USD 37.12 37.50
  • USD 37.12 37.50
  • EUR 37.25 37.60
  • PLN 9.10 9.40
Освіта

У Луцьку юні науковці отримали мікроскоп для досліджень. Фото

В обласному центрі Волині у рамках освітнього проєкту «Дитячий університет» юні вихованці гуртка матеріалознавства Малої академії наук отримали мікроскоп для досліджень від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Благодійники постійно підтримують маленьких науковців, надаючи їм реактиви та інше обладнання для досліджень.

2 Грудня 2023 13:01

Дуальна система освіти Німеччини: волиняни переймали досвід у Баварії

З 20 по 24 листопада 2023 року представники з Волині здійснили робочий візит до Німеччини. Поїздка відбулася в рамках реалізації проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні». Мета проєкту – впровадження дуальної освіти в професійних закладах, збільшення шансів на працевлаштування в Україні для випускників через покращення професійної підготовки у відповідності до потреб роботодавців.

1 Грудня 2023 08:33

У Луцьку навчальний корпус технічного університету за €1,6 млн реконструювали під гуртожиток для ВПО. Фото

В обласному центрі Волині за участі європейських партнерів офіційно відкрили гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб. Приміщення на вулиці Софії Ковалевської з навчально-лабораторного корпусу Луцького національного технічного університету перетворили на житлову площу. Посприяла цьому Північна екологічна фінансова корпорація НЕФКО, яка виділила під ці потреби грант розміром 1 мільйон 660 тисяч євро.

30 Листопада 2023 19:20

Науковці Лесиного вишу побували у Сарнах: про що домовились

Делегація Волинського національного університету імені Лесі Українки побувала у місті Сарни Рівненської області. Робочий візит відбувся 27 листопада.

28 Листопада 2023 23:24

Хто переміг на третій грі шкільної ліги Mind Game у Луцьку. Фото

Третій тур шкільної ліги інтелектуальної гри Mind Game для учнів 8-9 класів відбувся в обласному центрі Волині: вчергове зал церкви «Фіміам» зустрічав як нових, так і досвідчених учасників гри. А перемогу святкувала команда Brainstorm.

28 Листопада 2023 19:36

У ліцеї Володимира відремонтували їдальню

Починаючи з минулого тижня, учні ліцею №1 у Володимирі отримують гаряче харчування в оновленій після капітального ремонту їдальні. 27 листопада міський голова Ігор Пальонка оглянув відремонтований об’єкт, на який з бюджету громади було виділено 1,9 мільйона гривень.

27 Листопада 2023 20:40

Студенти луцького вишу влаштували військовим мистецький захід

Оскільки студентська ініціатива набирає обертів, то цього разу мистецька спільнота презентувала чимало нових пісень і поезій, а подекуди й імпровізувала на прохання глядачів.

27 Листопада 2023 18:25

Коли волинські школярі підуть на зимові канікули

Цього навчального року учні волинських шкіл підуть на зимові канікули до 25 грудня, тобто до Різдва. Точні дати та тривалість відпочинку визначатиме кожен заклад освіти окремо, відповідно до навчальних планів і ситуації в регіоні.

27 Листопада 2023 15:00

Майже 50% українок, які перебувають за кордоном, планують залишитись навчатися там

Українські жінки та діти за кордоном вже мають досвід навчання в іноземній системі освіти і відзначають її переваги. Серед них: інклюзивність, менше навантаження на дитину, інші методи вивчення іноземних мов.

25 Листопада 2023 06:11

Ще три волинські громади отримали шкільні автобуси

Ключі від трьох новеньких шкільних автобусів отримали представники Горохівської, Литовезької та Торчинської громад. Близько двохсот місцевих дітлахів матимуть змогу комфортно та безпечно діставатися до закладів освіти.

24 Листопада 2023 16:54

Частину студентів луцького політеху відправили на «дистанційку»

В одному із навчальних корпусів Луцького національного технічного університету, що в приміщенні на Потебні, 56, студентів перевели на часткове онлайн-навчання. Це сталося через порив тепломережі, навчатися у приміщенні холодно.

24 Листопада 2023 16:20

Делегація луцького вишу із робочим візитом відвідала Рівненщину

Представники Волинського національного університету імені Лесі Українки побували з робочим візитом на Рівненщині, де провели низку зустрічей і підписали договори про співпрацю.

24 Листопада 2023 06:20

У Луцьку на мініфутбольному турнірі «рубалися» батьки та вчителі. Фото

Запеклі матчі протягом тижня відбувалися в рамках шостого мініфутбольного турніру «Батьки & вчителі», який організував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з департаментом освіти Луцької міської ради та Федерацією футболу міста Луцька.

23 Листопада 2023 11:09

Троє викладачів ВНУ отримуватимуть державні стипендії

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2024 рік», троє молодих науковців Волинського національного університету імені Лесі Українки отримуватимуть державні стипендії.

23 Листопада 2023 09:47

Учасники бойових дій можуть безкоштовно здобути профосвіту: 9 волинян уже подали заявки

При навчанні ветеранам здійснюється компенсація витрат на проїзд, проживання та медогляд. Також компенсація виплачується тим, хто супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни I групи.

22 Листопада 2023 22:32

На Волині цьогоріч 16 учасників бойових дій отримали ваучери на навчання

2 ваучери видали для здобуття вищої освіти, а 14 – для перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями. Здебільшого, обирали такі спеціальності: електрозварювальник, машиніст (кочегар) котельної, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів).

22 Листопада 2023 20:59

Рада підтримала закон про англійську мову в Україні: для кого вона стане обов'язковою

Законопроєкт передбачає офіційне закріплення статусу англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні, визначення категорії посад, кандидати на які зобовʼязані володіти англійською мовою, унормування особливостей застосування англійської мови в роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підрозділів екстреної допомоги населенню, під час перетину державного кордону, у сферах освіти, транспорту, охорони здоровʼя.

22 Листопада 2023 14:45

Що буде з заочною формою навчання: Лісовий поставив крапку

Раніше в Україні запропонували скасувати заочну форма навчання, яка вже себе вичерпала. У зв’язку з цим Міністерство освіти й науки планувало запропонувати студентам так звані індивідуальні траєкторії.

22 Листопада 2023 13:38

Система Orphus