USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку встановили новий тариф на водопостачання і водовідведення

19 Лютого 2020 12:45
Від 5 лютого у Луцьку встановили новий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення, інформує Суспільне Волинь.

Як розповів директор комунального підприємства «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, тариф затвердили на 2020-ий рік. Протягом року його можуть змінити.

«Тариф єдиний для усіх категорій споживачів не залежно від того якій вони статус мають – 20 гривень, 5 копійок. Якщо зміниться вартість тих складових, які є основні, це – заробітна плата, електрична енергія та реагенти, то тоді можливо в сторону збільшення», - повідомив Віктор Гуменюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Стомленийвідбрехунів Показати IP 19 Лютого 2020 13:31
Дуже дякуємо. Тепер, напевне, мережі перестануть ламатись, вода буде належної температури і без перебоїв...
бувалий споживач до Стомленийвідбрехунів Показати IP 19 Лютого 2020 13:44
вода належної температури це не питання водоканалу, а от тиск останні кілька років у водогоні понизився. У вечірні та ранкові пікові години падає нижче нормативного значення. Це факт.
Остап Вакарчук Показати IP 19 Лютого 2020 13:46
Думаю вже пора КП "Луцькводоканал" та ДКП "Луцьктепло", запровадити для населення дві платіжки: одну за вартість води по тарифам вже піднятим, другу платіжку за надання послуг та транспортування води по трубах, як це свого часу зробив - АТ "Волиньгаз". Залишилось ще світло, ПрАТ "Волиньобленерго" подивиться на це все і подумає, і нам треба запровадити для населення області дві платіжки: одну за вартість електроенергії по тарифам, другу платіжку за надання послуг щодо транспортуваання електрики по проводах.
Вуйко Показати IP 19 Лютого 2020 13:52
В Криму вода 13,50 гр.,в Луцьку 20,05гр.!!! Якби в Криму опрісняли морську воду,то вона вартувала б 20,50,але це вважається дорого!
Упс до Вуйко Показати IP 19 Лютого 2020 18:53
А в ківерцях 41 гривня(вода+каналізація)-вам є куди рости))
Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2020 15:32
Дякуємо майдану!!!
Лучанин до Всезнайко Показати IP 20 Лютого 2020 18:06
Тебе що на тому майдані згвалтували? Що ти такий неадекватно злий
ВМW Показати IP 19 Лютого 2020 17:33
Хто затвердив цей тариф на 2020рік? Чому не повідомляєте? На який підставі? Де в цей час антимонопольний комітет, чому не коментує підвищення? Хотілося б почути
Наталка Показати IP 19 Лютого 2020 23:24
повідомлено 11,65 грн. тариф за воду з 04.02.2020 по Луцьку, коли стало 20,05 грн.?