USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Україна за шість років отримала від ЄС €16,5 млрд

1 Грудня 2020 16:39
Євросоюз спільно з європейськими фінансовими інститутами виділив Україні в цілому з 2014 року €16,5 млрд фінансової допомоги у вигляді грантів і позик.

Про це йдеться в опублікованій у вівторок, 1 грудня, Єврокомісією доповіді про імплементацію Угоди про асоціацію з цією країною, передає Кореспондент.

При цьому, як говориться в доповіді, виділена сума майже в півтора рази більша від пакету допомоги, який був обіцяний в 2014 році в €11,175 млрд.

Раніше посольство США в Києві повідомило про розміри допомоги для України з 2014 року. У боротьбі проти пандемії COVID-19 США надали понад $41 млн на медичні та гуманітарні потреби і запобігання подальшому поширенню захворювання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 1 Грудня 2020 16:55
Щось простому смертному не відчувається...
скептик Показати IP 1 Грудня 2020 17:03
і в чиїх кишенях те бабло ?
Павлик Морозов Показати IP 1 Грудня 2020 17:03
А наші діти та онуки 50 років будуть винні та віддавати. Майбутнє України покаже.
коля Показати IP 1 Грудня 2020 17:11
Отримала..чи взяла в борг?
факт Показати IP 1 Грудня 2020 17:27
І що для людей зроблено за таку суму і за цей час? Розікрали - от і весь результат!
пр Показати IP 1 Грудня 2020 17:32
В Национальном банке Украины (НБУ) заявили, что в 2019 году украинские трудовые мигранты перевели из-за рубежа в Украину около 12 млрд долл. Это на 1 млрд долл. больше, чем ранее прогнозировал банковский регулятор,
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 1 Грудня 2020 18:10
Ви кажете, що не видно де ці гроші чи як ви написали простому смертному не відчувається? Чому не видно, чому не відчувається. Навіть дуже-дуже простому смертному відчувається. У простого смертного очі є і він все бачить. Подивіться скільки за шість років в Україні з'явилось нових дорогих і елітних багатоповерхівок, особистих трьохповерхових будинків, офісів, супермаркетів, а закордонних автомобілей: KIA Sportage; RENAULT Duster; RENAULT Logan; TOYOTA RAV44 RENAULT Sandero; TOYOTA Land Cruiser Prado; SKODA Octavia; HYUNDAI Tucson. Я вже не пишу про такі авто, як "Lamborghini", який один коштує десятки мільйонів грн. У кого осіли €16,5 млрд. фінансової допомоги у вигляді грантів і позик, однозначно, що за шість років ці гроші осіли у кишенях у владних українських чиновників та олігархів, суддів, прокурорів, і т.д.
українець Показати IP 1 Грудня 2020 19:27
"Гдє дєньгі Зін?????????????????????????"
Урок яйонюха Показати IP 1 Грудня 2020 19:29
Не кажіть кредит, а допомога, підтримка тощо.