USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Стала відома особа АТОвця, який намагався себе підпалити у Луцьку

16 Серпня 2018 13:22
Спробу підпалу вчинив волинянин, учасник АТО Станіслав Р. з позивним «Ганс». Юнак – 1995 року народження, він боєць «Азову».

15 серпня пізно ввечері на вулиці Богдана Хмельницького юнак облив себе бензином та, тримаючи в руках запальничку, погрожував себе підпалити.

Його вдалось вмовити не робити цього, хлопця госпіталізували до Волинської обласної психіатричної лікарні.
Згодом стало відомо, що хлопець з села Струмівка, він – 1995 року народження, воював у складі «Азову» та був побратимом загиблого 18-річного Героя України Андрія Снітка на псевдо «Хома», який своїм тілом накрив гранату і врятував побратимів.
У Струмівці юнака знають виключно з позитивної сторони. Сусіди кажуть, що хлопець – набожний, свого часу навіть був паламарем у церкві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
11 Показати IP 16 Серпня 2018 13:32
Які вимоги були? Квартиру може хотів?
Тарас до 11 Показати IP 16 Серпня 2018 13:59
Як би ви читали попередню статтю то знали б що він виступав проти виділення коштів на ремонт 27 школи за рахунок реабілітаційного центру для атошників. На 27 школу пішло занадто багато грошей. Прокуратурі варто було б перевірити, які вони витрачались. Тому не пишіть дурниць.
11 Показати IP 16 Серпня 2018 13:33
Може якусь беху чи лексуса.
Олег Показати IP 16 Серпня 2018 13:46
Тиск на владу, Постанова Зверевой,
Прикро Показати IP 16 Серпня 2018 13:47
Прикро, що хлопці, називаючи себе Захисниками, повелися на політиканську акцію ряду депутатів Луцькради. Чи свідомо, чи не свідомо ви самі себе виставили в неоднозначній позиції: вояки-ветерани проти дітей! Якщо ж говорити серйозно, то марнотратити гроші на реабілітаційний центр це неефективно. Бо в місті і області достатньо лікувальних закладів, які можуть надавати кваліфіковану допомогу нашим воїнам. Замість десятків мільйонів, закопаних у фундамент та стіни уявного реабілітаційного центру, краще ці велетенські гроші зробити цільовими і витрачати адресно на лікування і реабілітацію конкретних атовців в луцьких, нововолинських, ковельських чи маневичівських лікувальних закладах.
Правдоруб до Прикро Показати IP 16 Серпня 2018 14:10
Адекватна думка, а нашим депутатам тільки і бабло відмивати! Ганьба! За кого голосувати? Ні за кого!
мати до Прикро Показати IP 16 Серпня 2018 14:54
Я не можу читати без емоцій. Вибачте, але Ви особисто хоч раз були у госпіалі? Ви бачили умови, які забезпечують хворим воїнам? Там навіть ліфта немає, хворих на ношах носять, як в другу світову війну. Треба мати сильний дух, що б зробити таке. А за коментарі типу хоче квартиру сумно. Люди, чому ви такі жорстокі??? Ці хлопці не за квартиру там воювали, особливо ті що були в першій хвилі. Зарарз контрактникі, а тоді люди йшли воювати за нас з вами!!! Звідки стількі г*вна у людях??
11 до мати Показати IP 16 Серпня 2018 15:50
В 2014 році всі ішли за ідею, а зараз пільги за квартиру за земельну ділянку, відіш лі він обурений і вирішив себе підпалити. А він не заходив в інфекційні лікарню які там умови, в дім пристарілих в детдом які там умови. ТАК ЩО ХАЙ ІДЕ НА РОБОТУ І ПРАЦЮЄ, І ДУРНІ ДУМКИ В ГОЛОВУ НЕ БУДУТЬ ЛІЗТИ. ЧИ ТЕПЕР ВСІ ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ НА АТО!
Ого до 11 Показати IP 16 Серпня 2018 16:55
А ти ср*ку свою бережеш? Іди повоюй за пільги. Страшно? Гратися компом легше? Б*дло!!
Євробидло Показати IP 16 Серпня 2018 13:51
Ого, не очікував від нього такого.
До правдоруба Показати IP 16 Серпня 2018 14:32
Голосуйте за Кравченка він і на контракті в 14 омбр і за депутата в міськраді і за квартири тіпа інвалідам.
11 Показати IP 16 Серпня 2018 16:13
Тим більше що палиця сказав що той центр зроблять, а щоб відкрити школу гроші потрібно до 1 вересня в листопаді повернуть назад. Але ж не захотів квартиру підпали себе, а якщо ти був в ато то тобі і машина як бонус, а і ще пільги. Ні не чули
777 Показати IP 16 Серпня 2018 16:48
Звєрєва - диригент цього всього спектаклю. Як психолог вона гарно маніпулює АТОвцями і накручує їх за цей центр, бо хоче пошвидше його очолити.
Коза Показати IP 16 Серпня 2018 16:58
Якщо за 27 школу, то я проти. Вона вже золота і нею всі дірки прикривають. На тому мікрорайоні стільки забудовників крутиться, стільки землі виділено, що там вже 3 школи можна було збудувати. Виділили гроші на реабілітацію - будьте добрі доведіть до кінця, а не совайте туди-сюди. Немає грошей - нехай школа ще рік стоїть нездана. Вмійте рахувати і контролювати гроші. І не потрібно кидатись гучними фразами: атовці проти дітей, школа важливіша і т.д.
444 до Коза Показати IP 16 Серпня 2018 19:40
Якщо не бути лінивим то можна розібратись в питанні і помітити що школа будуєтьс яна основі співфінансування. Гроші з державного бюджету не надійшли вчасно, тому було вирішено виділити їх з бюджету міського, а саме з коштів виділених на реабілітаційний центр, оскільки учасники ато кричали про повну готовність проекту тощо, хоча він лише на стадії перевірок. А 700 дітей буде чекати рік поки гроші просто лежать? так на вашу думку правильніше? ну що ж, молодчинка...
Ігор Показати IP 17 Серпня 2018 01:23
Панове редактори, вкотре до Вас звертаюся, от,де ваша логіка щодо заголовку та картинки статті?Дееееееее????