USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька зіткнулися автівки

24 Червня 2017 14:42
Дорожньо-транспортна пригода трапилася у центрі Луцька, на вулиці Словацького.

24 червня близько 14:30 зіткнулися "Фольксваген" та "Фіат".

Зі слів очевидців, "Фольксваген" "підрізав" другого учасника руху, внаслідок чого "Фіат" врізався в його праве заднє крило.

В аварії ніхто не постраждав. Затору немає, автівки можна об'їхати.

На місці працює патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
скептик Показати IP 24 Червня 2017 15:29
ЩОСЬ я не бачу польських чи литовських блях
реаліст до скептик Показати IP 24 Червня 2017 16:20
Вони втікли з місця ДТП )
Марина до скептик Показати IP 24 Червня 2017 16:42
)))
Реаліст до скептик Показати IP 24 Червня 2017 17:51
...А вони там Є!
Анонім до скептик Показати IP 24 Червня 2017 23:04
Тут бляха-муха!
Alex Показати IP 24 Червня 2017 16:31
Видно при обгоні затупив з габаритами от і все...
valik Показати IP 24 Червня 2017 16:42
за ці дні сталось дуже багато аварій і всі були на українських номерах,тому номера ролі не грають...є багато придурків як на євро номерах так і на українських...просто жаба давить за ті єврономера от і все!
Реаліст до valik Показати IP 24 Червня 2017 18:03
Тільки що біля Північного на переході сіра "Акуро" на литовських бляхах навіть не намагався гальмувати, ледве не збив жінку з коляскою... (ледве втекла/вивернутись) Це мабуть від "давлячої жаби", а поруч з воділою-муд*ком сидів видно майбутній "жабодав" - років 7-ми від народження.... ПДР? (з якого віку на передньому сидінні можна возити дітей?) Ні, не чули!
Мама з коляскою Показати IP 24 Червня 2017 21:48
Я вчора ішла по переходу на світлофорі на Гнідавській і якийсь муд@к на синьому бусі з укр номерами не загальмував не те що на переході, а і на повороті.....добре що не дійшла на ту частину дороги, де він летів, бо страшно навіть уявити про можливі наслідки....так що укр.номери розуму не добавляють.....