USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Двоє волинян після рибалки опинилися в лікарні

16 Серпня 2018 11:28
На Волині двоє братів після риболовлі потрапили до реанімації з опіками тіла. Хлопці зачепили вудками лінії електропередач. Від ураження струмом обидва отримали 45 та 55 відсотків опіків тіла. Хлопці у важкому стані. Зараз вони знаходяться на лікуванні у Луцькій міській клінічній лікарні.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Два двоюрідних брата Іван та Михайло з Камінь-Каширського району вже майже тиждень лежать у реанімаційному відділенні.

Батьки розповідають, що тиждень тому їхні діти рибалили на ставку. Хлопці вирішили переїхати з одного місця риболовлі на інше. Сіли на мотоцикл, а вудки тримали розкладеними.

Через необережність зачепили вудочками лінії електропередач.

Більше дивіться у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Активіст Показати IP 16 Серпня 2018 11:52
Що за вудки такі довжелезні у хлопців, що аж до високовольтних дротів дістають. А може то були електровудки?
до активiста до Активіст Показати IP 16 Серпня 2018 12:40
100%
Свідок Показати IP 16 Серпня 2018 13:04
Електровудки 100%,
Анонім Показати IP 16 Серпня 2018 15:40
яка риба !!!!! вони електроенергію хотіли зтибрити
Федот Показати IP 17 Серпня 2018 14:23
Погано знаєтесь на фізиці
Федот Показати IP 17 Серпня 2018 14:28
Електро дуга, і повезло що були на мотоциклі, а не наземлі
Андрій Показати IP 18 Серпня 2018 09:07
та це могла бути звичайна високовольтка ось наприклад в Гіркій Полонці теж дуже сильно провисає над річкою реально зачепити....
Денис Показати IP 21 Серпня 2018 16:55
О боже які ви тупі , ви хоть раз бачили електро вудкі ? вона навіть близько на вудку не схожа. довжина вудкі може бути 8 метрів .
знающий до Денис Показати IP 21 Серпня 2018 18:12
рибалили вони електровудками тупий ти,віриш в те що зачепили?руки бачив обпечені,браконьєри вони от й отримали так як тра!! нех електровудками ловити