USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За два роки українці повинні сплатити близько $12 млрд держборгу, – глава НБУ

9 Грудня 2018 09:58
Україна у 2019-2020 роках має виплатити за зовнішнім держборгом близько 12 млрд доларів, включаючи процентні платежі.

Про це в інтерв’ю Vox Ukraine заявив голова Національного банку України Яків Смолій, передає Укрінформ.

«В 2019-2020 рр. Україна має виплатити за зовнішнім держборгом близько 12 млрд доларів, включаючи процентні платежі. І без програми МВФ ми не маємо доступу до інших каналів фінансування: коштів Європейського Союзу, Світового банку. Тому пропозиція підписати нову програму з МВФ економічно обгрунтована», - сказав Смолій.

Він зазначив, що Нацбанк розраховує, що засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду з питання виділення Україні кредиту має відбутися до Різдвяних свят.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 9 Грудня 2018 10:06
Ціна незалежності, самі собі підписали!
Анонім Показати IP 9 Грудня 2018 10:46
Не проблема. Выберут Йулю президентом, а долги назовут взяткой Порошенко.....
Таня Строцюк Показати IP 9 Грудня 2018 11:30
Хто брав хай і сплачує. Краще дефолт зробити і самим налагоджувати життя в державі.
Василь Михайлович Показати IP 9 Грудня 2018 12:13
Україна у 2019-2020 роках має виплатити за зовнішнім держборгом близько 12 млрд доларів, включаючи процентні платежі. Хочу конкретно знати на що були витрачені ці кошти ??? Що Україна здобула в своєму розвитку за ці кошти ...??? Уряд повинен відзвітуватися перед народом України за кожну копійку за цим займом !!!
Анонім Показати IP 9 Грудня 2018 14:02
доцільно було перед тим як брати кредити провести офіційне загальноукраїнське опитування: чи дають громадяне України згоду на отримання кредитів і лише після цього розписувати борг на тих, хто таку згоду надав у письмовій формі, у противному випадку списувати борг на тих, хто його не брав війде у звичку, як це наприклад зараз роблять банки Луцька розсилаючи смс и роблячи дзвинки на телефони людей, які навіть і не підозрюють, що хтось там взяв кредит і вказав номер їх телефону. це розцинюється як хуліганство з боку боржника за підтримки банку
11 Показати IP 9 Грудня 2018 14:06
Краще мабуть вже дефолт, буде стимул свалити з патріотичної України, хай патріоти платятб і злодії які розікрали.
127 Показати IP 9 Грудня 2018 14:42
Никак не получается потратить деньги с умом. То ума не хватает, то денег.
Я Показати IP 9 Грудня 2018 15:46
Не варто плутати українців та кодло, яке набрало кредитів. Я ні в кого не брав кредита і нічого не винен.