USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Зарплата молодого вчителя стартуватиме з 15 тисяч», – міністр освіти і науки в Луцьку

20 Січня 2022 16:57
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, перебуваючи з візитом в Луцьку, анонсував підвищення зарплат освітянам. Так, зарплата молодого вчителя з 1 вересня 2022 року стартуватиме з 15 тисяч гривень.

Про це йшлося під час зустрічі міністра із керівниками закладів освіти.

Сергій Шкарлет наголосив, що сьогодні найголовніше в освіті – це комплексність.

«Ми не можемо розвивати лише одну із сфер освіти. Від комплексності освіти залежить розвиток нашої держави. Я безмежно вдячний усім освітянам за підтримку та титанічну працю», – сказав він.

Крім того, як розповів, 14 січня відбулася велика нарада у президента стосовно підсумків 2021 року та планів на 2022 рік.

«На 1 вересня 2022 року нас з вами очікує суттєве підвищення заробітної плати. Зарплата молодого вчителя стартуватиме з 15 тисяч, сьогодні – це 9 тисяч 800 гривень. Президент анонсував, що 1 вересня 2022 року, 1 вересня 2023 року, 1 вересня 2024 року – це точки зростання щодо підтримки освітян».

Також міністр відзначив, що є доручення президента повністю закрити потребу в шкільних автобусах, прогалини з інтернетом та прибрати вуличні вбиральні у школах, адже це дуже велика проблема.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 20 Січня 2022 17:04
Хіба проблема надрукувати фантики? Тілки питання скілки фантиків потрібно буде, щоб заплатити за літру молока?
Батько Показати IP 20 Січня 2022 17:10
А вчителі повинні досконало знати комп'ютери і англійську а не платити зарплату в моя донька їх вчить !!!!!Кадри мають бути нові!!! Половина вчителів не вдосконалюються а відбувають уроки! Зверніть на це увагу Міністерство !!!!
5 до Батько Показати IP 20 Січня 2022 17:38
Знайома вчителька української мови (педагог із більш як 10-річним стажем роботи) написала у себе на сторінці у соцмережі вітання зі святами. Одне речення. 4 помилки. Ще дві учительки української мови в одному реченні зробили по 3 помилки. Так що для початку непогано було б провести ЗНО для всіх учителів, відсіяти "спеціалюг",а тоді уже й зарплату збільшувати.
скептик до 5 Показати IP 20 Січня 2022 17:53
так вони з 95 -го кварталу. це вищий пілотаж
скептик до Батько Показати IP 20 Січня 2022 17:49
чому б вам не поїхати зі своєю дитиною в Оксфорд з вашими забаганками ?
Всім до скептик Показати IP 22 Січня 2022 14:46
Або самій навчати своїх дебілів
скептик Показати IP 20 Січня 2022 17:16
де воно бачило бачило зарплату молодого вчителя 9800 грн. воно з місяця впало чи в басейні хлорки надихалось і галюніки почались ? вже одне обіцяло зарплату 4 тис. доларів. а 15 тис грн буде коли долар буде по 100 грн ?
14 Показати IP 20 Січня 2022 17:27
Із утворенням громад рівень сільської освіти впав. Немає кому контролювати роботу шкіл.
скептик до 14 Показати IP 20 Січня 2022 17:51
те саме буде і в міських школах після рехформ. виживуть тільки гімназії, ліцеї тощо, а звичайні школи занепадуть
Віктор лапіій Показати IP 20 Січня 2022 17:59
А пенсія директора зі стажем 45 років, х них директорського 34 5000 гривень
Цiкаво Показати IP 20 Січня 2022 19:10
А той мiнiстр освiти сам вмiе писати без помилок?...
Відмінник Показати IP 20 Січня 2022 20:39
У молодого вчителя із повним навантаженням заробітна плата менше мінімальноі, тобто нище ніж у прибиральниці. То чи є зміст навчатися 5 років у університеті щоб стати вчителем? І як вчитель з такою зарплатою може стимулювати учнів до навчання використовуючи приклади із власного життя. «Вчися, дитино, і станеш вчителем і перших 5 років педагогічноі діяльності будеш отримувати менше мінімалки» Хороша перспектива нічого не скажеш.
1 до Відмінник Показати IP 20 Січня 2022 22:37
Не говоріть дурниць. Заробітна плата у вчителя без стажу 10000, працюю в школі. Оклад 6400+перевірка зошитів 700+ класне керівництво 1000 + 1200 за престижність
Вчитель Показати IP 20 Січня 2022 23:28
Працюю у школі вже 7 років, але жодного разу не отримала 10000 грн. Цікаво, в яких областях платять такі гроші?
Олена Показати IP 20 Січня 2022 23:28
Коли говорять про зарплату вчителя одні заздрять, інші співчувають, але суть навіть не в зарплатні , а в вимогах до вчителя : купа непотрібної паперової роботи, тиск з боку дирекції, щоб вгодити перевіркам, написати черговий нікому непотрібний конкурс, перевантажена зайвим програма, яку діти не можуть, та й не хочуть осилювати, бо круто бути тік - токером, а вчитель - то лох, якому можна нахамити, ігнорувати, а потім жалітись, що нічого не навчив, а гроші мав хороші.
Дмитро до Олена Показати IP 21 Січня 2022 11:38
Вимоги є до працівників будь-якої професії: водії, яким теж часто хамлять, і які відповідають за життя та здоров*я пасажирів; державні службовці, де також є купа паперової роботи, регулярні перевірки та тиск з боку дирекції; медичні працівники та бібліотекарі не відстають від них... Скрізь є вимоги. та попри все, вчитель далеко не найгірша професія нашого суспільства. А якщо старатись вчити дітей не лише за сухою навчальною програмою, а виходити за її рамки, то й навчання проходитимуть в задоволення для обох сторін.
Олег Показати IP 21 Січня 2022 11:24
9800 молодим вчителям? Смішно. Молодим вчителям мінімалку платять за повну ставку. Ще й директорі і заучі, які мізками лишились в совку, змушують робити за них звітність і доплати собі за це беруть..