USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький виш готуватиме лікарів

19 Липня 2019 22:26
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки отримав ліцензію на підготовку магістрів на біологічному факультеті за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» (протокол № 143 засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України).

Про це повідомляється на сторінці університету у Facebook, пише Конкурент.

Прийом абітурієнтів здійснюється на базі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (ліцензований обсяг у 2019 році 100 осіб) за сертифікатами ЗНО:

1) українська мова та література (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 100);

2) біологія або хімія (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 150);

3) математика або фізика (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 150).

Термін навчання – 6 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Їван Показати IP 19 Липня 2019 22:55
... а з нового року відкриваємо факультет з підготовки космонавтів !
Хаха до Їван Показати IP 20 Липня 2019 00:34
Любой капріз за ваши дєньгі)
Цікаво до Їван Показати IP 20 Липня 2019 07:52
Вчити то можна та хто вчитиме і хто піде лікуватись до цих докторів?
Макар Показати IP 20 Липня 2019 07:57
Судячи з загальної назви "медицина" ці люди знатимуть все або нічого... нема вузького профілю така собі медсестра з вищою освітою та терміном навчання 6 років....
аяяй до Макар Показати IP 20 Липня 2019 12:02
хоч така собі медсестра,а то в лікувальних закладах медсестри зараз на вагу золота
Ніколи раніше Показати IP 20 Липня 2019 08:36
І ось знову.
скептик Показати IP 20 Липня 2019 10:41
ХІБА ЩО ПАТОЛОГОАНАТОМІВ
Прохфесор Показати IP 20 Липня 2019 11:31
Та ну шо ви ! Топіро будемо мати своїх дохторів вищої кваліфікації по вставлянню клізми ! А то, понімаєш, всяка там медсестра берется за таку жизнєно важливу справу . В декого той орган чєловєчєскій, куди вставляють клізму, відіграє дуже важну функцію - багатьом він заміняє голову !
Волинянин Показати IP 20 Липня 2019 11:47
Вже, блін, маємо приклад з підготовкою недоюристів, недожурналістів, недомитників, недоархітекторів, недоміжнародників і т. д. і т. п. Дітям долі поламали, батьків обезкровили, зато самі збагатились. Ніхто тих спеціалістів на роботу брати не хоче.
Із-за Бугу Показати IP 20 Липня 2019 14:49
А яка різниця з якою спеціальністю у Польщі трускавки збирати ?
Старий Показати IP 30 Липня 2019 15:30
В нас до всякого можуть додуматись "доценти с кандидатами", як співав Висоцький.........