USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька маршрутка не розминулася з легковиком

25 Жовтня 2016 16:44
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні близько 16:00 у центрі Луцька. Зіткнулися маршрутне таксі та легковик на перехресті вулиці Паркової та проспекту Волі.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька Інформаційному агентству Волинські Новини на місце події вирушив екіпаж патрульної поліції та рятувальники, адже у легковика пошкодилася газова установка. На щастя, обійшлося без жертв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Людмила Показати IP 25 Жовтня 2016 16:59
Світлофор для чого, сліпаки?
111 до Людмила Показати IP 25 Жовтня 2016 17:36
Водій легковика виїжджав від кафе "Адвокат", де ти там бачила світлофор, "воділа ти з гранатою"???
Анонім до 111 Показати IP 26 Жовтня 2016 09:07
Яке там кафе "Адвокат"? Там кафе йолки і хаус
до 111 Показати IP 25 Жовтня 2016 20:41
А тобі що повилазило? Там є світлофор,а проскакун не проскочив бо маршрутчик -водій зі стажем,в нього хрін проскочиш :)))
Вася до до 111 Показати IP 25 Жовтня 2016 21:09
Таке відчутя що ти ніколи не був на цьому перехресті ! Тут ВАЗ 100% не првий , яке б світло не горіло на світлофорі !
Лучанин до Вася Показати IP 25 Жовтня 2016 23:42
памєха справа для кацапського жигульонка
Гріша до Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2016 00:47
А то нічого шо кацапський жигульонок виїзжає з двору на головну дорогу,хоча "памєха справа" тоже не на користь жигульонка...
Очевидец Показати IP 26 Жовтня 2016 01:13
Столько комментов комедных , видно фантазия разгулялась. Ситуация банальная: жигуль сорвало с ручника, вот и скатился в бок маршрутке.
Петро до Очевидец Показати IP 26 Жовтня 2016 22:01
Так дійсно так бо водія за рулем не було.