатам в дорогі брендові речі? Не для того ми їх туди обирали, шановні! Немає куди витратити гроші - нехай пожертвують на лікування онкохворих діток. Можна і в платті за 1000 грн гарно виглядати. Це ж уявіть, річ за 100 тис грн!!!!!!!
дядя Вася до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2017 12:56
наверно никогда не будет так что бы они носили что то дешевое !! ну разве за 5-ну ладно 10 тыс. гривен думаю можно очень красивую и хорошую вещь носить, но не за 100 тыс. и я так понимаю это не последние деньги....ладно если это соблюдая все законы(накопил) ...но иди знай ..а это деньги какого то пенсионера,собранные за пару лет, который честно отдал свой силы строя эту страну, ...вдумайтесь