USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Платіжки за електрику для населення розділять, – Нацкомісія

25 Травня 2020 15:58
Платіжки на електрику для населення розділять на постачання і транспортування.

Про це сказав в інтерв’ю «Бізнес.Цензору» голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Валерій Тарасюк, передає Укрінформ.

«Безумовно. Для промислових споживачів такий поділ вже існує. Надалі це чекає на всі сфери енергетики. Так працює енергетика в усіх країнах. Тому що транспортування – це природна монополія, а поставка – це конкурентний ринок, і ці послуги повинні надавати різні компанії», – сказав Тарасюк.

Як повідомлялося 1 січня 2020 року було розділено платіжки за газ і на транспортування газу. На думку споживачів, це призвело до підвищення кінцевої вартості газу, хоча уряд рапортує про здешевлення блакитного палива для населення.

Кабінет міністрів обіцяє, що в цьому році вартість електроенергії для населення не підвищиться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
скептик Показати IP 25 Травня 2020 16:22
чергове "покращення"
Знаю Показати IP 25 Травня 2020 16:46
Може досить вже листонош знущатися???
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Травня 2020 16:49
Залишилось для населення ще розділити на дві квитанції: оплату з подачею до квартири по трубах холодної та гарячої води, подачу гарячої води по трубах і в систему опалення батарей у зимовий період та на залишок оплату на дві квитанції за утримання будинку і вивіз сміття.
Пецька Показати IP 25 Травня 2020 17:21
Необхідно спрощувати, а вони навпаки.
Все продумано Показати IP 25 Травня 2020 17:50
По-перше: чим заплутаніші тарифи, тим імовірніше, що споживач не розбереться, а значить буде платити все, що нарахують у платіжці, думаючи, що так і треба. А по-друге: незалежно від того, чи використовуєте ви електроенергію чи ні (так само як і газ), за доставку всеодно доведеться платити. Навіть, якщо в приміщенні ніхто не жив, або був у відпустці, і по лічильнику споживання буде "0", то за доставку буде щомісяця приходити рахунок до оплати. "Чудова" схема по витрясанню грошей у населення.
Тоя до Все продумано Показати IP 25 Травня 2020 18:41
Ви праві на 100%. Ось так шиють громадян в дурні ЗЛОЧИНЦІ.
123 Показати IP 25 Травня 2020 18:07
А ЩОБ ВАС ДІЛИЛО ДО КІНЦЯ ЖИТТЯ І ВАШІ СІМЇ.
Анонім Показати IP 25 Травня 2020 18:41
Та скільки та держава буде знущатись зі свого населення?!
Тоя Показати IP 25 Травня 2020 19:02
..."Платіжки на електрику для населення розділять на постачання і транспортування".... Чи цей персонаж випадково не хворіє на втрату розуміння того про що говорить?
Вв Показати IP 25 Травня 2020 19:26
А хто казав, що у нас є держава? Більше підходить назва "мафіозне угрупування" .
Анатолій Показати IP 25 Травня 2020 21:21
Тобто у разі сплати за постачання, і не сплаті за електроенергію, мені не мають права відключати електроенергію. Тільки через постанову суду, у разі подачі позову генеруючою компанією?
Отакої Показати IP 26 Травня 2020 07:59
По перше-ви за це голосували,то в чому проблема.По друге-це тільки початок,бо тільки по холодній воді може бути до 5-ти рахунків,а ще за гарячу,опалення ,вивіз сміття також,бо буде вивіз різного(розділення) і утилізація.Читайте Закон про ЖКП.До речі в нього вже вносять правки(і не на користь)споживачів.Тепер кожен буде слідкувати і економити своє споживання.Платіж "за комуналку"вилізе боком.А ще потрібно обєднуватись і створювати ОСББ,бо відповідальність за своє житло і будинок КОЖНОГО.Ось і все.