USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порошенко може стати фігурантом розслідування США про розкрадання коштів

19 Серпня 2018 14:34
Президент України Петро Порошенко може стати об'єктом для розслідування США про розкрадання коштів, виділених американським урядом і МВФ для підтримки країн "з демократією, що зароджується".

Про це з посиланням на власне джерело повідомив в Facebook адвокат Андрій Смирнов.

"Федеральний суд у Вашингтоні передав на досудову перевірку і верифікацію фінансову спеціальну документацію щодо осіб, причетних до розкрадання державних коштів США і організації злочинного трафіку коштів, виведених через фіктивні державні програми підтримки.

Йдеться про кошти федерального бюджету США і кошти, що виділяються в рамках цільової програми підтримки МВФ країнам із демократією, що зароджується.

Організаторами проходять з боку України - Петро Порошенко, з боку Республіки Молдова - Володимир Плахотнюк.

Ще один важливий аспект. Оскільки у Порошенка є вид на проживання в Швейцарії (кантон Цуг), а пан Плахотнюк має румунський і російський паспорти, до справи підключили і ФБР.

На матеріалах справи вже стоять резолюції як Майка Пенса, так і Майка Помпео. Перевірка займе від 25-60 днів за федеральним законодавством, після чого матеріали повернуть до суду і почнеться розгляд по суті.

Якщо коротко. Молдова як еміграційна зона для президента - теж відпадає", - написав адвокат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ігор Показати IP 19 Серпня 2018 15:15
правильно, давно пора розбиратись де гроші осідають, в чиїх кишенях, а то тільки беруть і без толку для людей,хай поседить царьок шоколадний в сша років зо 20, і всі хто причетний до цього, тобто всі чиновникі
А якщо до ігор Показати IP 20 Серпня 2018 18:17
розберуться і виявиться, що Порох непричетний, то чи забереш свої слова про "царька шоколадного" назад, звідки їх випорожнив?
127 Показати IP 19 Серпня 2018 16:12
В начале вид на жительство, а потом гражданство ?
Дед Показати IP 19 Серпня 2018 16:50
Он-то сядет, если сядет, а платить будете вы, господа. В общем, а чего вы хотели??? Дальше ищите виновных в собственных проблемах
Я Показати IP 19 Серпня 2018 18:36
А куди дивиться той холодницький, ситник, юга фганфугтський і інше стадо високооплачуваних пгавозахисників???????? Всіх їх пеця поставив і вони всі перед ним в позі бобра ??
пеця чоколядовий Показати IP 19 Серпня 2018 19:27
ці руки нічого не крали. це все вони , любі друзі, в сліпі трасти вивезли
лучанин Показати IP 19 Серпня 2018 19:33
Ці руки не крали.
Степан (Крымчанин) Показати IP 19 Серпня 2018 20:23
Дивує наївність українців. Самі обрали-самі обс---рають. Дивує журналістика-"може стати..."а, може і не стати. Якщо "стане" -гроши повернуться в Україну? Згадайте Лазаренко. Зсудили, посадили, конфіскували на користь держави (США). Головне-"бульку" пустили-пар стравили.
Lot Показати IP 19 Серпня 2018 21:15
Пороха , який в змові з Гонтарєвою довели курс до 28грн. вже давно пора відправити на кічі! Але всі "терпіли" і далі опускають гриву. Прокинься Український Народе!!!, доки будеш терпіти таку наругу.
Степан (Крымчанин) до Lot Показати IP 19 Серпня 2018 21:43
"...доки будеш терпіти таку наругу"- відповідь-доки існують таки як ти.
Порошенко Показати IP 20 Серпня 2018 05:41
Я не крав грошей це брехня Я все для народу роблю
хехъ Показати IP 20 Серпня 2018 12:36
Странно канеш. Он что - первый? Первым был Кравчук, Во всем - первый.
Хівря Показати IP 20 Серпня 2018 13:21
На хвіст солі йому насиплять, тепер для злодіїв не життя, а малина!
Я до Хівря Показати IP 21 Серпня 2018 06:42
як не вгодить вашингтонському обкому можуть і прижучити